DAJ CYNK

Polkomtel prezentuje Plusha, czyli prepaida dla młodych

08.09.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 45463

Ważne 35

41

Polkomtel pokazał nową markę prepaid skierowaną do młodych ludzi - Plush. Bo marka Plus nie miała szansy dotrzeć do nich - powiedziała Beata Białkowska, która szefuje marketingowi operatora.

Polkomtel pokazał nową markę prepaid skierowaną do młodych ludzi - Plush. Bo marka Plus nie miała szansy dotrzeć do nich - powiedziała Beata Białkowska, która szefuje marketingowi operatora.

Bez konsekwencji - to hasło nowej oferty. Czerpie pozytywy z marki Plus, ale w niektórych aspektach zachowuje dystans (vide malowanie sprayem litery H).

Nowa oferta prepaid to:

  • nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz 500 MB - 35 zł,
  • nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich - 30 zł,
  • nielimitowane rozmowy do wszystkich - 25 zł,
  • 2 GB i SMS-y do wszystkich - 15 zł,
  • 2 GB, SMS-y do wszystkich i minuta za 9 groszy - 20 zł,

Wszystkie pakiety są ważne 30 dni. Nielimitowane połączenia obejmują tylko sieci komórkowe (nie ma stacjonarnych). Standardowa cena za minutę to 29 groszy, 19 groszy za 100 kB, 19 groszy za SMS/MMS. Zmiana taryfy kodem *147*19#. Do 30. października przejście jest bezpłatne. Przenoszący numer dostaną do 240 zł przy kolejnych doładowaniach.

Doładowania od 5 do 30 zł przedłużają ważność konta na zasadzie 1 zł = 1 dzień. 50 zł przedłuża o 90 dni, zaś za 100 zł - o 180 dni.

Zobacz: Plush - ulotka

Źródło tekstu: wł

Tagi: plus plush
Komentarze
Zaloguj się
298. ~Patryszko
0

2014-12-01 17:29:01

JAk wykupic rok wazne konto?

Odpowiedz

297. ~kama_19
-1

2014-10-19 16:33:43

mozna kupic doładowanie plush w kazdym kiosku czy jak ?

Odpowiedz

296. ~darek
0

2014-09-21 21:29:03

pierwsze pytanie czy bonus dotyczy przeniesienia numeru z obcego operatora czy to po zmianie np. z plus na karte na plush na karte bo to roznica oraz czy zmieniając teryfe można powrucic do innych wcześniejszych, nadto jak to z plusem bywa i bywalo trzeba pamietac dat doladowan i mnie to doluje a jak zapomnisz to za ala darmowa godzinna rozmowe zabulisz ze się zesr... i nawet debet wykręcisz czy to takie dobre ostatnio wlaczlem konto ważne na rok i mi Zygmunt wlaczyl poczte glosowa gratis totalne *** od lat probowal;em wywalczyć dlugosc czasu na podjecie rozmowy bo czas 30 sekund powoduje ze ludzie dzwoniący na prefix plusa rozlaczaja się po 5 sygnale bojac się wpierd... w poczte glosowa a odbierający biegnie z gola *** z kibelka by zdarzyć ale to można przezyc natomiast wykonując niebezpieczny manewr wyprzedzania to już wcale i wcale nie oznacza brak zestawu glosnomowiacego

Odpowiedz

295. ~rwk
1

2014-09-18 00:05:44

Brakuje RWK po doładowaniu.

Odpowiedz

294. ~xtomix
1

2014-09-17 01:11:01

Nju z rachunkiem jest lepsze od plush.

Odpowiedz

293. ~Calm 7
1

2014-09-11 07:48:17

Jest news o Plus, tyle, że nie dali linka. (dopisz www) .telepolis.pl/wiadomosci/plus-na-karte-bez-limitu-alternatywa-dla-plusha,2,3,31456.html?cp=1

Odpowiedz

292. ~arek
2

2014-09-11 07:17:47

Właśnie, może dacie info o Plusie na Karte bez limitu? I pakietach jakie zawiera? A nie tylko news o tym plushu. Swoją drogą wg mnie kampania reklamowa zupełnie nie trafiona... choć może do nastolatków przemawia.. nie wiem

Odpowiedz

291. ~delikatna p
0

2014-09-10 23:29:40

do tego newsa może dodacie link z normalnym plusem?

Odpowiedz

290. ~
0

2014-09-10 14:44:20

Dzieki pabloki za odpowiedz.

Odpowiedz

289. ~pabloki
1

2014-09-10 13:31:31

Agutek z centertela 212,160 ha ha nie musisz mieć plusha , te warunki są też w plus na karte . idz , kup plus na karte i zmień kodem . dla obu taryf są identyczne kody bo to jedna taryfa sprzedawana pod dwoma markami.

Odpowiedz

288. ~Agutek
0

2014-09-10 13:24:52

Czy ktos orientuje sie czy startery Plusha sa juz w ogolnej sprzedazy?

Odpowiedz

287. ~pnMAZOWSZE
-3

2014-09-10 01:19:18

Zastanawiam się czy sporo ludzi, którzy tu wstawia komentarze to gimbaza. Mam Nokię c5.02 i 200Mb mi spokojnie wystarcza, a codziennie siedzę w necie. W Plush dają 500Mb, więc gdybym zmienił sieć z aroganckiego orange popa na Plush to miałbym więcej internetu. Problemem jest wyłącznie zasięg sieci, którego brak u mnie. Jest full gsm/3.5G NetworkS!, a Plusa brak całkowicie w budynkach, a na zewnątsz raptem 2 kreski/7. Nie wiem gdzie się zgłasza brak zasięgu i w ciągu ilu dni technicy wysyłają monterów do instalacji anten Plusa na 70 metrowym maszcie grupy NetworkS! ? Wracając do tematu to ludzie, którym mało 500Mb miesięcznie mają problemy ze świadomością w czasie rzeczywistym, łamią prawo przez torenty i ściąganie gier, więc nic dziwnego. Druga sprawa to system operacyjny telefonu i przeglądarka. Ja mam Symbiana s60 future pack i Operę Mini 6.0. Tryb superekonomiczny, a te wasze Androidy i Internet Explorer zużywają tyle energii, ile średniej wielkości miasto nocą.

Odpowiedz

286. buba1234
-2

2014-09-09 21:04:09

Maja bałagan na stornie plusa, jako startery zwykłego plusa [bez h na koncu ] są na ich głowne 3 pakiety 1. nolimit rozmow, 2. nolimit rozmow i sms oraz 3. nolimit rozmow i sms i 0,5GB, jest też czwarty pakiet o którym nigdzie nie było mowy nolimit rozmow i sms w plusie za 10zł/miesiac. Inna zmiana to na zdjęciu startera jest 1 rok ważności konta. Z kolei na stronie Plusha plushbezlimitu.pl są te 3 pakiety z tymi samymi kodami aktywacyjnymi co na stronie plusa oraz pakiety za 15zł [2GB i smsy] i za 20zł [2GB smsy i 9gr/min] jest też pakiet nolimit sms do kazdej sieci za 10zł/miesiac. O tym ostatnim też nic nie było napisane na telepolis. Wygląda na to, że częśc pakietów jest bedzie takze na oficjlanych starterach plusa a częśc nie.

Odpowiedz

285. słoneczny
2

2014-09-09 20:55:38

Bonus za przeniesienie numeru, okazał się kapiszonem. Tym bardziej ofertę uważam za przeciętną.

Odpowiedz

284. ~alek
-4

2014-09-09 17:32:44

ale za bonus można dzwonic na stacjonarne i także do bok plusa, można kozystac z neta jak się nie ma pakietu (starczy na trochę ale jak ktoś nie chce placic nawet 5zł za pakiet to ok). . Wiec nie wiem o co wam chodzi ? Ciagle źle.Są też taryfy Plus na karte bez limitu, takie same jak plusha tyle ze bez tej otoczki misia itd. to jak wam mis przeszkadza można wziasc PnK bez limitu.

Odpowiedz