DAJ CYNK

Rabat Optymalny - obniżka abonamentu w Orange dla Firm

04.04.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3008

Ważne 0

0

Od 4. kwietnia w ofercie Orange dla Firm jest dostępna nowa promocja - Rabat Optymalny. Umożliwia ona klientom wybór nawet 5 następujących po sobie miesięcy i sezonową obniżkę ceny abonamentu.

Od 4. kwietnia w ofercie Orange dla Firm jest dostępna nowa promocja - Rabat Optymalny. Umożliwia ona klientom wybór nawet 5 następujących po sobie miesięcy i sezonową obniżkę ceny abonamentu.

Promocja Rabat Optymalny pozwala firmom lepiej dostosować wydatki do rytmu swojej działalności i obniżyć koszty abonamentu np. w sezonie niższej aktywności. W zależności od wybranej opcji usługi, abonament może być tańszy o 50 proc. nawet przez 5 kolejnych miesięcy, a w ofercie bez telefonu - nawet o 70 proc. przez 4 kolejne miesiące. Promocyjne rabaty są przyznawane w każdym z planów taryfowych Optymalny, ich wartość zależy od czasu trwania umowy zawieranej przez klienta:

W ofertach z telefonem:
- o  50 proc. rabatu przez 4 miesiące dla klientów zawierających umowy na 24 miesiące,
- o  50 proc. rabatu przez 5 miesięcy dla klientów zawierających umowy na 30 miesięcy,
W ofercie bez telefonu,
- o 50 proc. rabatu przez 4 miesiące dla klientów zawierających umowy na 18 miesięcy,
- o 70 proc. rabatu przez 4 miesiące dla klientów zawierających umowy na 24 miesiące.

Szczegóły promocji prezentuje poniższa tabela (ceny z VAT w nawiasach):



Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
13. ~
0

2011-04-12 09:03:10

Ani słowa nie napiszą, że to jest oferta tylko dla przedłużających umowę, w trakcie trwania umowy nie mozna z tej oferty skorzystać.

Odpowiedz

12. ~
1

2011-04-06 13:08:53

@zgodzę się w pełni z Tomkiem, poza ceną liczy się również jakość, a tutaj chyba nie da się porównać tych dwóch operatorów- przynajmniej tak mi się wydaje. Ceny telefonów też nieco spadły (n8, e7 communicator, xperia x10).

Odpowiedz

11. ~
-1

2011-04-05 22:53:43

9 przestań używać telefonów LG

Odpowiedz

10. ~Tomek
0

2011-04-05 22:44:03

Aha. No i tego numeru uzywam tylko do dzwonienia bo szkoda mi naciagac ludzi na praktycznie 3x wieksza stawke za polaczenie z innych sieci.

Odpowiedz

9. ~Tomek
1

2011-04-05 22:42:25

Play? Ja mam w Play numer na firme i mam 1000 min do sieci/stacj oraz 70 min. do wszystkich za 12,50 netto!!! Szkoda tylko ze cena idzie z jakoscia w parze i nie da sie przez to rozmawiac bo rozlacza i sa trzaski (probowalem 3 aparatow oraz reklamowac usluge i Play sie nawet nie raczylo odezwac). No chyba ze stoimy pod nadajnikiem :) Ale co tam. SUPER TANIO!!! To najwazniejsze :)

Odpowiedz

8. ~
0

2011-04-05 12:09:22

@7 a brałeś pod uwagę ceny telefonów? Upust na abonament to jedno, a ceny telefonów to drugie. Weź pod uwagę,że wprowadzili również nowe stawki na słuchawki, a upusty na abo. zaczynają się od 50 % a kończą na 70 %

Odpowiedz

7. ~playowiec
1

2011-04-04 17:28:56

Slabiutki rabat daja. W play mam bez laski przez 12 miesiecy -50% na warunkach nie osiagalnych w tym calym orange.

Odpowiedz

6. ~l33t
-1

2011-04-04 16:49:39

w Play oszczedzam najbardziej na jakosci obslugi!

Odpowiedz

1

2011-04-04 16:20:29

Niby promocje, i niby oszczędności, taka ściema dla osób które wiedzę na temat ofert operatorów biorą z reklam telewizyjnych. Porażka, jak zwykle w Orange. W Play dla firm płacę 33 zł za 350 minut i nielimitowane do sieci i na stacjonarne. Oszczędzam cały rok! :)

Odpowiedz

4. ~das
0

2011-04-04 16:09:01

ja w Play bez telefonu, w abon. dla klienta indywidualnego mam 50% abonamentu przez cały okres trwania umowy tj, 12msc. haha

Odpowiedz

3. ~
-1

2011-04-04 16:05:43

@yyy- osobiście wydaje mi się, że to spore przywileje (szczególnie w przypadku osób posiadających umowy na 24 miesiące). Weź też pod uwagę ,że wprowadzili zmiany w cennikach telefonów (n8, e7 communicator etc)

Odpowiedz