DAJ CYNK

Rok akcji "Środy z Orange"

28.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2200

Ważne 0

0

Prawie milion polskich kinomanów wzięło udział w akcji Środy z Orange i skorzystało z możliwości otrzymania dwóch biletów do kina w cenie jednego na środowe seanse filmowe w kinach Cinema City.

Prawie milion polskich kinomanów wzięło udział w akcji Środy z Orange i skorzystało z możliwości otrzymania dwóch biletów do kina w cenie jednego na środowe seanse filmowe w kinach Cinema City.

Polska edycja Śród z Orange swoją oficjalną premierę miała w środę 22. kwietnia 2009 roku. Liczba chętnych do udziału w tej akcji rosła lawinowo i w październiku 2009 r. przekroczyła pół miliona.

Filmem, na który jak dotąd wybrało się najwięcej amatorów środowych seansów (65tys.) był film "2012". Niewiele mniejszą widownię zgromadziły "Anioły i Demony" (41 tys.) oraz "Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów".

Akcję zapoczątkowano 6 lat temu w Wielkiej Brytanii. Do tej pory skorzystało z niej 14 milionów Brytyjczyków. Projekt rozszerzony został także na inne kraje, jak: Armenia, Izrael, Rumunia i Luksemburg. W Austrii akcja prowadzona jest jako Czwartki z Orange.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
18. ~
0

2010-04-29 22:13:44

nr 6 jest z Katowic, dość duże miasto więc nic dziwnego, że trudno mu dostać kod, bo ilość jest ograniczona.

Odpowiedz

17. ~pd
0

2010-04-29 10:57:52

@6 - a wysyłasz na ten numer, co trzeba? :-D

Odpowiedz

16. ~max
0

2010-04-29 08:45:42

polska mentalnosc... tylko narzekac potraficie, ktos wychodzi do Polaka z promocja, a Polak musi to zawsze styrac. wczoraj skorzystalem z tej promocji i jakos nie mialem problemu z otrzymaniem kodu mimo ze byla sroda.

Odpowiedz

15. ~J
0

2010-04-29 08:01:07

Trochę nie na temat, ale mam pytanie. Czy była jakaś informacja, o tym że ze strony play nie będzie można doładowywać konta telefonu poprzez BZWBK?

Odpowiedz

14. ~
0

2010-04-28 23:11:27

Ciekawe, czy prof. Środa z "GW" skorzystała?

Odpowiedz

13. ~User
0

2010-04-28 22:51:38

Szkoda, że w akcji uczestniczą tylko kina Cinema City, jakby był Helios to na pewno bym skorzystał.

Odpowiedz

12. ~rychu
0

2010-04-28 22:41:02

@8 Jeśli pobierane z mojego konta za każdy sms 20 groszy jest dla ciebie bezpłatne --to podziwiam twój tok myślenia. Pogrzebałem też w necie i tam Telix napisał :Koszt SMSa według taryfy wewnątrzsieciowej. Nie będzie żadnych premium sms. Akcja jest dla wszystkich bez wyjątku klientów Orange niezależnie od oferty pre-paid, post-paid, czy mix.

Odpowiedz

11. ~
0

2010-04-28 22:27:28

Ciekawsze jest to ze HP przejmie Palm''a za 1,2 mld USD

Odpowiedz

10. ~
0

2010-04-28 22:27:22

Ciekawsze jest to HP przejmie Palm''a za 1,2 mld USD

Odpowiedz

9. ~rabe
0

2010-04-28 22:11:44

@7, lol moze masz wiecej takich swoich zlotych mysli??pochwal sie moze przebijesz endriu l.i krzysia k, z bialegostoku:P

Odpowiedz

8. ~ewido
0

2010-04-28 22:00:55

ad 6. Ten sms jest darmowy więc nie pisz bzdur jak nie masz o czymś pojęcia

Odpowiedz

7. ~ZZ
0

2010-04-28 21:39:42

a ja chodze do kina juz tylko w srody i zawsze dostaje kod bo wysylam na poczatku tygodnia smsa :)

Odpowiedz

6. ~rychu
1

2010-04-28 21:15:59

A mnie nigdy nie udało sie zdobyć kodu. Zawsze zwrotnie miałem komunikat o ich wyczerpaniu.A każdy wysłany sms to kasa dla operatora.To jest biznes...

Odpowiedz

5. ~
-1

2010-04-28 21:09:19

jak widac ten tydzien nalezy do orange ;)mirekb

Odpowiedz

4. ~
-1

2010-04-28 21:01:03

w tym roku juz z 5 razy pisaliscie o tej promocji a w ubieglym roku jeszcze wiecej, dajcie luz. Nie ma nic ciekawszego czy to sa artykuly sponsorowane?

Odpowiedz