DAJ CYNK

Program Ambasador w Idei

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1002

W sieci Idea dostępny jest specjalny, nowy program Ambasador Idei - stworzony specjalnie dla studentów, którzy chcą nie tylko studiować, ale i pracować.

W sieci Idea dostępny jest specjalny, nowy program Ambasador Idei - stworzony specjalnie dla studentów, którzy chcą nie tylko studiować, ale i pracować. To program dla studentów, którzy chcą zarabiać pieniądze, ale także chcą zdobyć doświadczenie zawodowe. Ambasadorzy będą reprezentantami Idei na swoich uczelniach, będą polecać oferty i usługi Idei, a w zamian za to będą otrzymywać wynagrodzenie. Jak dużo zarobią będzie zależało tylko i wyłącznie od nich samych! Od poniedziałku 5.04.br. wystartowała pierwsza tura Ambasadorów (w Łodzi, Lublinie, Katowicach, Olsztynie i Szczecinie).

Program Ambasador, to nowatorskie na rynku podejście do polecania produktów i ofert Idei na rynku, a przez to pozyskiwanie nowych abonentów dla naszej firmy. Ambasadorzy marki Idea, to studenci wybrani we wskazanych miastach podczas wcześniejszego etapu tego programu oraz odpowiednio przeszkoleni przez PTK Centertel. Pilotażowo Program Ambasador startuje w 10 miastach Polski: Katowice, Lublin, Szczecin, Olsztyn, Łódź, Opole, Kielce, Toruń, Białystok, Częstochowa. Ambasador podlega wskazanemu Kierownikowi Punktu Sprzedaży, a cała grupa w danym mieście podlega wybranemu Dealer Managerowi. Sprzedaż z polecenia Ambasadora może jednak być realizowana w całej sieci sprzedaży, w całej Polsce.

Ambasadorzy marki Idea mają za zadanie polecanie ofert, promocji i innych produktów w ofercie Idea dla Ciebie post-paid. W tym celu będą przeprowadzali rozmowy skuteczne z klientem, wypełniali bloczki samokopiujące i umawiali potencjalnych klientów na spotkania w punktach sprzedaży. Pomimo, że Ambasadorzy podlegają danemu Kierownikowi Punktu Sprzedaży, to oferta z ich polecenia może zostać zrealizowana w całej sieci sprzedaży. Ambasador rekomenduje ofertę czy promocję, ale rolą Pełnomocnika Handlowego w Punkcie Sprzedaży jest ostateczne nakłonienie klienta na promocję lub plan taryfowy, a także standardowa weryfikacja klienta. Za skorzystanie z Programu Ambasador, zarówno Abonentowi jak i Ambasadorowi przysługują benefity:

- Abonent, który zakupił ofertę lub promocję w Programie Ambasador, w planach taryfowych: Nowa Idea Optima 30-240, Pakiet DoMowy, MEGA otrzyma pakiet SMS 50, zaś przy zakupie IdeaMIX 49,99 otrzyma doładowanie konta w wysokości 25 SMSów (w planach taryfowych NIO 15 i IdeaMIX 19,99 nie przysługują benefity),

- Ambasador za zrealizowanie przez Pełnomocnika Handlowego zakupu aktywacji w planach taryfowych: Nowa Idea Optima 15-240, Pakiet DoMowy, MEGA, IdeaMIX 19,99, IdeaMIX 49,99 otrzyma wynagrodzenie.

Abonent, aby zostać zakwalifikowany do zakupu oferty w ramach Programu Ambasadorskiego wystarczy, że okaże kupon Ambasadora (z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu Ambasadora).

Zainteresowani studenci mogą dołączyć do Programu Ambasador - szczegóły podaje Koordynator Krajowy Programu Ambasador w Idei - p. Katarzyny Grzechnik, z Agencji Testardo tel. 0-506 061 829.

Najlepsi Ambasadorzy mają szansę na stałą pracę w strukturach sprzedaży PTK Centertel.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Idea

Przewiń w dół do następnego wpisu