DAJ CYNK

Polski zwycięzca konkursu z Katy Perry już występuje w reklamie Ery

09.09.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 20676

Ważne 1

0

Rafał Hryszko, 21 letni student zarządzania z Gdańska, został nowym bohaterem kampanii medialnej sieci Era.

Rafał Hryszko, 21 letni student zarządzania z Gdańska, został nowym bohaterem kampanii medialnej sieci Era.

21-latek ma szansę stać się rozpoznawalnym i zaistnieć w mediach. Swoją przygodę z telewizją rozpocznie od udziału w nowej kampanii sieci Era. Premiera kolejnej jej odsłony, w ramach projektu Katy Perry Pop Video, będzie miała miejsce 10. września. Rafał zagra w niej główną rolę. Udział w tym przedsięwzięciu zapewnił sobie zwyciężając w konkursie ogłoszonym 16. sierpnia na muzycznym portalu Ery eramusicgarden.pl.

Występ w reklamie to jedynie pierwszy krok w karierze Rafała. Pojedzie on także, jako jedna z 40 osób z Polski, na plan teledysku amerykańskiej piosenkarki Katy Perry do piosenki Firework. Udział w nagraniu jest główną nagrodą w konkursie Zabłyśnij w teledysku Katy Perry!. Rafał opublikował swój filmik już w pierwszym dniu trwania rywalizacji. Przedstawił w nim w lekki i zabawny sposób swoje liczne "talenty", którymi chciał pochwalić się przed artystką.

Nowy spot zaprezentuje przygotowania Rafała do występu w teledysku Katy. Korzystając z rad znajomych udzielanych mu przez telefon próbuje jak najlepiej przygotować się do nagrania. Reklama promuje jednocześnie specjalną promocję dla klientów TakTaka i TakTak Fona - 200% Więcej, która jest dostępna w sieci Era do końca września.


Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
44. ~edek
0

2010-12-16 14:25:09

po co był w ogóle ten konkurs, jak gość miał już dawno załatwione, że wystąpi w teledysku?

Odpowiedz

43. ~natkak
0

2010-11-17 09:00:18

Rafała nie ma w teledysku, bo przecież tam jest masa osób, a on wygrał w konkursie ery na reklamę, nie ma główną rolę w teledysku ;) Sam Rafał mówi, że się nie przejmuje,to o co chodzi?

Odpowiedz

42. ~obeznana
0

2010-11-13 20:34:09

jego na tym teledysku nie ma-,- ....

Odpowiedz

41. Lorrine
0

2010-09-15 22:08:26

Szczerze, tez nie wiedziałam do momentu pojawienia się tej kampanii :) potem się okazało, ze faktycznie znam parę jej piosenek. Jakkolwiek, jeśli chodzi o grupę docelową kampanii, jest to trafiona postać.

Odpowiedz

40. ~nokia 6310i cudeńko
0

2010-09-14 17:19:40

nie wiem kto to Katie Perry, ale ja trochę taki dziodek jestem. Za to słyszałem o braciach Cugowskich, Mroczkach i o Edycie Górniak - podobno skrzywdziła twarz u jakiegoś konowała za grube pieniądze:(

Odpowiedz

39. Lorrine
0

2010-09-13 16:50:22

No ale po to robi się tego typu castingi. Więc ja jak najbardziej wierzę, że sa tacy ludzie. Poza tym nie mówmy już o wielkim doświadczeniu aktorskim :) on po prostu ma w sobie masę energii i to przede wszystkim widać. To nie jest jakieś mi wielkie aktorstwo.

Odpowiedz

38. forumiak
0

2010-09-13 13:47:21

Lorriene - z tak pozytywnymi osobami nie ma się na co dzień do czynienia aż tak bardzo, ludziom trudno jest uwierzyć, że chłopak może wyglądać tak profesjonalnie w reklamie, bez doświadczenia aktorskiego ;-)

Odpowiedz

37. ~
0

2010-09-13 10:33:37

Jak by to Wam powiedzieć, znam "chłopaka" jak od hmm 15 lat, aktor? niii on po prostu taki jest :)

Odpowiedz

36. Lorrine
-1

2010-09-10 17:39:47

No proszę Cię... cały proces można było śledzić na fb na fan page''u strony. Nie wierzysz w to, że przypadkowe osoby moga okazać się naprawdę utalentowane i z przebiciem? Jest full takich osób.

Odpowiedz

35. ~
1

2010-09-10 17:37:31

Ściema, to jakiś podstawiony aktor...

Odpowiedz

34. Lorrine
-1

2010-09-10 17:28:26

Cóż, dlatego mu się należy :-) widzieliście jego profil stworzony na facebooku? fajnie móc tak bezpośrednio śledzić co się dzieje i jak on to odbiera.

Odpowiedz

33. ~kaś
-1

2010-09-10 17:14:19

Straszliwie mu zazdroszczę :) Koleś jest mega pozytywny :)

Odpowiedz

32. Lorrine
-1

2010-09-10 16:41:10

Dokładnie takie wrażenie odniosłam. Na pewno sobie poradzi. Zresztą pewnie właśnie takiej osoby szukali. Kto wie czym on się w życiu zajmuje ;)

Odpowiedz

31. forumiak
-1

2010-09-10 10:38:27

Szczerze mówiąc to jestem pod wrażeniem naturalności - chłopak wygląda w tej reklamie jak by się tym zajmował od bardzo dawna ;-) Wielki szacun ;-)

Odpowiedz

30. Semnom
-1

2010-09-10 02:49:51

Calkiem fajna reklama, a chlopak ma szanse zrobic niezla kariere.

Odpowiedz