DAJ CYNK

Polski Ericsson dojedzie rowerem do klientów

07.01.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3019

Ważne 7

2

Biuro główne Ericssona w Polsce od początku 2015 roku mieści się w Parku Rozwoju przy ul. Konstruktorskiej 12 na warszawskim Mokotowie. W bezpośredniej, kilkusetmetrowej bliskości Polkomtela (także wkrótce będzie na Konstruktorskiej), P4, Netii i T-Mobile.

Biuro główne Ericssona w Polsce od początku 2015 roku mieści się w Parku Rozwoju przy ul. Konstruktorskiej 12 na warszawskim Mokotowie. W bezpośredniej, kilkusetmetrowej bliskości Polkomtela (także wkrótce będzie na Konstruktorskiej), P4, Netii i T-Mobile.

Zdecydowaliśmy się na biura przy ul. Konstruktorskiej by być bliżej naszych klientów, ograniczyć czas wyjazdów i emisję spalin. Z naszej siedziby będziemy dojeżdżali rowerami do klientów na terenie Mokotowa. Zakupiliśmy w tym celu 70 rowerów. Zdalny system pracy jaki wdrażamy w naszym biurze od dwóch lat pozwoli także na efektywne wykorzystanie przestrzeni biurowej, a pracownikom ułatwi zarządzanie swoim czasem pracy - powiedział Oliver Kanzi, prezes polskiego oddziału Ericssona.

Źródło tekstu: Ericsson

Tagi: Ericsson
Komentarze
Zaloguj się
12. tnt0
0

2015-01-25 09:20:51

Dojechanie samochodem z Kontruktorskiej do Polkomtela w okolicach 16:00 może zająć nawet godzinę. :)

Odpowiedz

11. ~pixel
0

2015-01-08 00:15:56

Takie wiadomości cieszą. Zmienia się myślenie o miastach.

Odpowiedz

10. ~4D
0

2015-01-07 23:51:15

PS gdzieś mam nową serię chińskiej tandety udającej polskie produkty!

Odpowiedz

9. ~4D
-1

2015-01-07 23:47:47

@8. Wiać mieszkasz na jakimś zadupiu, gdzie przejeżdża ci jeden samochód na dzień. Gdybyś mieszkał w zakopconym i zakorkowanym przez samochody mieście to doceniłbyś każdą akcję związaną z przesiadką na rower!

Odpowiedz

8. ~Pan Tik-Tak
0

2015-01-07 23:36:02

Pracownicy będą jeździć rowerami, fascynujące! Zamiast zaśmiecać internet takimi głupotami, napisalibyście o nowej serii smartfonów myPhone/''a?

Odpowiedz

7. ~jmn
1

2015-01-07 23:03:43

Juz widze jak prezesy i kierowniki jezdza na rowerach. Naprawde, chcialbym to zobaczyc na wlasne oczy.

Odpowiedz

6. ~Lalas
1

2015-01-07 20:21:14

T-Mobile ma np BTS-y Ericssona na północy kraju :-)

Odpowiedz

5. ~Pisior z Lemingradu
3

2015-01-07 19:46:19

Ale nius, nie ma co! Wniósł w moje życie nowa jakość!

Odpowiedz

4. ~Kalm7
0

2015-01-07 18:37:45

A ja jeżdżę komarem;-)

Odpowiedz

3. ~Patryk
1

2015-01-07 17:09:23

P4 jest klientem E/// ?T-mobile jeszcze ma coś od nich (core ? radiole ?) ?

Odpowiedz

2. ~marcellove
-2

2015-01-07 15:53:53

Cytuje "kilkusetmetrowej Polkomtela"!!! Moim zdaniem brakuje tu słowa "siedziby".

Odpowiedz

1. qcom
4

2015-01-07 15:17:39

Te matoły z wiejskiej też powinny na rowerach jeździć :)

Odpowiedz