DAJ CYNK

Rozmowy międzynarodowe w portalu Onet

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1135

Onet uruchamia kolejne źródełko zarabiania pieniędzy. Nowa usługa OnetTelefon umożliwia wykonywanie połączeń do 26 krajów.

Onet uruchamia kolejne źródełko zarabiania pieniędzy. Nowa usługa OnetTelefon umożliwia wykonywanie połączeń do 26 krajów.

Koszt minuty rozmowy jest stały i wynosi 35 gr. brutto. To ponad czterokrotnie taniej niż w planie standardowym Telekomunikacji Polskiej, a to właśnie do indywidualnych abonentów telekomu portal adresuje usługę. Użytkownicy OnetTelefon nie muszą nawet podpisywać żadnych umów, bo za wykonane połączenia zapłacą wraz z rachunkiem za usług TP. Onet rozważa też wprowadzenie oddzielnej oferty dla małego biznesu.

W najbliższym miesiącu ma się powiększyć lista krajów, do których będzie można wykonać połączenie przez OnetTelefon. Przedstawiciele portalu podkreślają, że przede wszystkim zależy im na utrzymaniu prostoty oferty i konkurencyjnej ceny połączeń. Usługa realizowana jest przy udziale Energis Polska, który zapewnia jej zaplecze technologiczne. Portal daje swoją markę, zasięg i wsparcie marketingowe. Obie firmy świadczą już w podobnym modelu usługę OnetKonekt (modemowy dostęp do Internetu).

Oferta połączeń międzynarodowych to w praktyce tylko przymiarka do telekomunikacyjnych planów portalu. W przyszłym roku chce on oferować usługę stałego dostępu do Internetu i sprzedawać multimedia (np. filmy, muzykę, gry). O współpracy w tym zakresie rozmawia m.in. z TP, Energisem i UPC.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Puls Biznesu

Przewiń w dół do następnego wpisu