DAJ CYNK

Roczna ważność konta w Plusie na Kartę [ankieta]

28.06.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 40582

Ważne 7

1

Od 1. lipca Plus zaoferuje klientom Simplusa korzystającym z taryf Plus na Kartę roczną ważność konta. Usługa będzie dostępna jako promocja.

Od 1. lipca Plus zaoferuje klientom prepaid korzystającym z taryf Plus na Kartę roczną ważność konta. Usługa będzie dostępna jako promocja.

Aby aktywować roczną ważność konta, należy wybrać krótki kod *136*11*04# i zatwierdzić przyciskiem zadzwoń.

Roczna (365 dni) ważność konta dla usług wychodzących dostępna będzie od zasilenia kwotą w wysokości przynajmniej 5 zł brutto. O aktywacji rocznej ważności konta klient poinformowany zostanie za pomocą SMS-a.

Usługa dostępna jest jako promocja. Operator zastrzega sobie prawo do jej odwołania bez konieczności podawania przyczyn.



Zobacz: regulamin (plik .pdf; 47 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
139. ~dav
0

2012-11-28 18:51:51

a u mnie po aktywacji usługi i po 3 miesiącach od doładowania, niby dzwonić można, ale transmisja danych nie działa...

Odpowiedz

138. ~mateusz dla kolegów juzek
0

2012-11-20 23:05:46

a by dezaktywować czeba wpisać taki kot *136*00*04#

Odpowiedz

137. ~szjba
0

2012-10-22 08:35:54

mi to wogÓle nie chce wchodzić pisze ze usługa chwilowo niedostępna może tyle typa ja włącza ze dla mnie miejsca nie ma;D

Odpowiedz

136. ~wio
0

2012-10-15 16:16:47

czy to dziala z mix plus??

Odpowiedz

135. ~andrzej
0

2012-08-13 19:17:43

wie ktoś jak to uruchomić bo mi nie działa ten rok ważności włączyłem tak jak piszą te kody i nic *** a nie zamierzam wiecej kasy ładować w konto :(

Odpowiedz

134. Adamrdf
0

2012-07-14 21:52:15

Tak kasa z plusa do play nie przechodzi, a za przejście 65zł na 3 miesiące.

Odpowiedz

133. ~dimek
0

2012-07-14 21:23:26

@Adamrdf przymierzam się przejść na Play ale na razie mam sporo kasy na koncie a podobno po przejściu kasa z konta nie przechodzi

Odpowiedz

132. ~yoł
0

2012-07-14 13:49:22

KIEDY W KOCU W PLUSIE BĘDZIE ROCZNA WAŻNOŚĆ KONTA ???!!! Toż to jedynie promocja dla jednej tylko taryfy! Każda promocja kiedyś się kończy. Znowu mam doładować 30zł z czego wykorzystam 10-15zł ??? Sami tworzycie niezadowolonych klientów. Działanie nowego właściciela Plusa-Minusa jest bardzo charakterystyczna. Niech zmienią nazwę na Polsat lub Cyfrowy Polsat i nie mydlą ludziom oczu. Jednym słowem: DZIADOSTWO!!! Za 100 lat nic tu się nie zmieni.

Odpowiedz

131. ~
0

2012-07-14 08:21:58

A dlaczego w taryfie simplus tego nie oferują? Co za poje...y operator. Zeby miec jak wszyscy 29 gr. to trzeba platny pakiet wykupic co w innych sieciach daja dzisiaj w standardzie, o byle jaka funkcje czy usluge trzeba tych ich glupich kodow szukac. Trzeba sie chyba nad zmiana sieci zastanowic.

Odpowiedz

130. Adamrdf
0

2012-07-10 15:38:18

Dimek a to jeszcze tego nie zrobiłeś!?

Odpowiedz

129. ~dimek
0

2012-07-10 15:08:56

W takim razie trzeba przejść na Play

Odpowiedz

128. ~ja83plus
0

2012-07-10 12:24:24

Nie będzie dostępny bo to inna taryfa.

Odpowiedz

126. ~Kazik
0

2012-07-08 09:12:15

Sprawdziłem i jeśli bok włącz pakiet do plus za 6zł. To będzie pobierało z pakietu 1sekundę nie minutę jeszcze nie wiem dlaczego ale system mi pobrał 1sekundę i cały dzień mam za darmo. To połączenia w plus są praktyczne bezpłatne. A cały pakiet można jeszcze wykorzystać np na numery sami swoi.

Odpowiedz

125. ~Kazik
0

2012-07-07 19:12:46

Wszystko na stronie plus na kartę. Ale jeśli ci chodzi o bez limitu w sieci to we wszystkich kodach jak masz *11* na włączenie to przy wyłączeniu w to miejsce trzeba zmienić na *00* we wszystkich kodach jest tak samo. Nic po zatym się nie zmienia w sekwencji kodu.

Odpowiedz

124. syrenka26
0

2012-07-07 17:53:53

A jak wylaczyc ta usluge mozna w ogole?

Odpowiedz