DAJ CYNK

Rebranding Ery w 2Q2007

18.11.2006

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8271

Ważne 0

0

Na dzisiejszym spotkaniu z dziennikarzami Klaus Hartmann - prezes PTC - powiedział, że rebrandingu Ery na T-Mobile należy oczekiwać w II kwartale 2007 roku, głównie ze względu na złożoność i skomplikowaność procesu.

Na dzisiejszym spotkaniu z dziennikarzami Klaus Hartmann - prezes PTC - powiedział, że rebrandingu Ery na T-Mobile należy oczekiwać w II kwartale 2007 roku, głównie ze względu na złożoność i skomplikowaność procesu.

Opłaty licencyjne mają być znacząco niższe niż w przypadku polskiego Orange. Nie podjęto jeszcze decyzji dotyczącej Heyah, jednak marki cieszące się popularnością były z reguły zachowywane podczas procesu rebrandingu w innych krajach (np. Domino na Węgrzech).

Hartmann poinformował także, że Era zakończy rok z liczbą ponad 12 mln klientów i 1000 stacji nodeB. W przyszłym roku inwestycje mają sięgnąć około 14% przychodów, a główny strumień popłynie w kierunku rozbudowy zasięgu 3G.

W tym roku PTC nie podpisze już żadnych umów z podmiotami zainteresowanymi świadczeniem usług jako operator wirtualny.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
56. ~borykita
0

2007-08-16 13:54:25

Era jest specjalnie duszona, dławiona i up***dalana przez marionetki nasłane z T-Mobile tylko po co???? wiecie Po to, że tylko rembranding może ją uratować...zmiana Ery na T-Mobile...i o to w tej zabawie chodzi. Nikt wtedy nie bedzie gadał że ERA taka mocna super marka i w ogóle i po co ją szwabom odsprzedawac?....a co innego jak Era bedzie dziadem...no wtedy to T-Mobile będzie dobry wujek który firmę uratuje. Czaicie o co w tym biega? Bo jak tak, widze to jak na dłoni. Pozdrawiam

Odpowiedz

55. ~xxx
0

2006-11-28 19:35:59

Polska jest bogata inaczej i rozrzutna; da 3% bo po co mniej.

Odpowiedz

54. WitekT
0

2006-11-27 21:32:00

Znaczy T-Mobile tyle bierze.

Odpowiedz

53. WitekT
0

2006-11-27 21:31:45

Artur Śmiech: na Węgrzech biorą bodaj 0,3%... Na pewno małe dziesiętne części procenta, choć dokładnie nie pamięta.

Odpowiedz

52. ~Artur Śmiech
0

2006-11-27 21:03:19

Denerwuje mnie już samo słowo "rebranding". W komunikatach oficjalnych powinno być zastąpione wyrażeniem "zmiana marki". Co do samej operacji, to jestem sceptycznie nastawiony. Nowa Idea wcale nie jest tańsza. Za to jest drenowana opłatami licencyjnymi. Z Erą będzie podobnie.

Odpowiedz

51. Loop
0

2006-11-21 21:54:32

Wypowiedź szefa PTC przypomina mi czasy, kiedy to PTK Centertel zapowiadało rebranding. To było w marcu 2005, przyjechał nawet do Warszawy prezes międzynarodowej sieci Orange, niejaki Sanjiv Ahuja (!!!). W marcu zapowiedzieli zmianę, a we wrześniu - bodajże 24 września 2005 marka Idea stała się już historią. Przez analogię -skoro teraz Herr Hartmann zapowiada "zmianę barw", to za pół roku od teraz możemy się spodziewać różowych salonów od T-Mobile Polen...

Odpowiedz

50. ~Swistak
0

2006-11-21 20:49:25

ej nie martwcie sie tak.to dopiero w drugim kwartale czyli 6 mies po nowym roku.kupa czasu.a na razie era pozostanie erą.

Odpowiedz

49. ~kulak
0

2006-11-20 10:38:42

zagadka: jaka bedzie nowa kolekcja odzieny heyeh? z demobilu!:-)

Odpowiedz

48. NMonster
0

2006-11-20 00:04:30

Nie po t orobi sie rebranding aby mieszac 2 loga - w kazdym kraju gdzie byl rebranding stare logo zastopiono nowym czyli Napisem T-Mobile z charakterystycznym T i tyle.

Odpowiedz

47. ~tf
0

2006-11-19 23:36:00

Napewno nie pomaluje ery na rozowo az tak jak idee zalali pomarancza. Obstawiam ze pojawi sie wszedzie nowy szyld. A do logo dojdzie t-mobile. Moga sie zmienic wizualizacje, ale to i tak juz pewnie dawno odkladana decyzja. Na dziendobry jakas promocja, i pewnie nic nie podwyzsza. Z czasem era zaniknie, ale pewnie przez 2-3 lata bedziemy to logo jeszcze widywali. - to tak optymistycznie

Odpowiedz

46. ~Zico
0

2006-11-19 23:28:51

A owszem, przeszkadzalo ravals i teraz kiedy DT ma wiekszosciowe udzialy przeszkadza jeszcze bardziej. Dla mnie ERA bedzie zawsze ERA. Mam fabryczna tapete ERY w telefonie i potrzebuje jeszcze logo ERY na wypadek gdyby mi zmienili napis ERA na T-mobile. Moze ktos wie czy moge gdzies znalezc logo ERY? Bylbym bardzo wdzieczny za link:-) Co do Vivendi to nie bylbym tak jeszcze do konca pewny, ze nie maja oni juz nic do powiedzenia. Wszyscy znamy bardzo dobrze te ich sztuczki i kto wie na co ich jeszcze stac?

Odpowiedz

45. ravals
0

2006-11-19 17:27:29

No i nie ma co krzyczeć że Niemcy nas wykupili. Wkońcu to tylko zmiana marki, a DT ma udziały w PTC od początku, a większościowe od niedawna. Do tej pory wam to nie przeszkadzało?

Odpowiedz