DAJ CYNK

Przeglądarka Chrome dla telefonów i tabletów już po polsku

18.04.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4993

Ważne 0

0

Google udostępnił kolejną aktualizację dla przeglądarki Chrome dla telefonów i tabletów z systemem Android. Jedną z nowości jest polska wersja językowa aplikacji.

Google udostępnił kolejną aktualizację dla przeglądarki Chrome dla telefonów i tabletów z systemem Android. Jedną z nowości jest polska wersja językowa aplikacji.

Chociaż aplikacja jest wciąż w fazie beta, to w nowej wersji znajdziemy m.in. wsparcie dla 31 nowych języków, w tym również dla polskiego. Kolejne nowości to:
możliwość wyboru wersji strony pomiędzy mobilną, a biurkową,
możliwość dodawana skrótów do stron na stronie domowej przeglądarki,
możliwość wyboru aplikacji, za pomocą której otwierane będą odnośniki,
możliwość korzystania z proxy dla sieci Wi-Fi.

Nową wersję przeglądarki Chrome, oznaczoną jako 0.18.4409.2396 i przeznaczoną dla urządzeń z systemem Android 4.0 i wyższym, pobrać można ze sklepu Google Play pod tym adresem.

Źródło tekstu: Google Polska

Komentarze
Zaloguj się
13. PLANET
0

2012-04-19 17:23:07

Ano wlasnie nie zostal... co poniektore czesci - pewnie tak. Ale ogolnie to Made in Korea (South - zeby nie bylo ;). Poza tym - chinska firma i chinska mysl techniczna to nie to samo, co produkcja czesci w Chinach, wiec trafiles, ale kula w plot. Choc oczywiscie jesli wybierac, to wolalbym poza...

Odpowiedz

0

2012-04-19 09:18:14

@10 myślisz że twój smartfon nie został wyprodukowany w Chinach?

Odpowiedz

11. darkussss
0

2012-04-18 15:57:16

@8 Chrome będzie jedynie dla Androida w wersji 4 i wyższych w przyszłości o czym Google już dawno temu informowało.

Odpowiedz

10. PLANET
0

2012-04-18 15:55:29

#7: pochwal sie ta chinska firma. || #1: a co to za problem upgrade SGS1 (czy tez Swifta) do 4.0? Ciut mniej oficjalnie, ale jednak.. Poza tym jak juz nawet oficjalny LPS do S2 jest stabilny i nie narzekalbym na niego. || Faktycznie, Dolfin HD czy Opera Mobile sa naprawde dobre i ciezko bedzie przeskoczyc. No, ale konkurencja to dobra rzecz.

Odpowiedz

9. ~
0

2012-04-18 15:49:45

@7 nie reaguj na @1,jego nikt tu poważnie nie traktuje,ot taki pajac netowy

Odpowiedz

0

2012-04-18 15:21:16

Wie ktoś może czy Chrome na Andku będzie w przyszłości dostępny na wersję niższe niż 4.0? Czy google ma w ogóle taką wersję w planach? Czy może wyłączność Chroma na ICS ma mobilizować ludzi do wymiany sprzętu na nowszy?

Odpowiedz

7. ~
-1

2012-04-18 14:17:17

@1, co za bzdury wypowiadasz. Mam tablet za 350 zł z antkiem 4.0 i nie ma bata. Wszystko działa jak złoto. Jak chcesz wywalać 2 patyki w błoto to później nie dziw się ze cię dymaja z każdej strony. Japko. Szajsung. Nokja. Modka. SrEkson. To sa korporacje tylko z jednym celem, celem na zysk. Zysk przez wyzysk! Ludzie myślcie trochę. To aż tak was boli?!

Odpowiedz

6. kubik
0

2012-04-18 10:42:24

kiedy na iOS? ;)

Odpowiedz

5. rain86
-1

2012-04-18 10:21:24

Przeglądarka niezła ale do Dolphina HD jeszcze ma lata świetlne - zwłaszcza, że dolphin hd to nie tylko przeglądarka ale i mnóstwo wtyczek ułatwiających korzystanie np: nożyczki z evernote, reader (coś ala ten z ios i przeglądarki safari), zapisanie strony jako pdf i wiele wiele więcej. Dolphin HD to taki odpowiednik Google Chrome z PC

Odpowiedz

4. ~klops
-1

2012-04-18 10:17:57

Jeśli chodzi o androidowe przeglądarki to najlepszy jest dolphin hd. Przynajmniej z mojego doświadczenia tak wynika. Drugą mam zainstalowaną opere mobile do pobierania plików.

Odpowiedz

3. ~
0

2012-04-18 10:15:51

Fajna przeglądarka,szybko działa,funkcjonalna.mirekb

Odpowiedz

0

2012-04-18 10:08:27

Działa znakomicie, lepsza niż domyślna przeglądarka androida.

Odpowiedz