DAJ CYNK

Program Ambasador w Idei

16.03.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 703

Ważne 1

0

W sieci Idea dostępny jest specjalny, nowy program Ambasador Idei - stworzony specjalnie dla studentów, którzy chcą nie tylko studiować, ale i pracować.

W sieci Idea dostępny jest specjalny, nowy program Ambasador Idei - stworzony specjalnie dla studentów, którzy chcą nie tylko studiować, ale i pracować. To program dla studentów, którzy chcą zarabiać pieniądze, ale także chcą zdobyć doświadczenie zawodowe. Ambasadorzy będą reprezentantami Idei na swoich uczelniach, będą polecać oferty i usługi Idei, a w zamian za to będą otrzymywać wynagrodzenie. Jak dużo zarobią będzie zależało tylko i wyłącznie od nich samych! Więcej informacji o programie Ambasador Idei (m.in. ankieta zgloszeniowa do Programu) w Internecie www.ambasadoridei.pl

Program Ambasador Idei jest wyjątkowy na skalę Polski i rusza na dziesięciu wytypowanych uczelniach. Warunkiem przystąpienia do Programu jest bycie studentem następujących uczelni:
1. UMCS (Lublin)
2. Akademia Świętokrzyska im. Jana Kochanowskiego (Kielce)
3. Uniwersytet Łódzki (Łódź)
4. Politechnika Częstochowska (Częstochowa)
5. Uniwersytet Śląski (Katowice)
6. Uniwersytet Opolski (Opole)
7. Uniwersytet Mikołaja Kopernika (Toruń)
8. Uniwersytet Szczeciński (Szczecin)
9. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (Olsztyn)
10. Uniwersytet w Białymstoku (Białystok)

Na każdej z tych uczelni są organizowane Dni z Ideą, podczas których wszelkich informacji zainteresowanym studentom, udzielą reprezentanci Idei. Dni z Ideą odbywają się: w Łodzi (Uniwersytet Łódzki), Katowicach (Uniwersytet Śląski), Lublinie (UMCS), Szczecinie (Uniwersytet Szczeciński), Olsztynie (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski) od 8 do 19.03.2004 r. oraz w Opolu (Uniwersytet Opolski), Kielcach (Akademia Świętokrzyska im. Jana Kochanowskiego), Toruniu (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), Białymstoku (Uniwersytet w Białymstoku) i Częstochowie (Politechnika Częstochowska) w dniach 15 - 23.03.2004 r. Ambasadorzy będą reprezentantami Idei na swoich uczelniach. Do ich głównych zadań będzie należało informowanie, zachęcanie i polecanie ofert i usług Idei. Ich benefity to:
* Stałe wynagrodzenie - za każdą zdobytą aktywację otrzymują 20 zł, a za aktywację usług dodanych 5 zł
* Własny telefon - każdy Ambasador Idei otrzymuje Nokię 3510i do własnej dyspozycji.
* Stały kontakt z wysokiej klasy ekspertami Idei.
* Za udział w profesjonalnych szkoleniach oraz w programie Ambasador otrzyma Certyfikaty oraz wzbogaci swoje CV.
* Możliwość współpracy z agencją reklamową.
* Najlepsi Ambasadorzy już po 3 miesiącach pracy mają szansę pracować przy akcjach promocyjnych organizowanych przez agencję reklamową Testardo.
* Możliwość wygrania dodatkowych kasy. Najlepsza Grupa Ambasadorów w każdym miesiącu ma szansę wygrać dodatkowe pieniądze a potem może przeznaczyć je na to, co każdy lubi robić najbardziej! Najlepsi Ambasadorzy mają szansę na stałą pracę w strukturach sprzedaży PTK Centertel.

Beata Białkowska - Marketing Manager Idei odpowiada jaki powinien być idealny kandydat na AMBASADORA IDEI - Skąd wziął się pomysł na uruchomienie takiego wyjątkowego w Polsce programu? "Nie można się opierać tylko i wyłącznie na sprawdzonych, skutecznych schematach. Trzeba stale eksperymentować, poszukiwać nowych form. To jest istota rozwoju każdej firmy. Program Ambasador Idei skierowany do studentów jest właśnie takim przedsięwzięciem, próbą sięgnięcia i opracowania nowej metody "rozmowy" z naszymi odbiorcami."

- Dlaczego jest on wdrażany akurat w środowisku stedenckim? "To proste i logiczne. Zawsze najważniejsi są ludzie. W przypadku takich nowych form trzeba sięgać po "nową obsadę". Studenci mają już jakieś doświadczenie, a nie są obciążeni rutyną. Liczymy na ich świeżość spojrzenia, umiejętność samodzielnego działania, fantazję i dynamizm. I na to, że tak niekonwencjonalne działanie w połączeniu z ciekawymi ludźmi i młodym, prężnym środowiskiem przyniesie lepsze rezultaty od konwencjonalnych reklam i środków masowego przekazu."

- Co można zyskać będąc Ambasadorem Idei? "Nie będąc, tylko działając jako Ambasador Idei. Po pierwsze zupełnie nowe doświadczenie, prestiżową pierwszą pracę, możliwość zarobienia pieniędzy. Ale także możliwość sprawdzenia się - to taki "egzamin", ale nie z teorii tylko z życia."

Źródło tekstu: Idea

Komentarze
Zaloguj się