DAJ CYNK

Potrójne mobilne 3D od Sharpa

03.09.2010

Dodane przez: Q!

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2613

Ważne 0

0

Sharp zaprezentował potrójnie trójwymiarowy telefon. Wszystko dlatego, że posiada on ekran wyświetlający obraz w 3D, robi zdjęcia w 3D oraz posiada wyjście HDMI 3D.

Sharp zaprezentował potrójnie trójwymiarowy telefon. Wszystko dlatego, że posiada on ekran wyświetlający obraz w 3D, robi zdjęcia w 3D oraz posiada wyjście HDMI 3D.Zaprezentowany przez Sharpa telefon posiada ekran, który wyświetla obraz w trzech wymiarach. Efekt ten możliwy jest do osiągnięcia bez konieczności stosowania specjalnych okularów.

Oprócz tego wbudowany aparat fotograficzny rejestruje obrazy również w trzech wymiarach. Jednak według pierwszych informacji nie zachwyca on - zarejestrowane kadry są ziarniste oraz posiadają wyblakłe kolory.

Trzeci element trójwymiarowego trio to wyjście HDMI 3D, które pozwala na przesłanie obrazu do telewizora obsługującego tę technologię. Przesłany w ten sposób materiał ma rozdzielczość 400 x 480 pikseli.

Wygląda więc na to, że potrójne 3D wymaga jeszcze dopracowania. Jednak jeśli spojrzeć na to pod kątem zamknięcia wszystkiego w niewielkiej obudowie telefonu, przyszłość może rysować się naprawdę ciekawie.

Sam telefon posiada ekran o przekątnej 3,7 cali i rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli). I są to jedyne, oprócz zdjęć, oficjalne informacje dostępne na jego temat.

Źródło tekstu: engadget, wł

Komentarze
Zaloguj się