DAJ CYNK

Rezygnacja prezesa zarządu Netii

30.01.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6008

Ważne 7

0

Netia w oficjalnym komunikacie potwierdziła, że 30 stycznia Adam Sawicki złożył rezygnację ze stanowiska prezesa i członka zarządu spółki, ze skutkiem na koniec lipca 2015 roku.

Netia w oficjalnym komunikacie potwierdziła, że 30 stycznia Adam Sawicki złożył rezygnację ze stanowiska prezesa i członka zarządu spółki, ze skutkiem na koniec lipca 2015 roku.

Rezygnacja została złożona 30 stycznia w następstwie wypowiedzenia przez Adama Sawickiego umowy o pracę z Netią. Umowa ta została zawarta 9 miesięcy temu, 22 kwietnia 2014 roku.

Adam Sawicki umotywował rezygnację zamiarem kontynuowania kariery zawodowej poza Grupą Netia, co pozwoli mu podejmować nowe wyzwania i zdobywać nowe doświadczenia zawodowe.

Jak pisaliśmy wczoraj, plotki o możliwej zmianie na fotelu prezesa krążyły po rynku od miesięcy - mówiło się o konflikcie prezesa z radą nadzorczą. Headhunterzy kontaktowali się z menedżerami z rynku telekomunikacyjnego w sprawie objęcia stanowiska prezesa Netii.

Zobacz: Gorące krzesło prezesa Netii
Zobacz: Netia tnie koszty, zwolni 400 osób

Źródło tekstu: Netia, wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~janek gerlach
0

2015-02-02 09:31:59

Witoldzie, startuj na prezia.

Odpowiedz

18. ~?
0

2015-02-01 20:44:32

17 komuś taka beznadzieja jak tam jest musi się opłacać. ktoś zgarnia wszystkie pieniądze pakując drobne w interes. prosta logika: niska jakość niska płaca. zatrudnią byle jakich informatyków, byle jakich konsultantów do bok nie wiem nawet czy jeszcze gdziekolwiek są salony netii. ale skoro firma istnieje i trzyma się w takiej beznadziei to musi być coś na czym zarabia kasę i to grubą. skoro tyle lat ciągną taką beznadzieję to muszą mieć skalkulowaną opłacalność tej beznadziei. inaczej to byłaby zwykła niegospodarność za którą jest prokurator przecież albo działanie na szkodę spółki co równa się temu samemu.

Odpowiedz

17. ~zorientowany
0

2015-02-01 20:15:04

Postanowił coś zmienic w tej firmie i dlatego go niema...chcial zmienic strukture, pozwalnił bądz chciał poobnizac pensje menagerom z poziomu N-1, ktorzy nieraz sie dublowali, i popadł szybko w niełaske układu. Wielu osób musiło sie pozegnac z praca za ZA DUZE pieniedze, co sie nie spodobało, szybko powstała dywersja, a sam Adam Sawicki przeciwko wszystkim przeciez nie bedzie pracował...stad już go nie ma...Mirek ( poprzedni prezes) zył dobrze ze wszystkimi, nie ruszął układu, nie robił rewolucji, umiał poruszac sie w tym srodowisku, Adam chciał naprawde cos zmienic ale trafił na beton

Odpowiedz

16. ~@8
0

2015-02-01 19:42:35

DSLa, PON, HFC i klientów indywidualnych weźmie Orange, a biznes, korporacje weźmie albo Play albo Polkomtel (najpewnie S-Ż). Pan jakubiak się wzbogaci na takiej akcji

Odpowiedz

15. ~qwer
0

2015-02-01 16:24:37

Zwolnił masę ludzi z pracy a teraz ucieka - prezes bez klasy

Odpowiedz

14. ~?
0

2015-02-01 14:08:20

6 no racja. w każdym razie ta spółka już nie zdycha. ona już jest trupem. próby ratowania jej kotem i telewizją osobistą, zakupu konkurentów nic nie dały. sprzedaż Netii to dramat. jakaś porażka kompletna

Odpowiedz

13. ~123456789
1

2015-02-01 11:04:37

Jaki t-mobile? Przeciez Netia bedzie sie laczyla z Play.

Odpowiedz

12. ~Nick
0

2015-01-31 13:12:17

Tak sie konczy polityka "zero inwestycji" i najgorszy BOK w Polsce. Banda glupcow.

Odpowiedz

11. ~solo
0

2015-01-31 12:34:16

nick i do kogo przeskoczyłeś jeśli jedynym sposobem dostarczania internetu jest linia telefoniczna własności orange a właśnie mam netię na tej linni i w czerwcu kończy mi się umowa i nie wiem czy jest sens przeskoczyć do innego operatora z telefonem i internetem, uszkodzeń brak jak na chwilę obecną więc nie miałem styczności z infolinią chociaż przy ostatnim przedłużeniu umowy jeden konsultant który w sumie do mnie dzonił jak pamiętam przedstawiał mi gorszą ofertę (chciałem darmowe minuty) powiedzia że to nie dlamnie, a jak zadzwoniłem ja na infolinie to w sumie dostałem to co chciałem według oferty

Odpowiedz

10. ~nick
0

2015-01-31 11:48:32

Z taką obsługą klienta to daleko firma nie zajdzie. Netia skupia się na sobie. Aby prezes miał wyższą pensję niż prezes Orange, aby było pełno prestiżowych reklam itd. Klient styka się z dziadostwem. Sam 8 lat miałem usługi Netii. Z radością się rozstałem.

Odpowiedz

9. ~marmelak
0

2015-01-31 10:28:40

Ja mysle ze po Netię wystartuje Solorz. Napewno część rynku mu się przyda: BSA/LLU, klienci biznesowi. Rynek prywatny? Czemu nie, w tym segmencie jest królem taniości....:

Odpowiedz

8. ~lool
0

2015-01-31 07:38:58

4,5 - wątpię aby t-m chciało po GTS przejąć jeszcze Netie, chociaż z drugiej strony taka operacja pozwoliłą by t-m świadczyć wszelkie usługi mobilne i stacjonarne dla biz i priv.

Odpowiedz

7. ~xxx
0

2015-01-31 02:36:05

z tego co widze to sprzedawcy uciekaja z netii ;pnetia na wlasnej sieci nie ma zlej oferty.jako byly klient mam niechec do nich za ich krecenie na infolini ;pz zawodowego punktu widzenia niech netia ginie ;) wtedy bede mial pole do popisu haha

Odpowiedz

6. ~lokop
0

2015-01-30 23:16:24

Jak trup może zdychać skoro z założenia jest już martwy. W tym zdaniu jest błąd logiczny.

Odpowiedz

5. ~4D
1

2015-01-30 22:36:11

>4. Co ty nie powiesz? Już lata temu chodziły takie plotki i jakoś do tej T-mobile nie może się zebrać do startu po tą Netię :-)

Odpowiedz