DAJ CYNK

Ponad 83% Polaków w zasięgu LTE od T-Mobile

22.12.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8068

Ważne 14

5

T-Mobile uruchamia LTE na ponad 400 nowych stacjach bazowych. Dzięki temu zasięg sieci w tej technologii wzrośnie skokowo z 77% do ponad 83%.

T-Mobile uruchamia LTE na ponad 400 nowych stacjach bazowych. Dzięki temu zasięg sieci w tej technologii wzrośnie skokowo z 77% do ponad 83%.

W ramach rozbudowy zasięgu LTE, stacje bazowe obsługujące tę technologię pojawiły się w ponad 100 nowych miejscowościach, w tym, m.in. w Torzymiu, Niemczy, Opatowie, Rejowcu Fabrycznym, Sokołowie Małopolskim, Białej Rawskiej, a także znanych miejscowościach turystycznych jak: Bukowina Tatrzańska, Iwonicz-Zdrój, Krynica-Zdrój, Rajcza, Wierchomla, Muszyna czy Krościenko nad Dunajcem.

Pozostałe stacje uzupełniają zasięg w miejscowościach w których LTE było już dostępne, a także na najważniejszych drogowych szlakach komunikacyjnych, w tym autostradzie A2 z Warszawy, przez Poznań do granicy z Niemcami, a także na całej długości autostrady A4 od granicy, przez Wrocław, Katowice, Kraków do Rzeszowa, Autostradzie A1 od Gdańska do granicy z Czechami i trasie szybkiego ruchu S7.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
53. ~fikus
0

2016-06-29 15:17:29

44. dziwne, bo ja dzisiaj tez jechałem A1, telefon łapał zasieg bez problemu. nie wiem, mam ten nowy abonament od nich bez zwyzek z LTE, ale to chyba nie ma znaczenia. w kazdym razie wszystko hulalo cala droge, a przejechalem az do Trójmiasta (Opener, wiadomo). ;d

Odpowiedz

52. ~Fdt
0

2015-12-28 15:48:02

Lte

Odpowiedz

51. ~Fdt
0

2015-12-28 15:47:38

Co z tego jeśli prepaid jest blokowany w tle od tdebile.

Odpowiedz

50. ~m
0

2015-12-25 09:48:20

Pracodawcy trudno się dziwić że wybiera tańsza taryfę bez LTE. Szkoda że era nie ma tego (LTE) w standardzie.

Odpowiedz

49. ~Lett
-1

2015-12-24 09:40:17

@47: czas zmieć taryfę na nowszą, aktualnie w T-mobile, z tego co się orientuję, wszystkie opcje taryfowe posiadają obsługę LTE... Zamiast narzekać, trzeba sprawdzić ;)Co do zasięgu, bardzo fajnie, że powiększyli zasięg na autostradę, często jeżdżę tamtędy i z zasięgiem był problem, no ale teraz mam nadzieję, że się to zmieni.

Odpowiedz

48. ~mirekb
0

2015-12-24 07:24:53

w powiecie kieleckim jak zawsze na koncu..plus z lte od 3lat,play ponad rok a oni dopiero za rok sie pochwala ze maja lte..potem zdziwienie ze ludzie przechodza do play czy plusa

Odpowiedz

47. ~m
1

2015-12-23 20:58:19

Mam służbowy telefon w T-Mobile. Niestety taryfa nie obsługuje LTE (karta sim, telefon i zasięg jest). Takie rzeczy tylko w erze.

Odpowiedz

46. toms
1

2015-12-23 12:21:58

ups, chodziło oczywiście o StRyków. ;-)

Odpowiedz

45. toms
1

2015-12-23 12:20:59

44 - a od Stykowa do Siewierza to jaką autostradą jechałeś? Bo tam A1 na razie nie istnieje. Co roku tamtędy jeżdżę nad morze. Inna sprawa to ściemniana reglamentacja LTE w T-Mobile. Nawet w taryfie Power LTE po skumulowaniu gigabajtów i próbie pokaźnego wykorzystania ich " cięgiem" następowało wywalanie z wymuszonego trybu " tylko lte" w modemie ZTE MF 821 i dość dobrym zasięgu. Mogłem natomiast bezproblemowo korzystać z 3G. Dlatego mam na tę sieć wywalone, bo nie dość, że są najdrożsi, to jeszcze kombinują z dostępem do LTE. Ostentacyjnie NIE KORZYSTAM z ich usług.

Odpowiedz

44. ~James
1

2015-12-22 23:09:17

Dziś przejechalem autostradę A1 od Torunia do Rybnika po przeczytaniu tego artykułu. Tablet Lenovo ustawiony only 4g lapal co chwilę czarne dziury. Więc jak to się ma do tego co pisze TMobile zasięg powinien być na całej A1

Odpowiedz

43. ~xy
1

2015-12-22 22:25:25

W hotelu to mają WiFi i/lub kabel zapewne.

Odpowiedz

42. ~LTE
-1

2015-12-22 21:48:04

xy - Wolne to LTE u mnie T-Mobile, Orange i Plus też do 10 Mb/s nie może się rozpędzić kiedyś było lepiej to już HSPA+ działa mi o wiele lepiej, ale nie ma się co dziwić jak przyjadą miastowi do hotelu a jest ich nawet kilka tysięcy to jak każdy załączy LTE i film na YouTube to stacja pada w mgnieniu oka jeszcze że ma słabe łącze wszystko na radiolinii z Rawy ściąga

Odpowiedz

41. ~On
0

2015-12-22 21:17:29

Ja w Brzezinach koło Łodzi mam nawet 90mb/s w LTE w T-Mobile. Bajka:)

Odpowiedz

40. Kryniczanin
1

2015-12-22 20:27:44

83% :-)papier wszystko przyjmie.

Odpowiedz

39. ~Janek
0

2015-12-22 19:50:36

Ładnie to wygląda, ale do Plusa jeszcze brakuje. Plus ma jakoś 10% zasięgu więcej.

Odpowiedz