DAJ CYNK

Promocja KARTA GPRS w Idei dla Firm

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 972

Jeśli korzystasz z komputera przenośnego i chcesz pracować z Internetem gdziekolwiek jesteś oraz chcesz łączyć się z siecią niezależnie od Twojego telefonu komórkowego - skorzystaj z nowej możliwości swobodnego dostępu do Internetu w sieci Idea.

Jeśli korzystasz z komputera przenośnego i chcesz pracować z Internetem gdziekolwiek jesteś oraz chcesz łączyć się z siecią niezależnie od Twojego telefonu komórkowego - skorzystaj z nowej możliwości swobodnego dostępu do Internetu w sieci Idea.

W nowej promocji KARTA GPRS w Idei dla Firm można kupić kartę GPRS do swojego komputera w cenie 399 złotych bez VAT (468,78 zł z VAT) wraz z Pakietem Firmowym GPRS o pojemności 100 MB w cenie 49 złotych bez VAT (59,78 zł z VAT).

Oferowany w promocji modem GPRS firmy Sony Ericsson (model GC75) w standardzie PCMCIA umożliwia korzystania z pakietowej transmisji danych GPRS w wykorzystywanych do codziennej pracy komputerach przenośnych. Więcej informacji na temat modemu SE GC75 znajduje się w załączeniu.

Umieszczona w modemie karta SIM umożliwia swobodną transmisje danych niezależnie od prowadzonych rozmów przez telefon i bez konieczności łączenia go z komputerem przez podczerwień czy kabel.

Dedykowane rozwiązanie obejmuje Pakiet Firmowy GPRS o pojemności 100 MB do wykorzystania co miesiąc, w atrakcyjnej cenie 49 zł netto (59,78 zł z VAT). Po wykorzystaniu Pakietu automatycznie włączany jest nowy o tej samej pojemności w cenie 100 zł netto (122 zł z VAT).

Dodatkowe oprogramowanie umożliwia transmisję danych, jak również pozwala na zbudowanie małego centrum dystrybucji wiadomości SMS.

Opłaty w promocji KARTA GPRS w Idei dla Firm:

Oferta promocyjna, obowiązuje od 23.06.2004 r. do odwołania. Okres rozliczeniowy: jeden miesiąc Jednorazowa opłata aktywacyjna - 50 zł bez VAT (61 zł z VAT)
Karta GPRS Sony Ericsson GC75 - 399 zł bez VAT (468,78 zł z VAT)
Pakiet Firmowy GPRS - PF GPRS 100 - o pojemności 100 MB - 49 zł bez VAT (59,78 zł z VAT) 1)
Pakiet dodatkowy PF GPRS 100 o pojemności 100 MB - 100 zł bez VAT (122 zł z VAT) 1)

1) Usługa jest objęta podatkiem VAT w wysokości 22% od 1 maja 2004. Zwolnione od podatku są usługi transmisji danych świadczone na rzecz szkół, zakładów kształcenia nauczycieli, placówek oświatowych, szkół wyższych, wyższych szkół zawodowych i placówek naukowych Polskiej Akademii Nauk.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Idea

Przewiń w dół do następnego wpisu