DAJ CYNK

Primaaprilisowe żarty

02.04.2007

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7627

Ważne 0

0

Z okazji 1. kwietnia, czyli tradycyjnego dnia żartów, opublikowaliśmy dwie nieprawdziwie wiadomości. W całym Internecie było ich pełno, niektóre były całkiem zabawne.

Z okazji 1. kwietnia, czyli tradycyjnego dnia żartów, opublikowaliśmy dwie nieprawdziwie wiadomości. W całym Internecie było ich pełno, niektóre były całkiem zabawne.

Nasze dwie żartobliwe wiadomości to:
Najlepszy telefon na świecie - Nokia N95i (wiadomość w całości wymyślona),
Odpowiedź TakTaka na Play? - prawdziwa informacja o likwidacji Megapakietu Minut i SMS-ów, nieprawdziwa o wejściu stawek 20 groszy i 5 groszy na stałę do cennika.

Szczególnie druga wiadomość była trudna do rozgryzienia dla wielu czytelników. Złapał się na nią także jeden z konkurencyjnych serwisów (nie FKN, z którym to wspólnie uknuliśmy ten spisek). ;-)

Obie - dla jasności - już odpowiednio skomentowaliśmy zmieniając ich tytuły.

Mamy nadzieję, fakt nieprawdziwości tych informacji Was strasznie nie rozczarował ani do nas nie zraził. Nie można całe życie być "sztywnym" portalem, raz do roku można puścić wodze fantazji… ;-)

W zeszłym roku pisaliśmy m.in. o kupnie Liberty przez Germanosa, wyjściu Tele2 z Polski oraz zakupie nowej platformy prepaid przez Polkomtela.

Z innych, tegorocznych ciekawostek:
serwis Twoja Komórka napisał o tym, że polski Orange pod naciskiem Komisji Europejskiej znosi od 1. kwietnia stawki roamingowe i będzie taktował wszystkie rozmowy jak krajowe,
serwis ITbiznes napisał, że MSN przejmie Gadu Gadu, a Microsoft wycofuje się z całej Europy oprócz Polski,
Google napisało o udostępnieniu darmowego łącza o prędkości 2 Mb/s po kanalizacji (pisaliśmy o tym w tej wiadomości).

Nadszedł 2. kwietnia - pora wrócić do poważnej pracy. ;-)

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu