DAJ CYNK

Polkomtel promuje przenośność do prepaida

22.03.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3319

Ważne 0

0

Od 23. marca Polkomtel rozpoczyna promowanie przenoszenia numerów do Simplusa, 36.6 i Sami Swoi, oferując przychodzącym klientom tysiąc minut połączeń wewnątrzsieciowych - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Od 23. marca Polkomtel rozpoczyna promowanie przenoszenia numerów do Simplusa, 36.6 i Sami Swoi, oferując przychodzącym klientom tysiąc minut połączeń wewnątrzsieciowych - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Klienci otrzymają po 200 minut połączenia na numery w Plusie (Simplus, 36.6) lub Sami Swoi do 5 kolejnych doładowań na kwotę co najmniej 30 zł (Simplus, 36.6) lub 20 zł (Sami Swoi).

Pakiet minut będzie ważny 7 dni (168 godzin).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
35. ~
0

2010-03-31 14:12:06

Na wszystkie usługi można wykorzystać w TT tylko 10% z doładowań online i bonus z promocji podwójnych doładowań.

Odpowiedz

34. ~
0

2010-03-31 14:11:05

200 minut do każdego doładowania to całkiem sporo, ale tygodniowy termin ważności pakietu po doładowaniu wygląda juz gorzej. @forumiak, w TT bonus można wykorzystać na usługi wewnątrz sieci.

Odpowiedz

33. wlo
-1

2010-03-23 18:05:37

blablabla - w moim wieku nie ma rzeczy, które mogłyby mnie zaskoczyć - no chyba, że ze strony niektórych zachowań moich synów ;-) W mojej sytuacji, kiedy korzystam z telefonu ile korzystam, nie oczekiwałem od żadnego operatora oferty aktywnych wychodzących za 5 zł rocznie ;-) Chyba, że cena minuty w takiej ofercie byłaby poniżej 0,1 gr - nie w sieci - wszędzie ;-) Wtedy bym mógł powiedzieć, że się tego nie spodziewałem ;)

Odpowiedz

32. ~Torwald
1

2010-03-23 12:04:34

Jawne dymanie klientów. Wystarczy sprawdzić ofertę PLAY, wyśmiać ten cały Polkomtel i przejść do konkurencji...

Odpowiedz

31. Admirał18
-1

2010-03-23 12:03:40

Ja też biegnę do SIMPLUSA!!! Fantastyczna oferta.

Odpowiedz

30. ~Erazmus
1

2010-03-23 11:58:54

Gdyby to był 1 kwietnia uznałbym to za niezły żart :)

Odpowiedz

29. forumiak
0

2010-03-23 10:16:37

200 minus na tydzień? W TT od dawna za przenosiny zyskać można nawet 200 złotych jako bonusy do doładowań, a ponadto środki do wykorzystania na wszystko, a nie na minuty wewnątrz sieci.

Odpowiedz

28. ~dno
1

2010-03-23 02:03:21

Dno i jeszcze raz no! Kto takiego gniota wymyslil? Nie dosc ze daja minuty dopiero przy doładowaniach, to jeszcze doladowan za 30zl chca. Kolejna sprawa,to to ze na wykorzystanie 200min jest tydzien - bez mala pol godziny na dobe. Zycze plusowi jak najwiekszego odplywu klientow, bo z taka oferta to na nic innego zasluguja.

Odpowiedz

27. ~
1

2010-03-23 01:04:55

Rozumiem, że należy skakać, bo coś dają a 7 dni? Pojechali w Miusie.:-P

Odpowiedz

26. waeren
1

2010-03-22 22:38:22

wlo różni się tym od fanatyków islamskich, że jeszcze się nie wysadza, ale może by to zrobił z pożytkiem dla kraju i Telepolis, albo chociaż przeszedł do wRodzinie, tam więcej bratnich dusz o fanatycznych skłonnościach skupi wokół siebie i stanie się konkurencją i postrachem jedynego słusznego ojca w tym kraju...:)

Odpowiedz

25. ~
0

2010-03-22 22:36:42

Już lecę przenosić swój nr z Play Fresh.

Odpowiedz

24. ~z
2

2010-03-22 20:36:03

To ja proponuję specjalny profil - jestem łosiem, bonus minut na tydzień, 59groszy do wszystkich poza Play.

Odpowiedz

23. ~hich
1

2010-03-22 20:09:20

W Play niebawem pojawi się pakiet sms wew. Play - P4 wypowiada wojne ofercie 36,6 !!! plus przegra!!!

Odpowiedz

22. ~jacguszi
1

2010-03-22 19:50:56

Nic nie rozumiecie to nie jest zachęta do przeniesienia nr.Polkomtel ma wciąż za dużo preapaidów w swojej sieci i w ten sposób chca zachęcic niezdecydownych do przejścia do innych sieci.

Odpowiedz

21. ~GG
0

2010-03-22 19:30:44

Żal... No niestety nie skuszą mnie do przejścia takim czymś.

Odpowiedz