DAJ CYNK

[Prima Aprilis] Sawicki: 4 grosze za sprawdzenie salda? Przyjrzę się

01.04.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6000

Ważne 5

7

Jedną z pierwszych decyzji nowego prezesa T-Mobile może być likwidacja słynnych 4 groszy. Taką deklarację udało się uzyskać od Adama Sawickiego.

Jedną z pierwszych decyzji nowego prezesa T-Mobile może być likwidacja słynnych 4 groszy. Taką deklarację udało się uzyskać od Adama Sawickiego.

Zobacz: Adam Sawicki wkrótce nowym prezesem zarządu T-Mobile Polska.

Dziś oficjalnie kierowanie Netią przejął Paweł Szymański. Odchodzący prezes Adam Sawicki opowiadał o swoich 9 miesiącach w Netii. Dziennikarze pytali jednak głównie o T-Mobile, gdzie będzie prezesem od 1. czerwca. Sawicki sprawnie unikał odpowiedzi na pytania, choć odniósł się do jednej kwestii - pytania o słynne 4 grosze za sprawdzenie salda w prepaidzie.

Zobacz: Paweł Szymański od kwietnia nowym prezesem Netii.

To bardzo ciekawy przypadek. Na pewno poproszę o dokładne uzasadnienie wprowadzenia tej opłaty. Myślę, że pod kątem biznesowym i intelektualnym to się po prostu nie obroni - powiedział Sawicki.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
37. ~Marek1951
0

2015-04-02 13:55:11

Jesteśmy ludźmi zniewolonymi! Co jest powodem konieczności zawierania umowy na okres kilku miesięcy jeżeli posiadamy własny telefon?

Odpowiedz

36. ~
2

2015-04-01 22:30:36

Prima aprilis! Teraz będzie 16 gr za sprawdzenie stanu konta.

Odpowiedz

35. ~
-3

2015-04-01 19:03:00

Jeszcze dodam @Toms. TM od dawna zapowiadało, że nie idzie na wojnę cenową i się tego trzyma.I bardzo dobrze. Przynajmniej nie ma gimbazy, co na torrentach siedzę i sieć zamulają. P4, gdyby nie roaming by się dawno zapchał. Ale skąd Ty to możesz wiedzieć?!! Od marudzenia to jest każdy. Jest tyle ofert na rynku, że każdy znajdzie dla siebie. Jak chcesz mieć tanio to sobie weź P4.

Odpowiedz

34. ~
-3

2015-04-01 19:00:48

@24 @25 Nie stać Cię, nie kupuj. Nie masz kasy na apartament czy wille - kupujesz mieszkanie, Nie stać Cie na Lambo kupujesz Punto. Nie stać Cie na TM, to bierz w PLAY NJU RBM czy Virgin Mobile. Proste!

Odpowiedz

33. ~pabloki
-2

2015-04-01 14:40:21

@30 jak ci sie to dzieje? operator nie ma prawa właczyć ci dodatkowych usług o ile regulamin promocji tego nie przewiduje. a wiadomo że regulaminów ludzie nie czytają i potem okazuje sie że zgodzili sie na właczenie usługi która była np. 2 miesiące za 0 zł. z reguły takie usługi mozna wyłaczać ale sa tez takie których sie nie da nawet przez konsultanta bo tak mówią warunki promocji. ostatnio trafiłem na wypowiedz buca w necie ktory po prostu nie przeczytał warunków i płakał.

Odpowiedz

32. ~
1

2015-04-01 14:39:26

A tak z innej beczki to kiedy wywalili tego Greka co był za Miroslava ?

Odpowiedz

31. ~pabloki
1

2015-04-01 14:28:54

żart. on raczej myśli tak: 4 gr przeszły? może uda zrobić sie 8 groszy.

Odpowiedz

30. ~MacDom
1

2015-04-01 14:26:25

Ja bym dla Tmobile wprowadził taką strategie: proste i uczciwe oferty plus uczciwe rachunki. Czyli ktoś np. bierze no limit za 59zł i przez 2 lata tyle płaci, nie dostaje wyższych faktur (czyli system bilingowy działa dobrze, plus nei włacza sie durnych usług). Tak jak np. w Netii głaby robią - podpiszesz nową umowę lub aneks, net ma byc za 49zł a po 2 miechach wychodzi wieksza faktura bo włączyli dodatkową usługę. I oni mysla ze w ten sposob zbyduja lojalnosc etc. G. prawda. Wracaj do tmobile - proste i uczciwe zasady = brak musu kontaktu z infolinia czy sklepem, brak reklamacji itp. Czyli mniejsze koszty w tej materii. Po 2 latach telefon. Mowia znów ma Pan 59zł a do tego telefon za 1zł... (jakis prosty) i znów leci 2 lata... Poza tym oszczednosci beda z tego ze zwolni sie tych wszystkich ludzi o dziwnych promocji i usług. Od prenumerat, grania na czekanie itp.

Odpowiedz

29. ~wellll
0

2015-04-01 14:17:18

brakuje tylko doprecyzowania, że w wyniku takiego stwierdzenia nowego prezesa, pracownicy t-mobile w szybkim tempie wycofują tomy dokumentacji przekazanej wcześniej do UOKiK, a uzasadniającej wprowadzenie tej opłaty ;)

Odpowiedz

28. wlo
-1

2015-04-01 14:04:02

11 - no to im dokopałeś tymi wymianami... Ale z Ciebie kozak!!

Odpowiedz

0

2015-04-01 13:57:10

Najprawdopodobniej przychody z tej opłaty 4 groszy są tak małe, że więcej przyniosły szkody operatorowi niż zysku na odpowiednim poziomie.No i co z tego, że zostanie opłata zniesiona, ludzie pamiętać będą, a firma i tak sobie nadrobi stratę z nawiązką w innym obszarze usług.

Odpowiedz

26. slawekt
0

2015-04-01 13:27:30

@21 Hmmm, Paweł Szymański został prezesem Netii, i do oferty T-Mobile zbytnio się nie przyłoży :-(

Odpowiedz

25. toms
1

2015-04-01 13:16:45

Co stoi na przeszkodzie, żeby w taryfie Frii LTE było dostępne dla wszystkich pakietów w tym najatracyjniejszego czyli 6 GB za 30zł. Też drogo, ale strawnie. Ale dla T- Mobile to za mało, sku@#$%ny.

Odpowiedz

24. toms
1

2015-04-01 13:07:11

W mojej miejscowości Play nie oferuje zasięgu LTE. W zeszłym roku z powodzeniem testowałem Playowe LTE nad morzem. Jak wreszcie LTE do mnie dotrze, to zamierzam z niego korzystać w Ofercie Red Bull Mobile. 23 - słusznie piszesz o cepie, ale nie warto się tak maskować. Plus oferuje 30 GB za 100 zł, więc nadal oferta T-Mobile leży i kwiczy. Cep tu nic nie pomoże.

Odpowiedz