DAJ CYNK

Promocja Honora 7C rozłożyła całe Allegro na łopatki

18.07.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11609

Ważne 11

1

Około 25 minut trwała awaria serwisu Allegro.pl, spowodowana prawdopodobnie dzisiejszą promocją, w ramach której Honor 7C oferowany był za 1 zł.



Około 25 minut trwała awaria serwisu Allegro.pl, spowodowana prawdopodobnie dzisiejszą promocją, w ramach której Honor 7C oferowany był za 1 zł.

Aż chciałoby się powiedzieć, że miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle. Dzisiaj w samo południe wystartowała promocja w oficjalnym sklepie marki Honor na Allegro, w której do kupienia było 100 egzemplarzy smartfonu Honor 7C w promocyjnej cenie 1 zł (regularna cena to 849 zł). Któż nie chciałby z tego skorzystać, choćby po to, by zakupiony telefon komuś sprezentować lub odsprzedać z zyskiem. Niestety zainteresowanie promocją było tak duże, że serwis Allegro odmówił posłuszeństwa, wyświetlając na przykład komunikat pokazany powyżej.

Niektórym z naszych czytelników pokazała się strona telefonu z oczekiwaną ceną (obrazek poniżej). Jednak kliknięcie przycisku "Kup teraz" skutkowało na ogół koniecznością odczekania dłuższej chwili, po której okazywało się, że towar jest już niedostępny. Ewentualnie trafiało się na komunikat o tym, że coś poszło nie tak.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
50. ~
0

2018-07-21 19:58:17

Ciekawe czy pisowska policja będzie ścigać za niezorganizowany ddos.

Odpowiedz

49. jarekt
0

2018-07-21 11:43:07

Rekompensaty za problemy z działaniem Allegro 18 lipca18 lipca występowały problemy z działaniem Serwisu. Zgodnie z zasadami rekompensat za awarie techniczne zwrócimy opłaty za oferty kończące się 18 lipca między 12:00:00 a 12:20:59.Przepraszamy za utrudnienia.

Odpowiedz

48. ~spox
0

2018-07-19 16:21:46

jak zwykle okazało się ,że Allegro to dziadostwo....

Odpowiedz

47. ~miliard
0

2018-07-19 08:47:14

Allegro pokazało, że honor nie jest na sprzedaż

Odpowiedz

46. ~tom
0

2018-07-18 23:09:36

ja jako jedna osoba moze z kilku osob to co bylo opisywane i tlumaczenia na innych stronach to nie jest tak jak tlumacza ja wiem jak bylo i na innych stronach pisalem jak bylo ale komentarze sie nie pojawily opisywalem cala sytuacje od godz okolo 11/30 do 12/10 godz nawet

Odpowiedz

45. ~dzielnicowy
0

2018-07-18 21:57:07

Wystarczy,że dobiła się jedna osoba,zaznaczyła przykładowo te 100sztuk i kliknęła "kup teraz".Z czym kto chciał wojować???I tak najlepszy jest koleś co wystawił równolegle coś podobnego i sprzedał 70sztuk.....zdjęć honora 7c hahaha

Odpowiedz

2018-07-18 20:51:37

@37 tu jest chyba przykład monetyzacji Na samym początku zaprzecza, że to nie telefony z promocji co potwierdza, że doskonale o niej wie. Aukcja pojawiła się dopiero dzisiaj po zakończeniu promocji, gość miał 10 sztuk a czas wysyłki to 8-9 dni (dał sobie zapas na otrzymanie towaru). Gadanie o gwarancji to też brednie, bo telefony z akcji promocyjnej mają taką samą gwarancję. Nie mam nic do zarabiania, ale jeśli dobrze wytypowałem, to po co takie januszowanie z opisem. No ale nic nie przebije tego co działo się na allegro o 12 gdy janusze z techspice.pl (przynajmniej tak się podpisywał sprzedający Malgorzata-MM). sprzedawali za 1 zł oficjalne zdjęcia smartfona ;)

Odpowiedz

43. ~Dm
0

2018-07-18 20:51:08

Mi sie udalo kupic przez aplikacje mobilna przez kup teraz - godzina zakupu 11:59:39. Maila dostalem z porwierdzeniem ze kupilem za 1 zl. Teraz ciekawe czy sie doczekam przrsylki

Odpowiedz

42. ~Flejplej
0

2018-07-18 19:14:07

A ja kupiłem ajfona i przepłaciłem, ale jestem happy ;D

Odpowiedz

41. ~Piotr
0

2018-07-18 19:13:53

@33 Wstyd to jest krasc,Wiec nie masz racji!!Pozdrawiam:)

Odpowiedz

40. ~Gliwice
0

2018-07-18 18:35:42

Honor i Allegro więc wszystko już jasne :-D

Odpowiedz

39. ~t66
0

2018-07-18 18:30:53

37) nie jest Luin poprawnym zabawiać sie rozczarowaniem setek osób : ) mogą zrozumieć to opacznie i spamowac w rodzaju Niezgodna7 . rozczarowanym należy przypomnieć , że jak sam nie kupisz w realnej cenie to mieć nie będziesz.

Odpowiedz

38. ~
0

2018-07-18 18:23:19

@35 niech ktos zatłucze tego janusza

Odpowiedz

37. LuiN
0

2018-07-18 18:05:50

@30, Lord of the fallen - czy ja wiem, czy to Januszowanie. Nie jest to wersja "dej mam chorom curke", tylko odpowiednio przygotowany atak na serwer z promocją i szybka monetyzacja wiedzy informatycznej. Wątpię by jakikolwiek "normalny" użytkownik załapał się na tę akcję.Najbardziej bawi mnie żal setek osób, które płaczą, że nie upolowały okazji. Narzekają, że im się przecież telefon należał, bo byli o 12 na Allegro (jak tysiące innych osób).

Odpowiedz

36. ~
0

2018-07-18 17:59:55

30, a co w tym złego?

Odpowiedz