DAJ CYNK

Rozmawiał przez dwa telefony i kierował kolanami

10.07.2007

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2026

Ważne 0

0

Izraelska policja zatrzymała kierowcę, który w czasie jazdy obie ręce miał zajęte przez telefony komórkowe, a kierownicę trzymał kolanami.

Izraelska policja zatrzymała kierowcę, który w czasie jazdy obie ręce miał zajęte przez telefony komórkowe, a kierownicę trzymał kolanami - podał dziennik "Jedijot Achronot".

Funkcjonariusze zauważyli winowajcę, rozmawiającego jednocześnie przez dwa telefony, dwa dni temu w mieście Ramla w środkowym Izraelu.

Pomysłowość kierowcy kosztowała go 500 szekli (ok. 100 euro) i cztery punkty karne.

Źródło tekstu: PAP

Komentarze
Zaloguj się
19. ~rudmar
0

2007-07-11 12:17:31

Ja tam bym sie klocil bo w przepisach jest ze nie wolno rozmawiac przez telefon a nie TELEFONY :)

Odpowiedz

18. ~lola
0

2007-07-11 09:53:27

hej proponuję wprowadzić ten motyw w jednym z odcinków jasia fasoli byłoby bombowo. Jaś by napewno przy tym w coś wjechał np. w idące dzieci albo w mocherowe berety:)polecam

Odpowiedz

17. ~Przemek
0

2007-07-10 23:19:39

To nie takie trudne, jak się umie jeździć. Zdarzyło mi się kiedyś między Bochnią a Limanową z jednej komórki odczytywać numer, który przyszedł SMSem i wpisywać go równocześnie na drugiej komórce. Jak droga nie jest bardzo kręta, to kierowanie kolanami nie sprawia większego problemu.

Odpowiedz

16. maxim
0

2007-07-10 22:48:26

jestem ciekaw czym gazu dawal :)

Odpowiedz

15. ~Wilk
0

2007-07-10 22:16:27

U żydów to wszystko możliwe... :/

Odpowiedz

0

2007-07-10 22:01:25

Wiecie co , ja zebym miał możliwość próbowania naśladowania tego pana to jeszcze muszę zdać prawko,kupić autko i już będę mógł ćwiczyć - na jakiejś polnej dróżce coby nie zrobić krzywdy komuś i sobie;)

Odpowiedz

13. ~r
0

2007-07-10 20:42:40

#12: to moim zdaniem nie powinien dostać mandatu. W końcu chyba zakazana jest rozmowa podczas jazdy a stanie w korku to nie jazda. Czepili się go i tyle. ;-)

Odpowiedz

12. ~fff
0

2007-07-10 19:18:34

Stał w korku pewnie :PPPPPP

Odpowiedz

11. ~r
0

2007-07-10 17:09:33

#10: mógł jeszcze trzymać wackiem hehe. Ja to z kolei jestem ciekaw czy ten sprytny pan jechał drogą ekspresową czy może jedynie parkował? ;-)

Odpowiedz

10. ~V
0

2007-07-10 16:52:19

no a czym miał biedak trzymać tą kierownicę? Przecież jakby ją trzymał zębami, to nie mógłby rozmawiać przez te telefony :)

Odpowiedz

9. ~non
0

2007-07-10 16:50:41

> 7. Też widziałem te fotki w pewnym miesięczniku. Dobre to było.

Odpowiedz

8. ~cristof
0

2007-07-10 16:50:13

@Przemolog - mam nawet pewnosc ze byl taki news z Izraela wlasnie jakies 3 lata temu

Odpowiedz

0

2007-07-10 16:12:34

Wydawało mi się, że tego newsa (notabene też z Izraela) czytałem już dobrych kilka lat temu :-). Trochę OT (ale tylko trochę ;-)) - również parę lat temu widziałem na Euronews w przerywniku "No Comment" grób z hebrajskimi napisami w kształcie Motki StarTAC :-).

Odpowiedz

6. ~Stefan
0

2007-07-10 15:34:16

U nas dostałby 0 pkt. i z 500 zl.mandatu. Coś bardzo wyrozumiali są w Izraelu jak o kasę chodzi.

Odpowiedz

5. ~kyoto
0

2007-07-10 15:12:25

podejrzewam, ze dorabial po godzinach na infolinii izraelskiej neo, albo w Orange =)

Odpowiedz