DAJ CYNK

Promocja doładowań prepaidów i miksa Polkomtela

27.04.2009

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3915

Ważne 0

0

Polkomtel przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Simplus, Sami Swoi i 36.6) oraz Mix (MixPlus). W ramach bonusu, doładowujący konto do 1. maja, otrzymają gratis 20% kwoty.

Polkomtel przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Simplus, Sami Swoi i 36.6) oraz mix (MixPlus). W ramach bonusu, doładowujący konto do 1. maja, otrzymają gratis 20% kwoty.

Bonus można wykorzystać na dowolne usługi. Promocja obowiązuje dla doładowań w kwocie 50-99 zł w Simplusie, 36.6 i MixPlusie oraz 40-99 zł w Sami Swoi.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
43. ~
0

2009-04-27 23:37:34

do 42: z tego co mi wiadomo to do programu 5plus jesli chodzi o mixplusa wybierali kosowo wybranych. mnie nigdy nie wybrali w zadnym losowaniu. takze nie mialem żadnych darmowych doladowan za punkty w programie 5plus

Odpowiedz

42. ~
0

2009-04-27 19:51:53

@22, male info dla kolegi, jesli masz mixplusa i masz program 5plus to maja (albo mieli juz buga w systemie :D mianowicie mogles za punkty z 5plus robic doladowanie konta i sciagalo Ci z zasilenia z liczby zobowiazan, potem jakos przyblokowali to na pewien okres czasu.. a teraz nie wiem czy to wrocilo bo juz nie jestem w mixie :D

Odpowiedz

41. guregori
0

2009-04-27 18:28:19

@36: Ale o co Ci chodzi? Chyba pomyliłeś portale.

Odpowiedz

40. ~a
0

2009-04-27 18:04:53

Nie dzielcie włosa na czworo, co by było gdybym doladował, albo czy mogę doładować, albo chciałabym a boję się... Weź doładuj, to się przekonasz !

Odpowiedz

39. ~dzetex
0

2009-04-27 17:59:01

Tylko 20% w Heyah ostatnio dawali 100% takze na dowolne cele. Takze Plus skromniutko. Przy 40zl to raptem dodatkowe 8zl.

Odpowiedz

38. r
0

2009-04-27 17:26:20

No chyba że doładuję moją kartę Samych Swoich za 40zł. Ale jedynie żeby ją przenieść do PF :-) Można zaoszczędzić kilka zet. Niezła promo ;-)

Odpowiedz

37. r
0

2009-04-27 17:23:16

kiepska promocja. Bo co, jak ktoś ma na 2 miesiące aktywne wychodzące to co, znowu ma sobie doładować? Żeby jeszcze czas na wychodzące się kumulował jak w TT czy Hei. A tak? Skorzysta kilka osób może. Ja na pewno się nie skuszę na takie ochłapy.

Odpowiedz

36. ~
0

2009-04-27 17:20:06

Danuta M. w pawilonie przy ul. Dąbrowskiego sprzedawała papierosy i alkohol bez akcyzy. Stróże prawa zarekwirowali prawie 3.000 paczek papierosów z ukraińskimi znakami akcyzy oraz 12 litrów spoirytusu i kilka litrów wódki niewiadomego pochodzenia. Policjanci od dłuższego czasu rozpracowywali nielegalną działalność pabianiczanki. 24 kwietnia w godzinach wieczorowych weszli do pawilonu przy ul. Dąbrowskiego, gdzie kobieta sprzedawała trefny towar. Sprzedawczyni była zdziwiona, że zamiast klientów, do sklepu przyszli policjanci. Na miejscu okazało się, że pod ladą znajduje się kilkaset paczek papierosów i kilkanaście litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Stróże prawa, idąc za ciosem, przeszukali wynajmowany przez kobietę garaż, gdzie przechowywana była reszta lewego towaru. Pabianiczanka została zatrzymana. Odpowie za posiadanie, przechowywanie i sprzedawanie towaru bez polskich znaków akcyzy. Za ten proceder grozi jej wysoka kara grzywny.

Odpowiedz

35. ~
0

2009-04-27 17:17:54

do 33: nie wiem od kiedy jest 40zl. wiem jedno. dawali mi wtedy samsung D900i za 1zl przy zobowiązaniu albo 36 doladowan za 30zl albo 24zl za 40zl z czego 5zl idzie na jakas tam głupią muzodajnie gdzie moge sobie ściągnąć 25 utworow na 30dni. 24 doladowania wydawaly mi sie atrakcyjniejsze wiec wybrałem 40zl doladowania. to bylo jakies pare dni przed wprowadzeniem mixplus IV. A tak z ciekawości ile teraz bym musial zapłacić za samsung D900I? bo slyszalem ze podobno w ramach kryzysu podnieśli ceny telefonów?

Odpowiedz

34. ~
0

2009-04-27 17:15:27

33 promocja mixplus musicpack była jeszcze za czasów MIXplusIII

Odpowiedz

33. ~
0

2009-04-27 16:26:39

@25 po1:od kiedy na mixplus3jest doladowanie40pln??moze tak byc jedynie jak wezmiesz pakiet muzodajnia za10pln ale jak masz minimum8zasilen do konca kontraktu.obecnie kazde przedluzenie mix(poza umowa na czas nieokreslony)przenosi na mix4.mirekb

Odpowiedz

32. ~felix
0

2009-04-27 16:13:44

@ 29 - w Heyah też osattnio w takim odstępie czasowym jest Podwójne, a korzyści z niego dużo większe. no i podwójne trwa miesiąc, a tu tylko 4 dni - nie każdemu musi pasować doładowanie akurat teraz

Odpowiedz

31. ~voip
0

2009-04-27 16:01:44

@olo: Ja mam w Samych Swoich telefon. Tak się składa że przez kilka lat to był najtańszy prepaid na rynku i fakt że teraz jest droższy nie spowoduje mojej zmiany operatora. Za chwilę może być najtańszy :)

Odpowiedz

30. ~
0

2009-04-27 15:55:51

@25: jak doładujesz za 40, a dostaniesz 48 to Ci OBNIŻY oczywiście liczbę pozostałych obowiązkowych zasileń. Byle byś dostał nie mniej niż 40zł, a więcej moze byc. Śmieszny jesteś z tymi wyliczeniami... NIe musi być dokładnie 40zł. Poza tym po co takie głupie zobowiązanie wziąłeś? Jakieś 40 zamiast 30 czy nawet 50.

Odpowiedz

29. ~
0

2009-04-27 15:53:17

@21: Tyle, że jest to stała promocja co 2-3 miesiące praktycznie od zawsze, a w chujachu trzeba czekać i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie, poza tym tutaj nie trzeba robić skarbonki z telefonu. I tak sto razy lepiej niż w diadowskim orangutanie.

Odpowiedz