DAJ CYNK

Rekordowa sprzedaż Samsunga jeszcze przed końcem roku

12.12.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2136

Ważne 0

0

Jeszcze przed końcem 2011 roku Samsung zanotował rekordową sprzedaż swoich telefonów - informuje betanews.com. Ich liczba przekroczyła 300 mln egzemplarzy.

Jeszcze przed końcem 2011 roku Samsung zanotował rekordową sprzedaż swoich telefonów - informuje betanews.com. Ich liczba przekroczyła 300 mln egzemplarzy.

Tylko do końca listopada nabywców znalazło ponad 300 mln telefonów Samsunga. Oznacza to wyraźny wzrost w stosunku do całego 2010 roku, kiedy to na rynek trafiło 281 mln telefonów Samsunga.

Taki wynik sprzedaży udało się osiągnąć m.in. dzięki dobrej sprzedaży smartfonów. Tylko w III kwartale Samsung sprzedał aż 24 mln tego typu urządzeń.

Dużą rolę w wynikach sprzedaży odegrały urządzenia z rodziny Galaxy. Tylko do września, czyli w 5 miesięcy po premierze, Galaxy S II trafił do ponad 10 mln klientów. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: betanews.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~
0

2011-12-13 11:55:40

~paranoia jest dotykowy i ma 2,4 cala

Odpowiedz

12. ~
-1

2011-12-12 13:05:49

4, miałem jednego samsunga Smartphone i będąc na wsi w lesie żadnej sieci nie łapał mi zasięgu, gdy taka Nokia 1208 łapała znakomicie i dało się z niej zadzwonić lub wysłać smsa. Smartfony dobre ale w mieście gdzie jest skupisko nadajników.

Odpowiedz

11. ~paranoia
0

2011-12-12 12:59:42

@10 a czego ty się spodziewasz po telefonie za 30euro?? i po jakiego grzyba tykasz ekran jak on nie jest dotykowy i ma 2.2cala?

Odpowiedz

9. ~prezes
0

2011-12-12 11:30:24

Używam aktualnie SGS2 i Noki X3-02 i szczerze mówiąc samsung nie ma problemów z zasięgiem, a nokia już takie bywa. Więc może kiedyś były problemy z zasięgiem kiedyś, teraz takich nie ma. A co do plastiku to nie jest taki zły, bo tel jest lekki a poza tym wytrzymały, upadł mi już kilka razy i to tak porządnie, raz po schodach skakał i nic się nie stało, funkcjonuje i ma się dobrze. Więc nie piszcie głupot jak nie znacie stanu rzeczywistego.

Odpowiedz

0

2011-12-12 11:11:56

Jakos wave ma metalowa obudowe, do tego nie musi placic haraczu za patenty i licencje(android) i jest sporo tańszy...

Odpowiedz

7. maroog
1

2011-12-12 10:56:55

Dzięki tym "plastikom" telefon jest leciutki, i sporo tanszy niz metalowo-ceglowe iphony...

Odpowiedz

6. ~
0

2011-12-12 10:51:59

'''' dzieki dobrej sprzedazy smartfonow'''' a nie przypadkiem BARDZO dobrej??? 23 mln smartfonow w 3Q to jest BARDZO dobry wynik panie redaktorze jak apple sprzedal mniej to pisaliscie o fantastycznym wyniku... No ale jak cala redakcja ma telefony tej marki to rozumiem skad ten brak obiektywizmu

Odpowiedz

5. ~
1

2011-12-12 10:48:52

@1 Wbij sobie do głowy,że do produkcji rzeczy,które narażone są na upadki i uderzenia,najbardziej nadaje się właśnie plastik a nie stal,aluminium czy co już jest całkowitą głupotą szkło.

Odpowiedz

4. ~franco baresi
-3

2011-12-12 10:45:12

kiedyś były notoryczne problemy z zasięgiem, dzisiaj są z wi-fi. Patrz przykład Samsunga Galaxy Ace i słynne "wi-fi error". Z resztą u Samsunga nie tylko Ace ma problemy z wlan. U Samsunga zawsze wszystko jest niby cacy, a z drugiej strony coś niedopracowane albo zwyczajnie skopane. Ambicje są wielkie ale jak przychodzi co do czego to konsultanci na ich infolinii chowają głowę w piasek choć dobrze znają problemy techniczne ich sprzętu.

Odpowiedz

3. Hose
-1

2011-12-12 10:28:20

@1 kiedyś zasięg faktycznie był gorszy niż u konkurencji, teraz często jest lepszy... Jeśli chodzi o kiepskie plastiki, pewnie wave miałeś na myśli ;-)

Odpowiedz