DAJ CYNK

Robbie Williams z T-Mobile

27.07.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 581

Ważne 0

0

T-Mobile ogłosiło podpisanie 18-miesięcznego kontraktu z Robbie Williamsem.

T-Mobile ogłosiło podpisanie 18-miesięcznego kontraktu z Robbie Williamsem.

Umowa obejmuje:
występy w kampaniach reklamowych,
specjalne, przeznaczone tylko dla abonentów T-Mobile materiały takie, jak bilety na koncerty, piosenki ,zdjęcia czy przekazy na żywo z występów.

Przyszłość to muzyka przez komórkę - T-Mobile sprawia, że to dzieje się już dziś - powiedział Robbie Williams.

Partnerstwo z tak globalną gwiazdą jak Robbie Williams, które tworzy wyjątkowe doświadczenie dla fanów, demonstruje nasz nacisk kładziony na bliższą współpracę między muzyką a mobilną technologią. Nasza współpraca zaowocuje nowymi formami przekazu, takimi jak streaming wideo z koncertów czy możliwość ściągnięcia nowych piosenek Robbiego. Naszym celem jest zrobienie mobilnej muzyki dostępną dla każdego, wyjątkową i przynoszącą radość, co stanie się możliwe dzięki partnerstwu wielkiej, światowej gwiazdy. Nie możemy się doczekać momentu, kiedy Robbie stanie się ambasadorem marki T-Mobile na świecie - powiedział Ulli Gritzuhn, szef marketingi T-Mobile International.

Partnerem tego kontraktu będzie także SonyEricsson, który dla T-Mobile dostarczy specjalnie przygotowane telefony, które zawierać będą tapety, dźwięki i filmy związane z Robbie Williamsem.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
1. ~Qbek
0

2005-07-27 23:57:00

No prosze, Vodafone rozwiazuje umowe z Davidem Beckhamem, a T-Mobile podpisuje z Robbiem Williamsem. Ciekawe, ktora strategia okaze sie lepsza ?? :)

Odpowiedz