DAJ CYNK

"Prezentobranie" za każde doładowanie także w Heyah

07.12.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 23674

Ważne 32

0

Ruszyła promocja "Prezentobranie w Heyah", w której za każde doładowanie konta można otrzymać gwarantowany prezent.

Ruszyła promocja "Prezentobranie w Heyah", w której za każde doładowanie konta można otrzymać gwarantowany prezent.

W ramach promocji użytkownicy Heyah na kartę po każdym doładowaniu konta otrzymają bezpłatnego SMSa z unikalnym kodem promocyjnym, uprawniającym do odbioru prezentu. Żeby odebrać upominek wystarczy wejść na stronę www.nagrody.heyah.pl, wpisać otrzymany kod oraz swój numer telefonu.

To jaki prezent otrzyma użytkownik zależy od kwoty doładowania, okresu korzystania z usług Heyah oraz dnia tygodnia, w którym dokonano zasilenia konta. Im wyższe doładowanie, tym bardziej atrakcyjny prezent. Do odebrania są darmowe minuty w dwóch wariantach: do wykorzystania na połączenia wewnątrzsieciowe i z numerami stacjonarnymi lub do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne. Ponadto w puli znajdują się pakiety megabajtów oraz ekstra złotówki, które mogą być wykorzystane na połączenia ze wszystkimi numerami komórkowymi i stacjonarnymi w Polsce.

Promocja obowiązuje od 6 grudnia 2012 do 4 marca 2013 roku.

Zobacz: regulamin promocji "Prezentobranie w Heyah" (plik .pdf; 166 kB).

Źródło tekstu: Heyah

Komentarze
Zaloguj się
57. ~
0

2013-07-03 20:27:53

to oszusty doładowalam za 20 dychy nigdzie nie dzwonilam i na karcie zero nie ma gdzie interweniować nabrali mnie raz więcej im sięnie uda potraktuje ich tak jak oni mnie halka

Odpowiedz

56. ~iwona
-1

2013-06-05 12:35:47

ja juz z siecia heja jestem nie klamiac 20 lat i jeszcze od nich nic nie dostalam za darmo.A moze dla tego ze za dlugo juz z nimi jestem? a te kody to poraszka !!!pozdrawiam:)

Odpowiedz

55. ~
0

2013-05-09 09:41:11

Jedna wielka ściema!Rezygnuje z karty doładowań do heya nie traktują poważnie abonentów!

Odpowiedz

54. ~poszkodowany
0

2013-04-19 10:37:01

pobierają 3 pln za taryfę której nie zarejstrowałem, uwaga!!!!! nie wiedziałem że t-mobail to taka wredna firma położyli łapę na heja i są jaja

Odpowiedz

53. ~WIDAĆ CZYTACIE CO KLIKACIE...
0

2013-03-30 13:21:08

Administratorem danych osobowych jest Polska Telefonia Cyfrowa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-222) przy Al. Jerozolimskich 181. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia promocji i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich poprawiania, prawo wniesienia pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w powyższym celu. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe zgody mogą zostać wycofane w każdym czasie poprzez wycofanie zgody na otrzymywanie Informacji handlowych. Wycofanie zgody może nastąpić w Biura Obsługi Użytkownika, przez wysłanie wiadomości SMS o treści NIE na numer 80888 lub złożenie PTC stosownego oświadczenia na piśmie. Wycofanie powyższej zgody oznacza wycofanie udziału w Promocji.

Odpowiedz

52. ~
0

2013-03-21 14:59:45

To nie pierwszy raz jak nagród za kody niema,od kilku tygodni próbuje wpisywać nowe kody ale wyświetla mi się że to błędny kod i numer telefonu!!!! TOTALNA LIPA

Odpowiedz

51. ~JUSTYNA
0

2013-03-21 14:57:14

Ja też próbuje wpisać te kody a tu nic

Odpowiedz

49. ~ewka
0

2013-03-15 13:44:09

A ja sie chcialam pochwalic ze wygralam TABLETA bylam w takim szoku ze zawał murowany;) a i u mnie nie bylo z niczym problemu:)

Odpowiedz

48. ~
0

2013-03-13 07:42:39

Ja dzwonilem pare razy - obiecali sprawdzic i wyslac SMS - nic z tego - ani widu ani słuchu - cisza a termin kodu minął - zmyła tylko - trzeba uciekac z Heyah. Oplata za sprawdzenie konta 4 grosze. Koniec z Heyah. Wyprowadzam sie do innego operatora. Dalej nie mozna wejsc na ich strone. Grzecznie odpowiadaja ze soprawdz - i .... nic nie robia.

Odpowiedz

47. ~1535
0

2013-02-26 11:35:18

Jak do tej pory bylam zadowolona z uslug Heyah i nie mialam tez problemu z odbiorem nagrod. Jednak do czasu, wybralam nagrode i nic dalej. CISZA!! Napisalam wiec do nich. Oddzwonil mi pan, czy ja to ja i o co mi chodzi? (napisalam wyraznie i przejrzyscie wiec nie wiem po co ten telefon i zbedne pytania) Otrzymalam wiec natychmiast ta wybrana kilka dni wczesniej nagrode. Po wczorajszym doladowaniu, znowu nic. Zadnego kodu na nagrode. CISZA!! Napisze znowu e-maila. Niby maja na to 48h, ale zawsze bylo to natychmiastowe, wiec nie wierze, ze przyjdzie ten kod. Jak tak dalej pojdzie, to zmienie po prostu operatora. Heyah nie jest jedyna. Jak chca tracic klientow, to ich problem.

Odpowiedz

46. ~
0

2013-02-26 09:15:10

ja dzwonilem na jinfolinie w tej sprawie - ze strona nie wyswietla sie - konsultantka powiedziala ze nic nie wie o tym i da znac technikom ze jest problem - zobaczymy co dalej czy to podpucha tylko - corka T-Mobile nie sprawda sie.

Odpowiedz

43. ~xxxxxxxxxxx
0

2013-02-19 09:04:52

z tymi kodami to się zgadam też nic nie dostałam za zrobienie koda to są oszuści

Odpowiedz

42. ~Tikej232
0

2013-02-18 21:46:43

Ja jestem zadowolony z sieci heyah. Też dostaje te kody i wszystko mi działa prawidłowo. Jak mam do wyboru jakąś nagrode to sobie wybieram i ją dostaje. Heyah jest super.

Odpowiedz

41. ~v...
0

2013-02-15 17:02:19

Nu cóż. Ja też wysłałam dużo kodów i nic tylko piszą mam możliwość wygrać i nic, ale w heyah już od jakiegoś czasu dziejom się dziwne rzeczy.

Odpowiedz

40. ~
0

2013-02-15 16:23:50

PO CO PRZYSYLAJA TE KODY JAK NIC NIE DAJA,ZLODZIEJE,JESZCZE KASUJA ZA SPRAWDZENIE KONTA,TRZEBA ZMIENIC SIEC,HAMSTWO!

Odpowiedz