DAJ CYNK

Promocja roamingu w mBank mobile

20.01.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2538

Ważne 0

0

mBank mobile przygotował dla swoich klientów zimową promocję obniżająca koszty połączeń roamingowych w wybranych krajach europejskich.

mBank mobile przygotował dla swoich klientów zimową promocję obniżająca koszty połączeń roamingowych w wybranych krajach europejskich.

Promocja obowiązuje na terenie następujących państw:
Austra
Czechy
Francja
Słowacja
Włochy

Po aktywacji promocji minuta połączenia do Polski kosztuje 0,69 zł (bez promocji - 1,79 zł).

Aktywacja kosztuje 5 zł. Aby włączyć usługę należy wybrać w telefonie kod: *101*11*11# i nacisnąć przycisk odpowiedzialny za zainicjowanie połączenia. Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin, użytkownik otrzymuje potwierdzenie SMS-em.

Należy pamiętać o wcześniejszym włączeniu roamingu kodem - *101*11*01#.

Promocja obowiązuje do końca kwietnia.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 53 kB).

Źródło tekstu: mBank

Komentarze
Zaloguj się
15. ~
0

2011-01-31 10:34:18

@11: Nie pamiętam promocji DO "ciepłych krajów", ale była promocja połączeń w roamingu Z "ciepłych krajów" i to działało! Będąc w Chorwacji dzwoniłem do Polski po 69 gr/min i bardzo mi się ta promocja przydała.

Odpowiedz

14. ~Q
0

2011-01-22 19:02:50

@5: sekundowe polaczenie z poczta to w wiekszosci wypadkow od razu 1 min.

Odpowiedz

13. jojo
0

2011-01-20 17:35:57

viator (12), tak rzeczywiście masz rację. Nie wiem czemu utkwiło mi naliczanie co pól minuty. Tym lepiej (że nie ma zmian na gorsze, jeśli chodzi o taktownie).

Odpowiedz

12. viator
0

2011-01-20 17:16:39

@10: W letniej promocji w krajach UE był również takt 30/1, więc tu żadnej zmiany nie ma.

Odpowiedz

11. ~
0

2011-01-20 16:53:25

Latem była promocja do ,,ciepłych'''' krajów , miałem wszystko włączone , ale i tak z Chorwacji brało 1,79zł , jednak było taniej od reszty operatorów biorących 5zł.Chorwacja nie jest w UE , II strefa.

Odpowiedz

10. jojo
1

2011-01-20 16:51:23

Dobrze, że tym razem taktowanie jest dokładnie takie samo (30/1), jak w standardowych cennikach połączeń w strefie euro.

Odpowiedz

9. ~jajko
1

2011-01-20 16:38:59

brak w wykazie panstw takiego czegos jak Austra :)

Odpowiedz

8. ~
1

2011-01-20 14:28:14

@4 Byl kiedys program w tv ze za strzalki w roamingu operator wystawil niezly rachunek (orange)

Odpowiedz

7. tespos
2

2011-01-20 13:59:01

Koszty aktywacji zwracają się już po 5 minutach rozmowy, ale z drugiej strony rzeczywiście brakuje Niemiec i Szwajcarii.

Odpowiedz

6. ~dplos
1

2011-01-20 13:14:33

Oferta promocyjna nie jest zła, ogranicza się jedynie do bardzo wąskiej grupy klientów.

Odpowiedz

5. ~
0

2011-01-20 12:42:35

Więc co najmniej 2 razy mnie oszukiwano i nie chodzi mi o sekundowe połączenie z pocztą.

Odpowiedz

2

2011-01-20 12:29:00

Za sam sygnał nigdy nie były pobierane opłaty u żadnego operatora.

Odpowiedz

3. ~
-1

2011-01-20 12:13:23

Kto był w mbanku to powinien zauważyć że przy nieudanej próbie połączenia za granice nie są pobierane prestiżowe opłaty za sam sygnał jak u każdego innego operatora to miałem. Chyba że coś zmieniło?

Odpowiedz