DAJ CYNK

Rozsuwany Siemens SL65 z wbudowaną kamerą wideo

05.07.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Firma Siemens wprowadziła nowy flagowy produkt do swojej oferty telefonów komórkowych. SL65 łączący ekstrawagancką i nowatorską, rozsuwaną obudowę z nowoczesną technologią najwyższej jakości. Kamera wideo, wyświetlacz TFT (65 536 kolorów) i 5-krotny zoom cyfrowy to tylko niektóre z funkcji, które czynią SL65 godnym i eleganckim następcą modelu SL55.

Firma Siemens Information and Communication Mobile (Siemens mobile) wprowadziła nowy flagowy produkt do swojej oferty telefonów komórkowych. SL65 łączący ekstrawagancką i nowatorską, rozsuwaną obudowę z nowoczesną technologią najwyższej jakości. Kamera wideo, wyświetlacz TFT (65 536 kolorów) i 5-krotny zoom cyfrowy to tylko niektóre z funkcji, które czynią SL65 godnym i eleganckim następcą modelu SL55.

Obudowa telefonu SL65 jest atrakcyjna dzięki nowoczesnemu mechanizmowi rozsuwania oraz jest nowoczesnemu wyglądowi. Użytkownik od samego początku ma do czynienia z najnowszymi technologiami. Kamera wideo VGA, wbudowana w ważący zaledwie 99 g telefon SL65, zapewnia 5-krotny zoom i umożliwia rejestrowanie ok. 8 klatek na sekundę w rozdzielczości 640 x 480 pikseli. Pozwala nagrywać i odtwarzać filmy, a 16-bitowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości (65 536 kolorów) umożliwia efektowne odtwarzanie nagrań z wykorzystaniem odtwarzacza wideo działającego w standardzie H.263. Wydarzenia można zarejestrować o dowolnej porze dnia, korzystając z funkcji "photo" i dołączanej lampy błyskowej IFL-600, która zapewnia automatyczną kontrolę ekspozycji nawet przy złym oświetleniu. Filmy i zdjęcia wraz z komentarzem tekstowym czy dźwiękowym można przesłać do przyjaciół i rodziny niemal na całym świecie, korzystając z poczty elektronicznej lub usługi MMS, w trzech zakresach lub przez szybkie łącze transmisji danych w standardzie GPRS. W celu pobrania treści WAP możliwa jest transmisja w systemie CSD z maksymalną przepustowością 14,4 Kb/s, lub w standardzie GPRS z przepustowością 53,6 Kb/s.

Technologia Java udostępniają szeroką gamę aplikacji. W skład pakietu towarzyszącego telefonowi SL65 wchodzą również specjalnie zaprojektowane obiekty graficzne umożliwiające personalizację urządzenia oraz gry 3D. W nowym telefonie SL65 dostępne są gotowe do wykorzystania logotypy, tła i polifoniczne dzwonki. Kompletny pakiet funkcji biznesowych pozwala też na bezproblemową synchronizację z notesem elektronicznym.

Nowy model telefonu będzie oferowany wraz z szeroką gamą oryginalnych akcesoriów firmy Siemens, zapewniających maksymalną wygodę użytkowania. Oprócz dołączanej lampy błyskowej dostępne będą także rozmaite zestawy słuchawkowe, w tym zestaw Purestyle, oraz wygodne rozwiązania samochodowe, takie jak zestaw Car Kit Comfort, Car Kit Comfort Upgrade i nowatorski, uruchamiany na zasadzie "podłącz i pracuj" (plug & play) zestaw Car Kit Easy z wbudowanym uchwytem samochodowym. Ofertę uzupełniają różne ładowarki i rozwiązania do transmisji danych, takie jak urządzenie Sync Station oraz przewód USB.

Telefon komórkowy SL65 trafi do sprzedaży w Europie i w Azji we wrześniu 2004 r.

Źródło tekstu: Siemens

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy