DAJ CYNK

Polska prezentacja Samsunga Galaxy S 4 - znamy cenę

19.04.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9

Ważne 4

2

19. kwietnia Samsung Electronics Polska otworzył salon firmowy w centrum handlowym Arkadia w Warszawie, co było okazją do polskiej prezentacji Samsunga Galaxy S4.

19. kwietnia Samsung Electronics Polska otworzył salon firmowy w centrum handlowym Arkadia w Warszawie, co było okazją do polskiej prezentacji Samsunga Galaxy S4.Sprzedaż Samsunga Galaxy S 4 w Polsce rusza 27. kwietnia. Już teraz w Samsung Brand Store można zapoznać się z nowym produktem producenta. To pierwszy sklep firmowy Samsunga w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej. Za jego obsługę odpowiada Sferis.

Oficjalna prezentacja salonu Samsung Brand Store oraz pierwszy w Polsce publiczny pokaz telefonu Galaxy S 4 odbyły się w nocy z 18. na 19. kwietnia. Salon firmowy Samsunga odwiedziło kilkuset dziennikarzy i blogerów, a także wielu zaproszonych gości, wśród których byli m.in.: Agnieszka Popielewicz, Augustin Egurrola, Krzysztof Ibisz, Rafał Maserak i Maciej Jachowski. Spotkanie poprowadził Maciej Rock.

Jednocześnie ruszyła przedsprzedaż nowego flagowca Samsunga w wybranych sklepach internetowych. Za smartfon z 16 GB pamięci wewnętrznej kosztuje:

  • Vobis - 2799 zł (wraz z efektownym etui S Viewer, nie wiadomo z jaką wersją procesora sprzedawany będzie telefon),
  • RTV Euro AGD - 2790 zł (model I9505, chipset Qualcomm Snapdragon 600, 4 rdzenie Krait 300 1,9 GHz, grafika Adreno 320),
  • Komputronik - 2790 zł (model I9505, z etui S Viewer).
Komentarze
Zaloguj się