DAJ CYNK

Prima Aprilis ;-)

01.04.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9

Ważne 0

0

W tym roku dwie, spośród opublikowanych przez nas wiadomości 1. kwietnia, były nieprawdziwe. Wiecie już które? ;-)

W tym roku dwie, spośród opublikowanych przez nas wiadomości 1. kwietnia, były nieprawdziwe. Wiecie już które? ;-)

Pierwszym żartem, uzgodnionym w szerokim gronie mediów (m.in. Onet i wydawnictwa z grupy IDG), była ładowarka korzystająca z fal telefonii komórkowej. Telefon praktycznie jak perpetuum mobile - piękna wizja, niestety (jeszcze?) niezrealizowana.

Drugi żart to polski salon Vodafone. Zdjęcie jest prawdziwe, dokonaliśmy jednej, drobnej zmiany za pomocą Photoshopa - na plakacie, zamiast 20 euro, wstawiliśmy 30 zł. Zdjęcie przysłał nam jeden z czytelników, przedstawia autentyczny plakat, który swego czasu można było zobaczyć w salonach Vodafone w Irlandii, drugiej ojczyźnie wielu Polaków. ;-) Co ciekawe, wiadomość jako prawdziwą potraktował serwis rpkom.pl i napisał o niej w skrócie dnia. ;-)

Wszystkie pozostałe wiadomości, które opublikowaliśmy 1. kwietnia, są prawdziwe. Tytuły dwóch wspomnianych stosownie zmieniliśmy, aby nie wprowadzać późniejszych czytelników w błąd. Co ciekawe, duża część osób z niedowierzaniem podchodziła do wiadomości o nowym pakiecie transmisji dla biznesu w Erze, która okazała się autentyczna.

W zeszłym roku pisaliśmy o nowej ofercie Orange oraz "Pakietach na pakiety" w Simplusie. Możecie także zobaczyć, jak próbowaliśmy "wkręcać" w 2008 roku, 2007 roku i 2006 roku.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się