DAJ CYNK

Promocja Sięgaj po więcej w Heyah

25.11.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6556

Ważne 0

0

Od 26. listopada w Heyah trwać będzie promocja Sięgaj po więcej. W zamian za doładowania, użytkownicy otrzymają nagrodę gwarantowaną w postaci pakietu usług oraz możliwość wylosowania nagrody rzeczowej.

Od 26. listopada w Heyah trwać będzie promocja Sięgaj po więcej. W zamian za doładowania, użytkownicy otrzymają nagrodę gwarantowaną w postaci pakietu usług oraz możliwość wylosowania nagrody rzeczowej.

Aby wziąć udział w promocji, należy zasilić konto kwotą od 5 zł. Otrzymanym SMS-em kodem promocyjnym należy zalogować się na tej stronie i zagrać w grę.

Nagrodami gwarantowanymi w promocji są:
do 200 MB na transmisję danych,
do 200 minut na połączenia w sieci Heyah i na numery stacjonarne,
złotówki na połączenia i SMS-y do wszystkich sieci krajowych.

Doładowanie konta od 20 złotych da możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród rzeczowych. Wśród wszystkich uczestników loterii rozlosowane zostaną dwie nagrody główne w postaci skutera Vespa.

Źródło tekstu: Heyah

Komentarze
Zaloguj się
38. ~pomoc
0

2013-02-13 16:14:22

Wie ktos moze jak odtapic od tej promocji?

Odpowiedz

37. ~
0

2013-01-17 19:09:05

tak tak, sraty graty! sms-y z kodem przychodzą,owszem. Nagrodę odbieram w postaci minut albo złotówek ale tylko wirtualnie, bo 3 razy już odebrałam ale zajebali mi z konta ładną sumkę jak dzwoniłam. Mało tego... w poprzedniej promocji nie odbierałam nagród, składałam punkty na odebranie bardziej wartoścoiwej nagrody i też ..uja odebrałam. Zadzwoniłam do konsultanta, zapłaciłam jeszcze za rozmowę. Mieli w ciągu 5 dni oddzwonić ale gdzie tam. Dziady i oszukańce! Niech tak dalej robią a potracą klientów.

Odpowiedz

36. ~jb
0

2012-12-29 13:11:07

nie działa, 3 razy naładowałam konto po 50zl. przychodzą tylko beznadziejne te kody smsem, a jak wpisujesz to nic.... heyah działa coraz gorzej.

Odpowiedz

35. ~ja
0

2012-04-10 15:42:46

za 50 zł mozna dostać 13 zł do wykorzystania we wszystkich sieciach, także nie wiem czy to taka lipa. Pakiety danych też są dobre, poza tym nie trzeba w ogóle w tym brać udziału także ja nie wiem o co wam chodzi. Można tylko zyskać, nic się nie traci jak ktoś i tak ładuje telefon.

Odpowiedz

34. ~ktos
0

2012-02-26 16:08:39

doladowalam za 20zl.24 02 20012 i nie dostalam kodu do siegaj po wiecej a zawsze dostawalam

Odpowiedz

33. ~TINA
0

2012-01-22 16:06:25

A czy na ten sam numer 80888 mozna wysłac zgodę TAK?Czy pod inny numer?

Odpowiedz

32. ~
0

2011-12-31 18:36:55

@31, też coś takiego dostałem - po prostu automatycznie wyrażasz zgodę na otrzymywanie info handlowej. Możesz ją cofnąć wysyłając NIE na 80888.

Odpowiedz

31. ~:)
0

2011-12-31 17:42:27

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach marketingowych PTC lub Partnerów danych transmisyjnych związanych z moim numerem telefonu (tj. danych przetwarzanych przez PTC dla celów naliczania opłat lub przekazywania komunikatów w sieciach telekomunikacyjnych, w tym danych wskazujących lokalizację telekomunikacyjnego urządzenia końcowego) oraz innych danych dotyczących Użytkownika pozostających w dyspozycji PTC Wie ktoś o co tu chodzi?. To jest przy rejestracji

Odpowiedz

30. ~lemur
0

2011-12-30 21:45:39

@28, kod dostaniesz smsem, ja dostałem 2. Za doładowanie 20 i 100zł i po osiągnięciu kiepskich wyników w grze wybrałem łącznie 10 złotów do wszystkich sieci. Zobaczymy czy uda się z nich skorzystać, ale @29, najlepiej pisz w tej sprawie do heyah.

Odpowiedz

29. ~ewa
0

2011-12-29 07:52:39

dostalam zlotowki w siegaj po wiecej ale nie moge z nich korzystac dlaczego

Odpowiedz

28. ~321
0

2011-12-24 09:48:44

A co mam zrobić jeśli nie dostałam tego kodu?

Odpowiedz

27. ~
0

2011-12-09 22:50:05

super promocja! po każdym doładowaaniu coś dostaje :D

Odpowiedz

26. ~Acid
0

2011-12-01 14:25:06

~23 u mnie też nie ma żadnych problemów ze stronką, a zaglądam tam w miarę regularnie (co najmniej raz w tygodniu) przeglądarka chrome. ~25 też tak obstawiam, chociaż bardziej koniec stycznia/początek lutego.

Odpowiedz

25. ~jack
0

2011-11-29 18:18:39

@23, u mnie strona działa, więc może zainstaluj aktualizacje do flasha? @22, podwójne w Heyah chyba powinna być w styczniu, jeśli w ogóle będzie. A loteria - zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie, ale min najbardziej odpowiada to 200 MB ;)

Odpowiedz