DAJ CYNK

Poznań City Center - największa inteligentna instalacja Wi-Fi w Polsce

25.10.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5320

Ważne 8

2

Otwarte dziś Poznań City Center (PCC) to nie tylko wyjątkowe centrum handlowe, ale również największy pod względem technologicznym hot spot w Polsce, który zbudowała Netia.

Otwarte dziś Poznań City Center (PCC) to nie tylko wyjątkowe centrum handlowe, ale również największy pod względem technologicznym hot spot w Polsce, który zbudowała Netia.

Sieć Wi-Fi, którą Netia zbudowała w Poznań City Center obejmuje zasięgiem całe centrum handlowe, które łącznie na trzech poziomach oferuje 60 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej. To jeden z największych pod względem technologicznym hot spot w Polsce, pokrywający homogenicznie (gwarantuje nieprzerwane połączenie nawet w trakcie poruszania się pomiędzy poszczególnymi Access Point'ami) zasięgiem tak dużą powierzchnię.

Zapewnienie dzięki Wi-Fi szybkiego, bezprzewodowego dostępu do Internetu to tylko jeden z celów projektu. Stworzona na potrzeby PCC sieć jest przede wszystkim elementem zintegrowanej, interaktywnej platformy marketingowej. Netia wdrożyła w tej sieci szereg rozwiązań, które pozwalają na łatwą integrację z dowolnymi narzędziami marketingowymi (i nie tylko) po stronie Centrum i komunikowanie się z szacowaną na blisko 16 mln osób liczbą odwiedzających rocznie.

Netia dostarcza sieci Wi-Fi) również w najbardziej prestiżowych (czterogwiazdkowych) galeriach handlowych w Warszawie, takich jak Centrum Handlowe Arkadia (110 tys. m2) czy Galeria Mokotów (62,3 tys. m2). Firma jest również dostawcą sieci dla Centrum Handlowego Wileńska w Warszawie (40 tys. m2) oraz wielu innych galerii handlowych w Polsce.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się