DAJ CYNK

Problemy z SMS-ami w Idei

14.07.2005

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1298

Ważne 0

0

Idea informuje przy połączeniach z BOK-iem, że występują problemy z wysyłaniem SMS-ów.

Idea informuje przy połączeniach z BOK-iem, że występują problemy z wysyłaniem SMS-ów z telefonów. Problem ma być rozwiązany w godzinach popołudniowych. Problemy występują już od dnia wczorajszego.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
54. ~kasienka
0

2006-01-23 20:43:45

jaki jest numer zeby mozna bylo dostawac smsy z internetu nie mam uaktywnionej uslugi POMOCY!!!!!

Odpowiedz

53. ~ŁUK
0

2005-09-21 09:26:47

miejmy nadzieje że te problemy szybko się rozwiążą, bo bez sms-ów długo nie wytrzymam

Odpowiedz

52. ~zuza
0

2005-08-07 20:03:58

Jak "problemy trwają od wczoraj", jeśli ja nie mogę połaczyć się ani wysłać sms od 4 dni!Raz wysyła, 10 razy nie!Ciągle mam info "Tylko alarmowe"!

Odpowiedz

51. ~D@rio
0

2005-07-29 14:37:00

Spidi: zgadzam sie. Zasieg jest OK tyle ze w budynkach, hipermarketach itp. roznie to bywa. Ogolnie mowiac w terenach zabudowanych dosc mocno. Tak wynika przynajmniej z moich obserwacji. Co do reszty Twoich wypowiedzi oczywiscie sie zgadzam. No i wlasnie, slusznie zrobiles ze poruszyles temat Idea 24 on-line (ktore na poczatku bylo klapa bo nie dzialalo...) dla POPa. Mogliby sie za to wziasc w koncu a nie ciagle sa "w tyle". Pozdrawiam :)

Odpowiedz

50. ~spidi
0

2005-07-28 18:36:18

D@rio zasieg maja duzo lepszy od Idei , praktycznie nie ma czego porownywac.O zasiegu Plusa sie nie wypowiem bo nigdy nie uzywalem.Co do BOK''a to narazie nie musialem do niego dzownic bo nie mialem najmniejszych problemow.Teraz jeszcze taryfa happy taniej plus pakiety bez ograniczen czasowych,dodatkowe darmowe minuty za doladowania,wylaczanie i wlaczanie funkcji przez stronke www a nie rozmowa z konsultantem lub wysylanie jakiegos smsa,ukrywanie numeru ustawiane z menu telefonu(kolejna oszczednosc),roaming za 2zł w Europie,sumowanie sie czasu doladowan konta,nie przepadaja pieniadze kiedy skonczy sie czas na poalczenia wychodzace i jeszcze bym mogl pare rzeczy wymienic.Porownuje oczywiscie do Popa z innymi sieciami nie mialem stycznosci.Wedlug mnie Idea to jedna wielka Tpsa ktora umie brac tylko kase, przeciesz te pakiety to wielka sciema!No chyba ze komus sie nudzi i pyka smsy(mi sie osobiscie by nie chcialo tyle wysylac juz lepiej wejsc na stronie Idei i wklepac z klawiatury.Mogl bym jeszcze tak dlugo ale po co.....Pozdrawiam wszystkich !

Odpowiedz

49. ~D@rio
0

2005-07-28 11:52:00

Tom: to jest forum :) A wiec kazdy moze wyrazac swoje zdanie. A ja poprostu wyrazam swoje mysli i poglad na te cala sprawe a takze opisuje moje przejscia z IDEĄ. A do tego mam prawo :) I nie mowie ze nie jestem nieomylny i mam monopol na racje i prawde ale akurat kwestii ktore ja poruszylem uwazam za prawdziwe, nie wypre sie ich i najwazniejsze...mam na nie dowody. A wiec nic dodac nic ujac... Spidi: dokladnie. Ja tez mam numer w Era TakTak i jak narazie nie milem najmniejszych problemow technicznych. A ponadto uwazam ze co jak co...ale Era ma naprawde komtentny BOK ze wszystkich operatorow, moze nawet najlepszy. Z zasiegiem mogliby sie poprawic troszke ale ogolnie uwazam ze jest OK. Napewno lepiej niz w IDEI...

Odpowiedz

48. ~Spidi
0

2005-07-27 19:27:00

Witam.Zgadzam sie z D@rio w 90%.Mialem takie same przypadki jakie on opisal w popie.Po 3 latach zmienilem na Tak-Taka i dopiero jest wszystko jak ma byc ! I nie ma tak jak w Idei ze wejde gdzies do budynku w centrum miasta i mi zasieg ginie ! Pozdro!

Odpowiedz

47. ~GSM
0

2005-07-27 18:48:00

Nigdy, nigdy, nigdy się nie poddać! Radia Maryja nie wolno nam oddać!

Odpowiedz

46. ~Tom
0

2005-07-27 11:45:00

D@rio - ostatnie moje zdanie do ciebie. Poprzez swoje wypowiedzi stwarzasz wrażenie osoby nieomylnej i mającej monopol na prawdę i rację!

Odpowiedz

45. ~D@rio
0

2005-07-27 11:24:00

kazdy operator moze inwestowac, tylko idea akurat tego robi najmniej.... jeszcze mi powiedzccie ze idei zalezy na klientach to Was wysmieje normalnie....niektorzy to sie chyba co poniekad reklam w TV naogladali od cholery i od tego marketingu rozumy potracili przez co sami nie wiedza co mowia.... :| zenada poprostu :/

Odpowiedz

44. ~szpak
0

2005-07-26 20:42:00

Akurat się z tym niezgodze ze bok w idei jest niekompetentny bo w wieu sprawach potrfi pomóc i jest 100 razy lepszy niz w erze.

Odpowiedz

43. ~butch
0

2005-07-26 15:31:00

Jakby co to chodzilo mi o to, ze idea moze inwestowac. Zreszta, i tak kazdy wybierze co lubi...

Odpowiedz

42. ~D@rio
0

2005-07-26 15:01:00

bez komentarza poprostu. Poprostu bez komentarza. Niektorzy to chyba sa ciemni jak ten Nasz caly narod albo poprostu maja klapki na oczach, no chyba ze patrza na swiat przez "rozowe okulary"...

Odpowiedz

41. ~butch
0

2005-07-26 13:40:00

Moze nie zauwazyliscie ale idea jako gsm uruchomila uslugi najpozniej, i to jej opoznienie ciągnie sie za nia do dzis. Inna sprawa to ze wystarczy troche zainwestowac i jest sie na prostej, a nawet w przedzie. Cos macie pecha do tej idei, szczegolnie D@rio. Moze nie chca Cie w idei... u mnie leci 4 rok i jest ok. Inne sieci tez padaja...

Odpowiedz

40. ~Tomek
0

2005-07-26 11:44:00

i masz racje bo Idea z wszystkich 3 opow jest jednak najlepsza, szczegolnie Pop ktory ma najwiecej uzytkownikow. Mi sie nigdy zadna awaria nie zdazyla, wiem natomiast ze Plus jest najgorszy, kolega ma i prawie nigdzie nie ma zasiegu, pozatym plusa prawie nikt nie ma w prepaidzie, a na abonament to same przekrety robia. I rzeczywiscie sms za 1 gr to jest cos teraz wysylam po 20-30 sms dziennie i nic mnie to nie kosztuje.

Odpowiedz