DAJ CYNK

Pomóż Nokii zrobić dobry telefon

27.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Nokia zapytała swoich użytkowników czego oczekują od nowoczesnego telefonu. Po ustaleniu wstępnej konfiguracji, przyszła pora na wybór wyglądu urządzenia. Pomożecie?

Nokia zapytała swoich użytkowników czego oczekują od nowoczesnego telefonu. Po ustaleniu wstępnej konfiguracji, przyszła pora na wybór wyglądu urządzenia. Pomożecie?Na Nokia Conversations zagłosować można na jeden z trzech załączonych wyżej konceptów. Wszystkie urządzenia mają tę samą podstawową konfigurację: 4-calowy pojemnościowy ekran o rozdzielczości nHD, wymiary 60 x 110 x 6-10 mm, obudowę z aluminium, WiFi n/b/g, HDMI, USB 3.0, aparat 8 mpix z diodową i ksenonową lampą, nagrywanie wideo HD i otwarty system operacyjny (MeeGo lub Symbian).

Pierwszy z konceptów wyraźnie nawiązuje do stylistyki Nokii N8, jednak z większym ekranem i znacznie smuklejszą obudową. Drugi wariant obudowy to wariacja na temat stylistyki Nokii X6. Trzecia opcja, przynajmniej z przodu, przypomina Samsunga Galaxy S. Która z propozycji Nokii najbardziej Wam przypadła do gustu? Swój głos oddać możecie pod tym adresem.

Źródło tekstu: Nokia Conversations

Komentarze
Zaloguj się