DAJ CYNK

Promocja "Rozmawiaj za grosze w Nowej Firmie" w Erze

10.05.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9

Ważne 0

0

Od 10. maja Era wprowadziła nową ofertę dla klientów biznesowych, którzy zdecydują się na jedną z taryf Nowa Firma.

Od 10. maja Era wprowadziła nową ofertę dla klientów biznesowych, którzy zdecydują się na jedną z taryf Nowa Firma.

W ramach tej oferty, wybierając jedną z 6 opcji taryfowych, klienci otrzymają pakiet dodatkowych minut na połączenia do sieci Era, Plus, Orange i krajowe sieci stacjonarne. Dzięki temu w ramach abonamentu będą mieli w sumie do wykorzystania na rozmowy od 90 do nawet 2600 minut miesięcznie.

W ramach nowej propozycji biznesowej klienci mogą również wskazać 10 numerów w sieci Era (Era i Tak Tak), z którymi za minutę połączenia zapłacą tylko 0,01 zł - opłata miesięczna za jeden numer wynosi 1,22 zł.

Osoby zainteresowane dodatkowym obniżeniem kosztów połączeń do innych sieci (Orange, Plus) mogą skorzystać z usługi Najtańsze Numery, dzięki której za minutę rozmowy z 5 wybranymi numerami komórkowymi zapłacą 0,12 zł. To propozycja dla tych, którzy wybiorą taryfę Nowa Firma 270, 410, 600 lub Nowa Firma 1000. W niższych taryfach minuta kosztuje 0,15 zł, a abonament za usługę wynosi 6,10 zł lub 12,20 zł.

Dodatkowo każdy, kto kupi aktywację w tej promocji, ma możliwość skorzystania z oferty, w której otrzyma Era Internet Stacjonarny 1 Mb/s za 1 zł przez 6 lub 24 miesiące w zależności od wybranej opcji taryfowej.

Poniżej dwa spoty reklamowe:

Zobacz: regulamin promocji "Rozmawiaj za grosze w Nowej Firmie" .
Zobacz: cennik telefonów w promocji "Rozmawiaj za grosze w Nowej Firmie".
Zobacz: regulamin promocji "50% tańszy abonament - oferta bez telefonu"

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się