DAJ CYNK

Pytel: w Polkomtelu jest już lepiej

11.10.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3401

Ważne 0

0

Jest już lepiej - to słowa Wojciecha Pytla, członka zarządu Polkomtelu na pytanie TELEPOLIS.PL o wyniki zakończonego właśnie III kwartału.

Jest już lepiej - to słowa Wojciecha Pytla, członka zarządu Polkomtelu na pytanie TELEPOLIS.PL o wyniki zakończonego właśnie III kwartału.

Baza aktywnych kart SIM, według słów Pytla, przestała spadać. Przypomnijmy, że w II kwartale operator stracił 93 tys. kart, a w I kwartale - 137 tys. Spadek dotyczył zarówno kart prepaid, jak i abonamentowych, co rzadko zdarza się operatorom komórkowym.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~prc.
0

2012-10-18 22:15:19

liczba kart SIM w Plusie będzie spadać do czasu do kiedy Solorz będzie właścicielem.

Odpowiedz

14. ~
0

2012-10-12 22:26:00

Liczba kart SIM wzrasta w Plusie bo pchają dodatkowo do faktur starter prepaid, dwa miesiące temu dostałem takowy razem z fakturą.

Odpowiedz

13. ~...
0

2012-10-11 19:35:34

To było zle? No jak to możliwe.

Odpowiedz

12. ~
1

2012-10-11 19:24:15

11, LTE ma niemilosiernie maly zasieg terytorialnie.

Odpowiedz

11. ~
0

2012-10-11 19:14:12

wszystko dziala. Niemal perfekcyjna jakosc i przyzwoita ofeerta

Odpowiedz

10. ~BzykMen
0

2012-10-11 19:09:48

#1 Ale Ty bredzisz . Dodzwoń się do BOK w Plusie z reklamacją ? Przez pół godziny żaden konsultant nie ma ochoty z Tobą porozmawiać , A Plus to tłumaczy dużą liczbą dzwoniących . A co mnie to obchodzi , jak mają za mało ludzi to niech zwiększą etaty . Na e-mail też nie umieją odpowiedzieć . A ostanie działanie sieci LTE/HSPA+ po rebrandingu AERO2 na sieć Plusa to tragedia i nie wiele z tym nie robią .

Odpowiedz

9. ~L.
1

2012-10-11 17:47:15

@8 W większości krajów już jedziesz bez kodów. Ale GPRSu dalej nie ma.

Odpowiedz

8. ~Simminus
1

2012-10-11 16:55:17

A kiedy będzie normalny roaming w prepaidzie? Czy w ciągu 15 lat nie można było zmienić platformy, żeby zlikwidować kodologię?

Odpowiedz

7. ~krzysiek
2

2012-10-11 16:27:16

Bo wlasciel plusa to dziad nad dziady

Odpowiedz

6. wlo
-2

2012-10-11 15:56:18

3. ~Jakub - a po co zmieniać dobry system? Oczywiście?

Odpowiedz

5. ~
1

2012-10-11 15:44:43

uczniowie wracaja do szkół , zmieniaja numery , kupuja w plusie startery to i baza przestała się zmniejszać.poza tym nie ma to jak członek zarządu robiący PR. Co ma mówić że baza spada , że klienci są niezadowoleni, że obsługa gorsza, że zmniejszyli koszty i będą mogli sobiewiększe premie wypłacać za tzw. pomusły racjonalzacyjne. Dobrze że Witek zaznaczył że "wg Pytla baza przestała spadać". Może i tak jest ale to tylko chwilowe.

Odpowiedz

4. ~simplusowiec
-1

2012-10-11 15:39:40

ale jako jedyny daje 30 przy doladowaniu konta za 150 zlotych :)

Odpowiedz

3. ~Jakub
1

2012-10-11 15:13:23

plus dalej jest taki *** jak kiedyś że doją na smsach że biorą kasę po wysłaniu 10 esów jak kilka lat temu jak używałem w mixie;/ ??

Odpowiedz

2. ~mirekb
1

2012-10-11 15:02:18

niech sie polkomtel wezmie lepiej za testy sieci lte bo ostatnio nie jest z nia najlepiej

Odpowiedz

1. ~
1

2012-10-11 14:59:25

nareszcie sytuacja opanowana, taki T-Mobile ratuje się masowym rozdawnictwem kart sim i wprowadzeniem rocznej ważności konta prawie rok temu. jakość usług między plusem i t-mobile jest ogromna na korzyść polkomtelu, bylem w obu sieciach.

Odpowiedz