DAJ CYNK

Promocja "Plus dla Stomatologów"

18.10.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 445

Ważne 0

0

Plus GSM przygotował promocję dla stomatologów.

Plus GSM w swoich branżowych ofertach, tym razem przygotował promocję dla stomatologów. Szczegóły promocji

Źródło tekstu: Plus GSM

Komentarze
Zaloguj się
7. ~Opm
0

2004-10-31 11:16:00

Na takich liniach konsultacyjnych przewaznie pracuja studenci ktorzy chca se dorobic.

Odpowiedz

6. ~SirM
0

2004-10-27 11:45:00

wyszkolenie jest kiepskie.. bardzo mala pensja, praca w stresujacych warunkach a przez to rotacja pracownikow wysoka..

Odpowiedz

5. ~stz
0

2004-10-22 08:03:00

Ja nie rozumiem, dlaczego BOK Polkomtela nie odpowiada na zadawane pytania drogą mailową? W tym miesiącu wysłałem dwa zapytania i otrzymałem odpowiedź, że w ciągu 24 godzin otrzymam informacje na zadane pytania. Niestety nic takiego nie miało miejsca. Nie wiedzą co napisać? Wygląda na to, że jak pisałem wcześniej pracownicy są niedoszkoleni. A swoją drogą ile tam zarabiają miesięcznie? Może ktoś wie? Może mnie by przyjęli? Przypuszczam, że wiem więcej na temat telefonii komórkowej niż niejeden konsultant.

Odpowiedz

4. ~SirM
0

2004-10-20 14:23:00

ja juz sie nauczylem ze trzeba dzwonic z telefonu z zestawem głośnomówiącym.. kilka razy dzwoniłem w sprawie przedłuzenia umowy i z pytaniem co mi oferują. i czas kiedy konsultant musial generowac z systemu dane. trwalo srednio okolo 15 minut.. czas rozmowy wynosil okolo 30.. zgroza.

Odpowiedz

3. ~slawektopolewski
0

2004-10-19 08:04:00

Najgorsze jest to, że konsultanci w Plusie są niedoszkoleni. Jak im się zada jakieś konkretne pytanie, to każą czekać i trwa to długo. Co prawda płaci się za całe połączenie z konsultantem a nie za minuty, ale można się wykończyć tym czekaniem za odpowiedzią.

Odpowiedz

2. ~stz
0

2004-10-19 07:53:00

Jestem zbulwersowany, że od 15 października muszę płacić za połączenie z konsultantem. Może z uzyskanych w ten sposób pieniędzy Polkomtel właśnie chce pokryć koszty związane z promocją dla stomatologów? Któż to wie? A jak jest w innych sieciach? Napiszcie!

Odpowiedz