DAJ CYNK

Promocja nawigacji MapaMap dla klientów Plusa

12.12.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3571

Ważne 0

0

Od 10. grudnia klienci Plusa posiadający telefony z systemem Android mogą korzystać z nawigacji MapaMap. Aplikacja ta pozwala na korzystanie z nawigacji bez konieczności transmisji danych Użytkownicy Plusa mogą sprawdzić jej działanie w bezpłatnym okresie testowania, a później skorzystać z niej w atrakcyjnej cenie.

Od 10. grudnia klienci Plusa posiadający telefony z systemem Android mogą korzystać z nawigacji MapaMap. Aplikacja ta pozwala na korzystanie z nawigacji bez konieczności transmisji danych Użytkownicy Plusa mogą sprawdzić jej działanie w bezpłatnym okresie testowania, a później skorzystać z niej w atrakcyjnej cenie.

MapaMap jest nawigacją typu offline fakt, co oznacza, że cały system nawigacyjny wraz z pełnym pakietem map jest instalowany w pamięci urządzenia lub na karcie pamięci. Dzięki temu mapy są zawsze dostępne i nie ma potrzeby łączenia się z Internetem. Nawigacja działa zawsze, nawet w miejscach, w których nie ma dostępu do internetu lub gdy jest on w urządzeniu wyłączony (np. roaming).

Z nawigacji MapaMap można korzystać nie tylko w trakcie podróży samochodem, ale również podczas wycieczek pieszych lub rowerowych. Autorzy aplikacji zadbali bowiem, by w bazie danych mapowych nie zabrakło pieszych szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych oraz danych o ukształtowaniu terenu całej Polski. Pieszą nawigację po miastach ułatwia bogata baza obiektów POI, wśród których znajdziemy obiekty noclegowe i gastronomiczne, ale również wszelkie miejsca ważne dla turysty, takie jak muzea, pomniki, zabytki czy punkty widokowe.

System nawigacyjny MapaMap przeznaczony jest dla telefonów i tabletów z systemem Android. Przez trzy dni można go testować bez żadnych kosztów. W tym celu należy wysłać bezpłatny SMS o treści: MapaMap na numer: 8045. W odpowiedzi otrzymamy SMS z linkiem, który umożliwi pobranie i instalację nawigacji MapaMap. Koszt korzystania z nawigacji, po trzydniowym bezpłatnym okresie testowym, wynosi 7,38 zł brutto za 30 dni. Więcej informacji na stronie plus.pl.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
16. ~
0

2012-12-14 12:29:10

Tak, już o reklamach w aplikacji nie wspominając...

Odpowiedz

15. ~sss
0

2012-12-13 15:57:09

Chciałem popróbować MapaMap, bo Automapa nie działa u mnie za dobrze, wysłałem SMS, program się zciągnął i zażądał wysłania bezpłatnego SMS, po to abym po trzech dniach otrzymywał bez pytania PŁATNE SMSy przedłużające ważność MapaMap o miesiąc. No niestety, tę opcję mam u siebie zablokowaną i nie zamierzam odblokowywać otrzymywania płatnych SMS. Jak to mówią: Chytry dwa razy traci, tak też straciła MapaMap klienta.

Odpowiedz

14. ~:P
0

2012-12-13 15:50:37

@8 A skąd ty wiesz ilu jest konsultantów w plusie?? No tak, play lepsza obsługa, gdzie ma ponad połowę klientów mnie to wiadomo że szybciej sie dodzwonisz. Ja tam akurat nie wiem ile osób pracuje w plusie, ale wątpię żeby ktoś miał taki głupi pomysł na 550 konsultantów prócz ciebie, a kto ma szefa Solorza ten ma, ja tam nie mam więc nie wiem jak to jest. Denni to są niektóre osobistości, które piszą tak jak ty, bo widać, podniecają się jedną ofertą którą dostali u danego operatora lub też jednym telefonem i każdy inny zły, a jak narazie plus ma jedną ciekawszych propozycji, do tego jako jedyny operator dodaje 2 urządzenia do 1 abonamentu i plus ma dużo lepszy zasięg internetu czy telefonu niz inni.

Odpowiedz

13. ~
0

2012-12-13 13:21:54

Czy mi się zdaje czy usunięto mój komentarz krytykujący MapaMap za to jak fatalnie potrafi prowadzić? Dla przypomnienia: wczorajsza trasa z ustawieniem kalkulacji "optymalna" wyznaczona naokoło 43 km przez fatalną w połowie nawierzchnię bocznych wiejskich dróżek, a ustawienie "najszybsza" 28 km. I z drugiej strony: często "najszybsza: prowadzi zygzakami bocznych, dziurawych uliczek, wniosek: nawigacja nie odróżnia głównych arterii miasta od bocznych pipidówek. MapaMap kupiłem jak jeszcze była dożywotnia licencja za 129 zł, a teraz nie dałbym za nią nawet 79 zł... Używam półtora roku. Kupiłem jak dotąd jedną aktualizację map oraz prenumeratę na cztery kolejne (bo wychodzi sporo taniej). Moje kilkukrotne zgłoszenia błędu ignorowano - dopiero po trzech kwartałach została naniesiona poprawka na drogę, której brak w nawigacji (bo rok temu była gruntówką) powodował objazd do jednej z miejscowości o 10 km dłuższy, podczas gdy mieszkańcy znali krótszy dojazd od wielu miesięcy... Ot, polska jakość...

Odpowiedz

12. ~gosc
0

2012-12-13 11:52:36

ad 11. Dozywotnia licencja ale pewnie bez mozliwosci aktualizacji

Odpowiedz

11. ~Play''''owiec
0

2012-12-13 11:00:15

aaa zapomniałem napisać . Promocja jak wszystkie poroocje w Plusie - dla otumanionych . Oba ma ... :) :)

Odpowiedz

10. ~Play''''owiec
0

2012-12-13 10:58:51

dożywotnia licencja mapamap 79 pln to jakim trzeba byc idiotom zeby płacic plusowi 8 zeta miesiecznie . A jak piszecie takie artykuły to chocoaz sprawdzcie informacje.

Odpowiedz

9. ~Johny11
-1

2012-12-12 23:51:22

@6 tak prewencyjnie napisałem :) kara pieniężna to dobry motywator, ale areszt groźniej brzmi ;)

Odpowiedz

8. ~
0

2012-12-12 22:17:11

7@ trololololo. Jak sie ma 550 konsultantow ( i oni nie pracuja w jednym momencie wszyscy ), to troche za malo zeby obsluzyc taka ilosc klientow. Niestety lep[iej nie bedzie, bo za szefa macie Solorza- wiec cieszcie sie- denna jakosc i wysokie ceny- to jest wlasnie jego dewiza. Rodem z CP. Ja jezdze na darmoweczkach z Nokii. Sa bardzo dobre :) Dawno sie pozbylem nawigacji

Odpowiedz

7. ~Znawca
0

2012-12-12 21:35:14

@4 wiesz, jak sieć ma bardzo wielu klientów ze względu dobrej oferty to i wielu klientów dzwoni. A poza tym, nie tylko w sieci plus jest taki problem dodzwonienia się, zresztą w plusie przynajmniej porządnie załatwiają sprawę. Jak dzwoniłem 3 razy do play''a to mi podali 3 ceny za połączenie z Hiszpanii do Polski, wkońcu jak jak wleciałem do Hiszpanii to mi napisali smsem jakie są stawki i dopiero wtedy się dowiedziałem... Tak więc myślę, że plus pod względem obsługi jest dobry.

Odpowiedz

6. ~
0

2012-12-12 21:11:43

@5 jaki jest sens wiezienia za piractwo komputerowe przez uzytkownika domowe, co najwyzej kara pieniezna

Odpowiedz

5. ~Johny11
1

2012-12-12 20:24:10

@3 Dla używających crack automapy to jest areszt.

Odpowiedz

4. ~www
0

2012-12-12 19:22:46

a ja się wyczekałem na połaczenie z BOKiem Plusa prawie 30 minut. Oj słabiutka ta sieć, słabiutka. Trzymajcie się od nich z daleka!

Odpowiedz

3. ~
-2

2012-12-12 19:22:11

@2 Dla posiadajacych telefony z androidem najlepszym rozwiązaniem jest crack automapy.

Odpowiedz

2. ~gosc
1

2012-12-12 17:25:25

Dla posiadajacych telefony z androidem rozwiazanie jest tansze niz zakup automapy!

Odpowiedz