DAJ CYNK

Promocyjne doładowanie POP i Dla Każdego przez Internet

18.08.2004

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3651

Ważne 0

0

Specjalna promocja "pierwszego doładowania przez Internet" dla użytkowników Idea POP, IdeaMIX i Dla Każdego w Idei.

Specjalna promocja "pierwszego doładowania przez Internet" dla użytkowników Idea POP, IdeaMIX i Dla Każdego w Idei.

Od 16.08 do 30.09.2004 r. w sieci Idea dostępna jest promocja "pierwszego doładowania konta przez Internet". Z promocji mogą skorzystać użytkownicy Idea POP, Dla Każdego, oraz IdeaMIX, którzy doładowują swoje konto pierwszy raz przez Internet za pomocą karty płatniczej.

Każdy Użytkownik, który po raz pierwszy doładuje swoje konto przez Internet nagradzany będzie 10% wzrostem wartości doładowania, które będzie wynagrodzeniem za przejście przez dość uciążliwy i zmieniony proces rejestracji na stronie www.idea.pl. Proces ten wymaga wprowadzenia przez klienta danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu, adres email, nr konta bankowego, na które zostanie przesłana pewna kwota w ramach weryfikacji danych osobowych).

Klient po rejestracji, rozpoznawany będzie przez system po wcześniejszym podaniu numeru telefonu. Ten sam numer może być doładowany dodatkową wartością 10% tylko raz. W zależności od kwoty, na jaką będzie doładowane konto, użytkownik otrzyma premię:
Kwota doładowania / premia / Łączna wysokość pierwszego doładowania:
25 zł / 2,5zł / 27,5zł,
50 zł / 5zł / 55zł,
100+10 zł / 10zł / 120zł,
150+30 / 15zł / 195zł.

Wszystkie informacje dotyczące promocji pierwszego doładowania konta przez Internet dostępne będą na stronie internetowej www.idea.pl. Dostępny będzie również regulamin promocji.

Źródło tekstu: Idea

Komentarze
Zaloguj się