DAJ CYNK

Rekordowy Galaxy S pokonany przez iPhone'a 4

26.08.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5846

Ważne 0

0

Samsung Galaxy S oraz klawiatura Swype przyczyniły się do pobicia rekordu Guinessa w prędkości wprowadzania tekstu na telefonie komórkowym. Jednak radość z tego tytułu trwała zaledwie jeden dzień - Galaxy S został pokonany przez iPhone'a 4.

Samsung Galaxy S oraz klawiatura Swype przyczyniły się do pobicia rekordu Guinessa w prędkości wprowadzania tekstu na telefonie komórkowym. Jednak radość z tego tytułu trwała zaledwie jeden dzień - Galaxy S został pokonany przez iPhone'a 4.

Oficjalny rekord świata w prędkości wprowadzania danych na telefonie komórkowym ustanowiła 27-letnia mieszkanka Wielkiej Brytanii. Wpisanie na klawiaturze Swype konkursowego tekstu zajęło jej niecałe 26 sekund (dokładnie 25,94 sekundy).

Tekst, który należało wprowadzić, składał się dokładnie ze 160 znaków i był treści the razor-toothed piranhas of the genera Serrasalmus and Pygocentrus are the most ferocious freshwater fish in the world. In reality, they seldom attack a human.

Jednak już dzień po ustanowieniu rekordu w sieci pojawił się film, na którym osoba przedstawiająca się jako Brian Sweet napisała ten sam tekst o ponad 4 sekundy szybciej, używając do tego standardowej klawiatury iPhone’a.



Wygląda więc na to, że klawiatura Swype, o której szerzej pisaliśmy w tej oraz tej wiadomości, jest szybka, ale nie aż tak szybka, jak tradycyjna w iPhone'ach 4. A przynajmniej w niektórych rękach.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 4 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9000 Galaxy S w katalogu.

Źródło tekstu: phonearena, wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~kris1992
0

2010-09-21 19:31:44

Ech ludzie jakie przebarwienia?? że była jedna fotka w sieci to już?? Panowie jak się zdarzy jedna sztuka na milion to jest cud. Nikt w Polsce nie narzeka i może jestem lub nie fanboyem Apple ale oni zawsze będą do przodu a Szajsungi będą w tyle. A płacisz za wszystko - oprogramowanie, programistów i za to że jak Ci padnie iPhone to dają Ci nowy nie bawią się w sranie i wymienianie części ;) Pozdro.

Odpowiedz

32. ~
0

2010-08-28 16:42:13

@29 -- małe potyczki z iP4? buahahah telefon nie nadaje się do dzwonienia. Żeby z niego zadzwonić należy przejść osobiste szkolenie u Jobsa... Plamy na wyświetlaczu etc. Myślę że fanbojom Apple wystarczyłaby sama atrapa tego telefonu... byle logo ładnie się świeciło i wszystko jest OK :D:D

Odpowiedz

31. Pio
0

2010-08-27 20:35:07

LOL fake ! Ten rekord jest na YT ale nie został on jeszcze uznany jako prawdziwy i zaakceptowany ! Więc najszybciej jeszcze pisze pani z Brytanii

Odpowiedz

30. ~
0

2010-08-27 16:33:41

haha male potyczki to by byla zdzierajaca sie farba :D a nie kaszana na maxa :D

Odpowiedz

29. ~PatrykOS
0

2010-08-27 12:58:13

Andrzej, każdy telefon ma swoje wady, jeden większe, drugi mniejsze. Galaxy S ma też problem z zasięgiem oraz z GPSem. Nie wiem tylko dlaczego małe potyczki Apple są tak rozdmuchiwane. Ludzie próbują się dowartościować? :)

Odpowiedz

28. issa
0

2010-08-27 08:51:22

Piokuk, swietny komentarz i plus odemnie, nic dodac nic ujac. Co ciekawe Polacy sa w stanie poklocic sie nawet przy tak nonsensownym newsie. Na gazeta.pl ciekawy news o piraceniu gier na iPada. Argument - nie beda przeplacac drozej za program dopasowany do rozdzielczosci iPada. Ale doplacic drugie tyle by miec iPhona z wiekszym de facto ekranem juz nie szkoda. Nasuwa to sposob naturalny pewne watpliwosci, no ale czasem w zakupie pewnego sprzetu moze chodzic przeciez zgola o inne aspekty;)

Odpowiedz

27. ~code
0

2010-08-27 07:52:40

to nic dziwnego, że urządzenie, oparte na aplikacjach, się Tobie nie podoba :)

Odpowiedz

26. ~
0

2010-08-27 07:48:17

@code: Mnie aplikacje nie interesują tak samo jak do FF i tak wszystkich nie używam.

Odpowiedz

25. ~code
0

2010-08-27 07:38:40

@ 24 jeśli mają porównywalną ilość aplikacji to pisz, kupuję od razu dwa

Odpowiedz

24. ~
0

2010-08-27 07:10:02

Zgadzam się z wami panowie iPhone to niedopracowana zabawka dla ludzi patrzących na logo Apple jak na boga. Muszę mieć go bo chcę być cool, mieć prestiż.Znam lepsze telefony w tej cenie nie tylko Galaxy

Odpowiedz

23. ~Kili
0

2010-08-27 07:07:37

Powiedzmy sobie szczerze dwie rzeczy: - primo - żeby tak wklepywać tekst trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć... - secundo - ... ale po co? W życiu nie będzie to miało znaczenia, czy napiszecie do kogoś sms''a w pół czy całą minutę...

Odpowiedz

22. ~
0

2010-08-27 06:43:48

iphone jest przereklamowany. To zbieranina roznych telefonow niby to co najlepsze a wcale az tak dobrze nie wyszlo. Napewno nie warto dawac za niego tyle siana, sa tansze telefony o lepszych mozliwosciach.

Odpowiedz

21. ~
0

2010-08-27 06:41:27

ja potrzebuje telefon do rozmow i okolo 100sms/m-c i nie emocjonuja mnie pojedynki sgh i ip. Czemu taki rekord ma dowodzic? Podobnie znalezc mozna kierowce, ktory szybciej przejedzie trase starym audi niz inny np. Porsche i jakie wtedy wnioski wyciagnac, ze audi jest szybszy?

Odpowiedz

20. ~
0

2010-08-27 06:32:11

ip4 to dobry telefon ale jego popularnosc to w bardzo duzym stopniu marketing. Ja generalnie nie lubie dotykowcow wiec zadnego nie kupie. Mam nadzieje, ze w przyszlosci beda tez telefony inne niz dotyki. Niedobrze sie robi jak na kazdym portalu o ip wszyscy sie rozpisuja. Widac jobs takze tutaj za sznurki pociaga :)

Odpowiedz

19. ~
0

2010-08-27 03:29:32

Nie Galaxy S, tylko Melissa Thompson i nie przez iPhone''a, tylko przez Briana Sweeta. Zdaje się, że Q! zbyt często Fakt i jemu podobne szmatławce czyta, bo ich konwencja tytułowania zanadto się mu udzieliła.

Odpowiedz