DAJ CYNK

Rozmowy bez limitu w Orange - cenniki i regulaminy

17.04.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12882

Ważne 0

0

Orange udostępnił cenniki oraz regulaminy dwóch nowych ofert no limit. Przedstawiamy ich szczegóły.

Orange udostępnił cenniki oraz regulaminy dwóch nowych ofert no limit. Przedstawiamy ich szczegóły.

16. kwietnia Orange wprowadził do swojej oferty dwie taryfy no limit - szerzej o nich pisaliśmy w tej wiadomości. Teraz operator udostępnił jej szczegółowe cenniki i regulaminy.

Zobacz: cennik usług w ofercie Rozmowy bez limitu (plik .pdf; 395 kB)
Zobacz: regulamin oferty Rozmowy bez limitu (plik .pdf; 162 kB)
Zobacz: regulamin promocji w ofercie Rozmowy bez limitu (plik .pdf; 210 kB)
Zobacz: regulamin promocji proste przejście na ofertę Rozmowy bez limitu (plik .pdf; 180 kB)
Zobacz: regulamin promocji Rozmowy bez limitu w sklepie internetowym (plik .pdf; 199 kB)
Zobacz: regulamin promocji rabat na abonament dla klientów bez usługi eko faktura (plik .pdf; 189 kB).

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
35. LucasQ
0

2012-05-18 20:38:53

Ludzie, 300zł aktywacji jest tylko w celu wyliczenia kary umownej. Nowy klient płaci standardowo 50zł aktywacji, przedłużający nic. Co do kopiowania, nie zgodzę się z uwagami @15 : 1. Kto w tych czasach wysyła mms? 2. W play umowa na 12 msc, czyli po tym czasie moga odwołać promocję. W Orange 18msc gwarancji usług i możliwość zmiany warunków w trakcie. 3. Pakiety dodatkowe w play to 200mb za 7zł (w przypadku ponownego aktywowania już 10zł na sztywno msc) i 7zł za stacjonarne a w Orange 2 gb za 19zł ale tylko w razie korzystania z neta w danym miesiącu. W niższym abo pakiet nolimit neta kosztuje 10zł, czemu nie wysylać więc za free sms z internetu? LUDZIE TRZEBA KOMBINOWAĆ! a play ssie.

Odpowiedz

34. ~
0

2012-05-07 21:23:29

Czy w nizszej taryfie minuty sa wymienne na SMSy?

Odpowiedz

33. ~kaiserek
0

2012-04-24 21:24:59

W regulaminie promocji, jeśli bierzesz na czas określony, opłacasz standardową aktywację 50 zł.

Odpowiedz

32. ~majki
0

2012-04-23 10:52:11

gdzie jest napisane że te opłaty są zniesione?

Odpowiedz

31. ~
0

2012-04-18 09:33:17

@29. Przecież te opłaty są zniesione więc albo nie doczytałeś albo celowo wprowadzasz w błąd.

Odpowiedz

30. ~
0

2012-04-18 09:07:32

Hey z hosta: 212.160.172.70 Chyba zle doczytales - taki placi tylko 299 zl.

Odpowiedz

29. ~
0

2012-04-18 09:04:42

A najgorsze jest to, że dla obecnych abonentow za przejscie do tej taryfy ciagna haracz w wysokosci az 300zl!!!

Odpowiedz

28. ~zbyszek
0

2012-04-17 22:19:13

w Play dwa lata temu dostałem za 50zł 6h do wszystkich, nieograniczone do Play, HTC Wildfire (które sprzedałem za 700zł -100zł za telefon) więc mam umowę z warunkami podobnymi do orange za 39,90zł, tylko że ja sprzedając telefon mogłem sobie opłacić abonament za cały rok, więc realnie płaciłem tylko za kolejny, więc realnie koszt mojego abonamentu miesięczenie to 25zł (umowa 2 lata temu), jakoś mnie ten abonament na nogi nie powala...

Odpowiedz

27. wlo
0

2012-04-17 18:47:06

23. Rezo - dla Ciebie może... Ja wysyłąm ze 3 esemesy najwyżej, z czego regularnie jeden to premium jest ;-) Nie wystko jest dla wszytskich - jakby tak było to kazdy zamiast 100 tysięcy na auto wydaliby na ciągnik - to są teraz wypasione maszyny w dość konkretnych cenach - byłoby czym poszpanować ;-)

Odpowiedz

26. ~
0

2012-04-17 17:07:48

@23, powinieneś podkreślić, że dla Ciebie jest bezużyteczna. Ja tez piszę sms ale znam wiele osób, które wysyłają max. 5szt w miesiącu a najczęściej wcale nie wysyłają

Odpowiedz

25. ~MADD
0

2012-04-17 17:04:27

@24 BRAWO za KOMENTARZ!!! Same sknery tu i nędzarze. Za darmo to można dostać pod sklepem.

Odpowiedz

24. ~barry
0

2012-04-17 15:35:13

loodzie co wy moowicie - rozumiem, że bez SMS''ów nie jest tak jak sobie wymarzyliście, ale to nie oznacza, że osoba dostając darmowe do Orange i prawie 6 godzin do pozostałych, nie ma co z tym zrobić. U nas w Polsce tylko albo białe albo czarne - żadnych barw po środku.

Odpowiedz

23. Rezo
1

2012-04-17 15:13:37

Taryfa 39,99 zł z uwagi na brak wliczonych smsów i mmsów jest całkowicie bezużyteczna.

Odpowiedz