DAJ CYNK

Promocja filmu "Vinci" w Idea POP

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2378

Od 15.10.br. rozpoczęła się wspólna promocja Idei i ITI dotycząca nowego filmu Juliusza Machulskiego – "Vinci", skierowana do użytkowników Idea POP.

Od 15.10.br. rozpoczęła się wspólna promocja Idei i ITI dotycząca nowego filmu Juliusza Machulskiego – "Vinci". Promocja skierowana jest do użytkowników Idea POP zamieszkałych w okolicach miast w których znajdują się kina Silver Screen, Multikino, Cinema City (Warszawa, Janki, Łódź, Wrocław, Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Katowice, Zabrze, Kraków, Bydgoszcz, Poznań, Ruda Śląska).

W ramach promocji użytkownicy otrzymują SMSa z sieci Idea, na podstawie którego maja prawo do zakupu biletu na film za 13 zł (okazując SMSa w kasie danego kina). Treść SMSa którego otrzymają użytkownicy: "IDEA:Pokaz ten SMS w kasach Multikina Silver Screen Cinema City a kupisz bilet na komedie sensacyjna J.Machulskiego VINCI za 13zl Nie przegap masz czas do 31.10". Na podstawie jednego SMSa Użytkownik może zakupić dowolną ilość biletów na seans. Promocja obowiązuje do 31.10.2004 r.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Idea

Przewiń w dół do następnego wpisu