DAJ CYNK

Pomagaj z Plusem - 10% doładowania dla fundacji

19.11.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3347

Ważne 18

2

Pomagaj z Plusem to akcja charytatywna, w której klienci Plus na Kartę mogą wesprzeć osiem fundacji. Wystarczy, że wskażą jedną z nich i doładują konto, a Plus przekaże jej równowartość 10% każdego doładowania.

Pomagaj z Plusem to akcja charytatywna, w której klienci Plus na Kartę mogą wesprzeć osiem fundacji. Wystarczy, że wskażą jedną z nich i doładują konto, a Plus przekaże jej równowartość 10% każdego doładowania.

Wspieranie fundacji nic nie kosztuje klientów. Wszystkie środki z doładowania pozostają na koncie klienta, a pieniądze w całości przekazuje Plus. Zasada jest prosta - im większa jest kwota doładowania, tym więcej Plus przekazuje fundacjom.

Akcja Pomagaj z Plusem zaczyna się 19. listopada i będzie wspierana kampanią z udziałem Maćka Rocka pod hasłem Bądź sobą, ładuj dobrem!. Aby wziąć udział w akcji należy wprowadzić kod przypisany do danej fundacji i zasilić konto. Kod wystarczy wpisać przed pierwszym doładowaniem, a do końca akcji Plus po każdym zasileniu przekaże 10% jego równowartości na rzecz wskazanej fundacji. W trakcie akcji klient może zarówno zmienić fundację, jak i wcześniej zrezygnować z uczestnictwa.

W akacji bierze udział osiem fundacji:

  • Fundacja Polsat, *136*12*01#
  • Fundacja Radia ZET, *136*12*02#
  • Fundacja Świętego Mikołaja, *136*12*03#
  • Fundacja Przyjaciółka, *136*12*04#
  • Stowarzyszenie Wiosna (Szlachetna Paczka), *136*12*05#
  • Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC, *136*12*06#
  • Fundacja Herosi, *136*12*07#
  • Fundacja Rodzin Adopcyjnych, *136*12*08#.

Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus
Komentarze
Zaloguj się
36. ~Calm7
0

2013-11-24 07:43:10

wlo, i tak jakoś, przypadkiem, po 17 latach Im się "zbiegło"..? :-D

Odpowiedz

35. wlo
-1

2013-11-23 21:22:36

Calm7 - coś w tym złego? 17 lat nie naliczali, mimo takiej możliwości wynikających z prawa i regulaminu...

Odpowiedz

34. ~Calm7
1

2013-11-23 21:16:11

33). Co Plus da, to i zabierze: będzie naliczał odsetki od zaległych rachunków :-)

Odpowiedz

33. ~Łukasz-ek
-1

2013-11-23 21:05:58

Aż serce rośnie jak słyszę o takich gestach!! Nic nas to nie kosztuje, a możemy pomagać potrzebującym. Świetnym pomysłem jest to że Plus daje nam możliwość wyboru komu chcemy pomóc, chodź ja postaram się dołożyć każdej fundacji swój "grosz". Dzięki Plus!!

Odpowiedz

32. ~fequbi
0

2013-11-23 15:50:40

Według mnie jest to super pomysł :O! Nic nie tracimy, całą wartość doładowania dostaniemy ale 10% kwoty doładowania plus przekaże dla danej fundacji :P Korzystamy z telefonów bez endu, więc nie ma z tym problemu :o każdy może pomóc ,nawet ten kto nie śpi na kasie każdy powinien skorzystać z tej oferty.

Odpowiedz

31. ~Nesta
-1

2013-11-22 18:50:49

Świetnie, że Plus pomaga fundacjom ! Jeden mały pieniążek powoduje jeden wielki uśmiech na buzi dzieciaczka :)

Odpowiedz

30. Jola Sala
-1

2013-11-22 01:06:15

Cieszy,ze Plus nie zapomina o będących w potrzebie. Zwykła rzecz, którą robimy gdy zasilamy konto co miesiąc a możemy dzięki temu wesprzeć innym i nic nas to nie będzie kosztować. Wystarczy wybrać fundację i doładować konto. Mała a zarazem wielka rzecz i pamietajmy,ze nigdy nie wiemy kiedy my tej pomocy mozemy potrzebować..

Odpowiedz

29. ~Calm7
0

2013-11-21 11:14:53

26). Pixel. O to pytasz? http://www.telepolis.pl/wiadomosci/plus-zero-do-wyboru,2,3,29399 .html

Odpowiedz

0

2013-11-21 11:01:36

Świetny pomysł, że za każdym razem doładowując konto mogę pomóc! nie muszę smsów płatnych wysyłać tylko kod. brawo Plus, jak zawsze jesteś Pierwszy.

Odpowiedz

27. ~dd
-1

2013-11-19 17:06:55

a czy kiedyś będzie no limit w plus na kartę za 29.9 zl ??

Odpowiedz

26. ~pixel200
0

2013-11-19 16:00:47

a gdzie jest wiadomość o darmowych rozmowach w sieci dla użytkowników plus na kartę? jakie kody? regulaminy?

Odpowiedz

25. ~
0

2013-11-19 14:56:51

17, daje ze swojej kasy - w momencie, kiedy klient ładuje konto, to już jest kasa Polkomtela, nie klienta. Klient nie musi robić nic, może ładować jak dotąd, wszystko, co musi zrobić, to wysłać kod USSD. Jełopie pie*dolony, skoro tak lubisz mocne słowa.

Odpowiedz

24. buba1234
0

2013-11-19 14:06:50

albo nawet pół promila o tym sie nie dowie

Odpowiedz

23. buba1234
0

2013-11-19 14:06:25

i tak dotrze to do promila ludu

Odpowiedz

22. ~jarko
-1

2013-11-19 13:55:54

Świetny pomysł :) Oby jak najwięcej osób o tym usłyszało. Fajnie jest pomagać, choćby w taki prosty sposób :) Szkoda, że nie znam nikogo, kto ma telefon w Plusie bo bym przekazał pocztą pantoflową :)

Odpowiedz