DAJ CYNK

Przenoszenie numerów stacjonarnych do sieci Play

31.05.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7575

Ważne 0

0

Od 1. czerwca możliwe będzie przenoszenie numerów stacjonarnych do oferty Play Domowy.

Od 1. czerwca możliwe będzie przenoszenie numerów stacjonarnych do oferty Play Domowy.

Na chwilę obecną przenoszenie numerów będzie dostępne w procesie 2-wizytowym o nazwie FNP (z ang. Fixed Number Portability). Wszyscy przenoszący numer klienci po podpisaniu umowy na 12 lub 24 miesiące otrzymają bonus w postaci zwiększonego pakietu minut przez pół roku, jaki obecnie otrzymywali tylko abonenci Play.

W przypadku umowy na 24 mies. klientowi przysługuje możliwość zakupu telefonu Huawei ETS 8121 w promocyjnej cenie. Szerzej o ofercie Play Domowy pisaliśmy w tej wiadomości.

Play domowy bez telefonu FNP na 12 mies.
Oferta Play domowy 60 Play domowy 300 Play domowy 1000
Abonament 20 zł 35 zł 50 zł
Podstawowy pakiet minut (Play i stacjonarne) 60 100 1000
Dodatkowy pakiet minut przez 6 mies. 30 150 500
Cena za minutę połączenia do sieci stacjonarnych po wykorzystaniu abonamentu 0,17 zł
Cena za minutę połączenia do sieci komórkowych po wykorzystaniu abonamentu 0,29 zł


Play domowy FNP na 24 mies.
Oferta Play domowy 60 Play domowy 300 Play domowy 1000
Abonament 25 zł 45 zł 65 zł
Cena za telefon 49 zł 19 zł 1 zł
Podstawowy pakiet minut (Play i stacjonarne) 60 100 1000
Dodatkowy pakiet minut przez 6 mies. 30 150 500
Cena za minutę połączenia do sieci stacjonarnych po wykorzystaniu abonamentu 0,17 zł
Cena za minutę połączenia do sieci komórkowych po wykorzystaniu abonamentu 0,29 zł


Zobacz: regulamin oferty promocyjnej Play Domowy FNP (plik .pdf; 69 kB).

Zobacz: regulamin oferty promocyjnej Play Domowy FNP bez telefonu (plik .pdf; 71 kB).

Zobacz: ulotka promocyjna Play Domowy FNP (plik .pdf; 556 kB).

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
45. ~klimass
0

2010-07-07 13:54:43

@29 - do kogo czlowieku masz pretensje, nie jest latwo zrobic mape zasiegu i nie jest ona i nigdy nie bedzie 100% poprawna w zadnej sieci. Mogles wziac z salonu starter (chyba nawet sa darmowe) i polazic po mieszkaniu zobaczyc jak to dziala. Nie rozumiem zachowania ludzi typu "oni sa zli mnie oszukali nie wiedzialem" - ma raczki ma glowe mogles sprawdzic.

Odpowiedz

44. ~
0

2010-06-11 19:42:30

mam dwa numery w play i jak jestem w domu mam problem z dodzwonieniem sie do dziecka operator zawsze mnie zbywa ze wszystko ok wygadam co swoje i wracam do HEYAH choć to skarbona ale pewna

Odpowiedz

43. ~obrońca uciśnionych
0

2010-06-01 21:09:00

@42. Dobrze, że wreszcie usunąłeś linki prowadzące do miejsca, gdzie można było wystawić ocenę twoje stronie. Mnije niż 1 już nie mogło być. Poza tym, czyżbyś wyjechał do GB? Czy z jakiś względów piszesz przez proxy, aby ukryć swoją tożsamość? Chyba nie sadzisz, że Play naśle na Ciebie płatnych zabójców ;).

Odpowiedz

42. ~Kiedyś Zrobiony
0

2010-06-01 12:21:40

Trochę prawdy o Play Zrobieni w Playa-zrobieniwplaya.prv.pl

Odpowiedz

41. ~:))
0

2010-06-01 11:39:45

do 39 - no i co z tego? to problem tych co dzwonią, a nie tego który ma telefon - skoro suppozycja jest taka, że to dla starszych osób, to po co ich obciążać? Frajerów się znalazło?

Odpowiedz

39. ~do 38
0

2010-06-01 09:38:25

bo dzwoniąc DO Ciebie płaci się według stawki na stacjonarne a nie 70 groszy minuta !!!

Odpowiedz

38. ~
0

2010-06-01 08:52:40

co to za debilna cena 17 gr za minute? czemu tak DROGO? taniej kupic karte Fesh i pakiet 5gr za min

Odpowiedz

37. ~martinezowiec
0

2010-06-01 04:14:01

Ad.6 i 8. Pijo nie wiem skąd wziąłeś ceny NED oraz umowę na 12 miesięcy ale na stronie Ery najkrótsza umowa trwa 24 mies. a NED 120 jest sporo droższe od tego co podałeś (po 19zł nie jest nawet NED 60 dla obecnych abonentów ERY!)

Odpowiedz

36. ~
0

2010-05-31 23:21:02

oferta orange strefa jest najtansza tylko profil dzwonienia rodzicow w ciagu tego roku sie zmieni-bedzie wiecej na kom dzwonione.2ostatnie rachunki za socjalny u rodzicow kolo 60zl a zwykle 30zl.gdyby bonus za fnp i dla abonentow sie sumowal czulbym sie lepiej jako abonent juz 2 umow z play..brak reklam dobije ta oferte wraz ze znikoma wiedza w punktach play na jej temat.pytalem w 8 punktach juz jak usluga byla miesiac,wiecej szkonen i promocji uslugi.mirekb

Odpowiedz

35. ~
0

2010-05-31 22:54:47

Orange strefa wychodzi taniej jeżeli weźmiemy pod uwagę koszt za minutę do stacjonarek, koszt na komórki wychodzi drożej http://www.orange.pl/portal/map/map/postpaid_zone?TARGET=POSTPAI D_ZONE&stamp=1275339203421

Odpowiedz

34. ~draw
0

2010-05-31 22:39:40

Pamiętajmy, że play domowy nie jest dostępny po kablu, tylko z nadajników naziemnych.

Odpowiedz

33. ewqaewqa
0

2010-05-31 22:36:34

@29 umieściłeś to już nie pewnym forum, daj sobie na luz i nie umieszczaj w komentarzach. Rozumiem Twoją frustrację ale bez przesady.

Odpowiedz

32. piotrM
0

2010-05-31 22:24:34

#30: na stacjonarny. To jest jedyna zaleta tej usłgi. To ma być głównie do odbierania połączeń, bo dzwonienie jest raczej mało konkrencyjne:)

Odpowiedz

31. albek
0

2010-05-31 22:13:44

Oferta trzeba przyznać jest taka dość powszechna. Nie wyróżnia się niczym super. Era ma podobną ofertę. Ze zniżkami dla stałych abonamentów. Biorąc ze zniżką w Erze płacimy 20zł za 60minut w Play 25zł za 60minut. Stawka za minutę na stacjonarne 17gr w obydwu sieciach(tylko nie pamiętam jak to jest, bo w Erze o ile pamiętam jest to za 2 lub 3 minuty, zaś w Play za minutę, mylę się ?) jedynie różnica jest w połączeniach na komórki, w Play to 29gr w Erze 39gr. No i w Erze warto dodać 60minut abonamentowy a także w opłacie na telefony stacjonarne można dzwonić na zagraniczne numery czego Play nie oferuje. I wydaje mi się że Era jest bardziej dostępna niż Play.

Odpowiedz

30. ~marta
0

2010-05-31 22:12:10

A ile zapłacą Ci , którzy bedą dzwonić na tel. stacjonarny Play? jak by dzwonili na komórkę , czy na stacjonarny ?

Odpowiedz