DAJ CYNK

Robert Siewierski wprowadzi nowe telefony Nokii na polski rynek

24.02.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6347

Ważne 7

3

HMD Global, która posiada obecnie licencję do marki Nokia dla telefonów komórkowych i tabletów, wchodzi na polski rynek.


Już za dwa dni zaprezentowane zostaną nowe telefony Nokii, a dziś agencja PR poinformowała, że HMD Global, która posiada obecnie licencję do marki Nokia dla telefonów komórkowych i tabletów, wchodzi na polski rynek.

Stanowisko Country Managera w HMD Global w Polsce, Ukrainie, Litwie, Łotwie oraz Estonii objął Robert Siewierski.



Siewierski wcześniej był szefem działu Microsoft Mobile Devices Sales na tych samych rynkach. Z Nokią związany jest od 2003 roku. Przez jedenaście lat zajmował różne stanowiska w obszarze sprzedaży. W 2011 został Dyrektorem Generalnym Nokia w Polsce.

Źródło tekstu: HMD Global, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~jupi
0

2017-02-26 18:45:00

Czy znana jest już specyfikacja jakiejś nowej Nokii?

Odpowiedz

12. ~Ja++
0

2017-02-26 11:41:12

@9. Już cię wypuścili...?Wygląda na to, żeś jeszcze nie wyleczony.

Odpowiedz

0

2017-02-26 10:24:09

Eee tam , może nie zniknie - życzę Nokii jak najlepiej , to jest kultowa firma :-)

Odpowiedz

10. ~Calm7
0

2017-02-26 10:02:03

Nokia wejdzie na rynek i za chwilę zniknie z rynku, historia lubi się powtarzać. Pazerność Nokii nie zna granic:-D

Odpowiedz

9. ~cv
1

2017-02-25 18:36:21

teraz nie ma mądrych ludzi są same klony debili w korpo syfach. Żaden z tych dyrektorów nic nie wie o ludziach to tak jak po (6tys. to nikt nie przeżyje za taką pensje rzekła działaczka tej partii obecnie w strukturach eurokomuny europejskiej faszystowskiej org. zwanej unią tyranii europejskiej )

Odpowiedz

7. ~
0

2017-02-25 14:11:03

to już było, zanim Nokia się sprzedała to Nokie były bardziej ograniczone funkcjonalnie niż np Sony, htc, Huawei, ZTE, jeśli to ma wrócić to bez sensu

Odpowiedz

6. ~vcc
0

2017-02-25 12:48:49

czyli znowu człowiek microsyfu w nokii czyli porażka znowu

Odpowiedz

5. ~Calm7
0

2017-02-25 01:16:22

Żeby ta Nokia 3110 była by tylko na Symbianie, to ja na pewno kupiłbym z kilka:-D

Odpowiedz

4. ~r
0

2017-02-24 22:22:53

Mnie ciekawi po czym poznam że to następca 3310? Może nokia 150 czy 230 czy jakiś tam numer jest następcą? A ten co się pojawi w niedzielę to zwykła popierdółka będzie?

Odpowiedz

2. ~Knur7
0

2017-02-24 20:33:48

Ciekawe kiedy będzie Nokia 8 na polskim rynku?:-D

Odpowiedz

1. ~Hotelarz
0

2017-02-24 20:32:04

Mam nadzieje nowa Nokia 3310 będzie tania, dobrze łapała zasięg i bateria starczała na tydzień normalnego użytkowania.

Odpowiedz