DAJ CYNK

Roczna ważność konta w T-Mobile będzie opcją dla nowych

12.10.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7963

Ważne 0

0

Od 15. października zmienią się zasady rocznej ważności konta w T-Mobile na kartę i Heyah. Dotychczasowym użytkownikom nic się nie zmieni, nowi klienci będą musieli uruchomić ją specjalnym kodem - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Od 15. października zmienią się zasady rocznej ważności konta w T-Mobile na kartę i Heyah. Dotychczasowym użytkownikom nic się nie zmieni, nowi klienci będą musieli uruchomić ją specjalnym kodem - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Użytkownik, który obecnie nie korzysta z tej usługi, będzie mógł włączyć ją kodem *100*68# po wykonaniu pierwszego połączenia. Usługa jest bezpłatna.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
41. ~
0

2012-10-23 20:25:52

@34 ja mam Heyah i te problemy, o których wspominasz nie występują. Wszystko działa jak trzeba. Warto zawsze sprawdzić czy się jakiejś aplikacji nie uruchomiło, bo wtedy je z pakietu zupełnie nieświadomie.

Odpowiedz

40. toms
1

2012-10-14 13:29:30

W Orange można sprawdzić i sterować usługami bezpłatnie poprzez *100*#. T-Mobile nie daje takiego wyboru. Obojętnie, czy przez *9797, *9898, *9602, czy wreszcie przez *100#, pobierana jest opłata za sprawdzenie konta. A co do wprowadzenia kodu aktywującego roczną ważność - to ograniczenie rozrostu liczby kart, z włączoną tą usługą. Chyba jednak sporo skarbonek z normalnych podwojeń pozostało, a skoro zniknął przymus ładowania, to i ludzie korzystają w taki sposób z telefonu, jaki im najbardziej odpowiada i na ile pozwala operator. Odmiennie od lansowanego dotychczas i to diametralnie.

Odpowiedz

39. ~GREG
1

2012-10-14 11:36:35

@34, faktycznie masz rację, że są co jakiś czas pewne problemy w sieci z różnym usługami tak w Heyah i T-mobile. A co do 4 gr. za sprawdzenie konta to pocieszam się tym, że w Orange za sprawdzenie każdego pakietu wysyłając ILE płacisz jak za jednego sms''a, a o tym już nikt nie wspomina chociaż opłata za tą usługę jest pobierana od lat.

Odpowiedz

38. toms
1

2012-10-14 09:46:01

35 wlo - zapytaj przyjaciela używającego od lat TT. On Ci prawdę powie.

Odpowiedz

37. ~kapiszon
-1

2012-10-13 23:54:09

@35 tak, można na wszystko wydać bonusową kwotę i jest ona doliczona do konta głównego:) przy okazji dodam, że za to doładowanie w tak taku nie jest wyłączana roczna ważność konta, więc śmiało ładuj. Ja już załadowałem kilka dni temu i jestem zadowolony :) pozdrawiam

Odpowiedz

36. ~
1

2012-10-13 20:30:50

@35, tak, można wykorzystać na wszystko o ile regulamin nie stanowi inaczej.

Odpowiedz

35. wlo
-2

2012-10-13 20:28:51

Ktoś mi powie? Czy to "stare" podwójne dołądownie, do którego mnie codziennie zapraszają na TT Między Nami, można w całości, łącznie z dodatkową kwoą, wykorzystać na usługi w dziale rozrywki na stronie Ery? Tzn. na zakup audiobooków np.?

Odpowiedz

34. ~Konrad
2

2012-10-13 02:09:03

Skoro jesteśmy przy Heyah. W żaden sposób nie komentujecie problemów Heyah? 4 grosze za sprawdzenie konta to jedno, ale cały system im padł. Darmowe smsy są płatne, ludziom znika kasa z konta po restarcie telefonu, jakiś totalny burdel się tam zrobił :)

Odpowiedz

33. ~
1

2012-10-13 00:06:20

T-Mobile robi się na Orange, w Orange od dawna, żeby mieć roczną ważność konta trzeba ją aktywować sms-em, tylko, że narazie T-Mobile, Heyah (nie wiem) obie sieci PTC jest jedyną siecią albo jedynymi sieciami która pobiera opłaty za sprawdzenie stanu konta,aż dziw, że ludzie jeszcze nie opuszczają takich sieci. taki Plus ma lepsze warunki rozmów w sieci płatna tylko pierwsza minuta, a T co ma korzystnego na połączenia w sieci ? szkoda słów.

Odpowiedz

32. ~
1

2012-10-12 22:59:38

Po co? Co by tu jeszcze spieprzyć Panowie co by tu jeszcze.

Odpowiedz

31. ~luki
-1

2012-10-12 21:13:33

@23 to była promocja czyli wabik na nowych i na tych co są aby nie uciekli (bo uciekali) jak był rebranding. Ludzie: PROMOCJA to jest coś co trwa bardzo krótko a celem jest podniesienie sprzedaży i lub pozyskanie klienta (lub utrzymanie obecnego dgy grunt pod nogami zapada się). Operatorzy komórkowy to nie opieka społeczna.

Odpowiedz

30. ~tomko
1

2012-10-12 20:14:31

22: ja słyszałem, że 4gr to też za zmianę btsa.

Odpowiedz

29. ~
2

2012-10-12 20:01:07

16. w play waznosc konta rok jest nadal

Odpowiedz

28. DanielR
1

2012-10-12 19:58:50

prat (27), ustandaryzować to jedno, ale też przy okazji można to było również i UPROŚCIĆ, np. wprowadzając roczną ważność konta po każdym doładowaniu, tak by w dalszym ciągu szansę skorzystania z tej oferty miał prawie każdy abonent sieci, a jednocześnie by nie prowadzić "kreatywnej księgowości".

Odpowiedz

27. ~prat
1

2012-10-12 19:47:13

Ja pamiętam, że było tyle głosów aby ustandaryzowa sposoby liczenia kart sim. Ale teraz gdy ptc zaczęło równac do Orange widze że zawsze są tacy których zadowoli się nie da. Zawsze będzie dla nich źle.

Odpowiedz