DAJ CYNK

Quench: kolejna Motorola z Androidem

Dodane przez: Q!

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2744

Na targach MWC Motorola dodała kolejne urządzenie do swojego portfolio - model Quench.

Na targach MWC Motorola dodała kolejne urządzenie do swojego portfolio - model Quench.

Motorola Quench, znana w Stanach jako Cliq XT, to telefon pracujący pod kontrolą systemu Android w wersji 1.5. Posiada on ekran o przekątnej 3,1 cala i rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli). Wbudowany aparat z autofukusem pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 5 Mpix, które będzie można doświetlić diodą LED.

Łączność ze światem ma być możliwa dzięki technologiom HSDPA oraz WiFi. Sieć będzie można przeglądać przy wykorzystaniu wbudowanej przeglądarki opartej o silnik renderujący WebKit, która obsługiwać będzie również środowisko Flash Lite.

Na pokładzie nie zabraknie modułu AGPS, obsługi interfejsu Bluetooth 2.0, gniazda microSD oraz wejścia JACK 3,5 mm. Wszystkie te dobra będzie można obsługiwać za pomocą czułego na dotyk manipulatora, a pomóc ma w tym nakładka systemowa MOTOBLUR.

W obudowie o wymiarach 116,7 x 59,4 x 12,3 mm znalazła się również bateria o pojemności 1420 mAh. Według producenta ma ona pozwolić na przeprowadzenie do 6,5 godzin rozmów na jednym ładowaniu. Czy tak będzie w rzeczywistości? Powinniśmy przekonać się o tym jeszcze w I kwartale.Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: motorola, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu