DAJ CYNK

Promocja dostępu do Internetu Frame Relay TP

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 749

Telekomunikacja Polska wprowadza nową ofertę szerokopasmowego dostępu do Internetu dla firm w technologii Frame Relay o prędkościach do 1 lub 2 Mbit/s.

Telekomunikacja Polska wprowadza nową ofertę szerokopasmowego dostępu do Internetu dla firm w technologii Frame Relay o prędkościach do 1 lub 2 Mbit/s. Usługa jest objęta certyfikatem jakości TP SLA , który gwarantuje zachowanie ustalonych parametrów transmisji. Oferta będzie aktualna do 31 marca 2005 r.

Dzięki promocji dostęp do Internetu Frame Relay TP jest teraz w zasięgu możliwości finansowych nie tylko dużych korporacji, ale także średnich firm. Inwestycja szybko się zwraca, gdyż ułatwia zarządzanie firmą i pozwala zmniejszyć koszty działalności.

Dostęp do Internetu Frame Relay TP pozwala na stały kontakt z partnerami biznesowymi, umożliwia bardzo szybką i bezpieczną wymianę informacji oraz transmisję audio i wideo. Do Internetu można podłączyć dowolną liczbę komputerów, zarówno w centrali firmy jak i w innych jej lokalizacjach. Rozwiązanie umożliwia stworzenie platformy do prowadzenie e- biznesu, marketingu elektronicznego, platformy e-learningowej, czy kawiarenki internetowej.

Rozszerzeniem możliwości dostępu do Internetu Frame Relay TP jest wykupienie usługi zarządzania urządzeniami CPE, które przynosi firmom dodatkowe oszczędności w inwestycjach. TP udostępnia gotowe skonfigurowane routery Cisco, zarządza nimi oraz odpowiada za serwis. Oferujemy również pomoc w wyborze optymalnego zestawienia łączy, maksymalnie odpowiadającego potrzebom firmy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TP SA

Przewiń w dół do następnego wpisu