DAJ CYNK

Promocja roamingowa w Lycamobile

05.07.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 14304

Ważne 1

0

Polska Lycamobile przygotowała promocję, w ramach której połaczenia przychodzące w roamingu płatne są jak za zdarzenie, a nie długość połączenia.

Polska Lycamobile przygotowała promocję, w ramach której połaczenia przychodzące w roamingu płatne są jak za zdarzenie, a nie długość połączenia.

Użytkownicy przez pierwsze 60 minut połączeń przychodzących, zapłacą jedynie za ich odbieranie. Jednorazowy koszt takiego połączenia w roamingu to 0,41 zł, późniejsze minuty rozmowy w ciągu promocyjnej godziny są bezpłatne.

Kraje objęte wakacyjną promocją roamingową to Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Watykan, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Kosowo, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Macedonia, Malta, Mołdawia, Holandia, Norwegia, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania i Turcja.

Oferta ważna jest do końca lipca 2012 roku. Kartę SIM operatora można nabyć przez Internet. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na stronie lycamobile.pl.

Źródło tekstu: Lycamobile

Komentarze
Zaloguj się
37. ~korzystający
0

2012-12-07 15:09:08

z Polski do Belgii 29 gr 30 min działa bez zarzutu :)

Odpowiedz

36. ~@100
0

2012-11-10 16:29:58

Karta wlozona w tel ze zlamanym simlockien w niemczech.. Trzeba ja aktywowac? Nikt nue mize sie do mnie polaczyc. Ja do nikogo tez nie ale ja to byc moze dlatego ze karta nie jest doladowana..

Odpowiedz

35. ~
0

2012-10-29 09:45:35

z Niemiec do Polski za darmo z Polski 29 gr. do 30 min. przynajmiej tak do końca października

Odpowiedz

34. ~r
0

2012-10-29 09:37:06

Jaki jest koszt połączenia z Polski do Niemiec? Lub na odwrót? Oczywiście Lyca - Lyca

Odpowiedz

33. ~ALFA
0

2012-09-27 13:32:21

NAJLESZA SIEC KOMORKOWA!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

32. ~ewa: ty masz lyca pl a mama lyc
0

2012-09-22 20:52:48

ty z lyca pl na lyca fr kupione tam

Odpowiedz

31. ~
0

2012-09-22 20:50:51

@30, najlepiej żeby mama kupiła sobie też Lyca we Francji i wówczas dzwoń na Lyca francuską i zapłacisz 29gr do 30min rozmowy

Odpowiedz

30. ~ewa
0

2012-09-22 20:23:33

moja mama przebywa we francji ja jestem w polsce i kupiłam lyca mobile i na jaki numer mam dzwonić na polski czy francuski ?

Odpowiedz

29. ~nnn
0

2012-07-06 01:50:32

Chorwacja,czemu nie została umieszczona na liście krajów z tańszym roamingiem?na stronie polskiej Lyca jest też w tej samej stawce co wymienione kraję tj.1,48 a odbieranie 41gr.Ale jest podana BiH,Macedonia oraz Kosowo pomyłka?czy nieuwaga?

Odpowiedz

28. ~Robert.AB
1

2012-07-05 16:35:39

Hindusi mogą dać takie stawki, a nasi giganci nie potrafią.

Odpowiedz

27. ~mati
1

2012-07-05 16:14:56

A to 300mb jest tylko w Polsce, czy również w roamingu?

Odpowiedz

26. ~
1

2012-07-05 14:56:40

to jak myslec terytoriami zaleznymi, to w polsce powinno obejmowac przed wszystkim zabor austriacki, rosyjski i pruski i najblizsze okolice ;) ;) ;) No i do tego czasy gdzie polska obojga narodow byla od morza do morza ;D :D

Odpowiedz

24. ~
1

2012-07-05 14:48:52

z mnie interesujacych jest BiH i Mołdawia.

Odpowiedz

23. ~Mpiotrek
1

2012-07-05 14:48:51

Chciałem dodać że promocja roamingowa różni się pomiędzy krajami np w Holandii mamy takie kraje których nie ma w Polsce: Albania, Andora, Belgia, Bułgaria, Cypr, Estonia, Gibraltar, Liechtenstein, Martynika, Gwadelupa, Monako, Indie i Pakistan. Co prawda Martynika, Gwadelupa i Gibraltar to terytoria zależne więc pewnie traktowane muszą być jak UE. Podobnie Monako, Andora, Liechtenstein, Watykan- chyba nie mają swoich sieci komórkowych W Polsce za to są kraje które Holendrzy nie mają: Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Kosowo, Mołdawia, Szwecja, Ukraina, San Marino.

Odpowiedz