DAJ CYNK

Polkomtel ma nowych obligatariuszy na 900 mln euro

21.01.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3927

Ważne 0

0

Polkomtel wyemitował obligacje za 500 mln dolarów (rentowność 12%) oraz 542 mln euro (rentowność 12,5%). Będą notowane na giełdzie w Luksemburgu - pisze Parkiet.

Polkomtel wyemitował obligacje za 500 mln dolarów (rentowność 12%) oraz 542 mln euro (rentowność 12,5%). Będą notowane na giełdzie w Luksemburgu - pisze Parkiet.

Środki z emisji posłużyły Zygmuntowi Solorzowi-Żakowi do spłaty kredytu pomostowego, części finansowania zbudowanego przez banki na przejęcie Polkomtelu. Właściciel Polsatu w sumie zaciągnął na zakup Polkomtela blisko 14,3 mld zł kredytów w różnej postaci.

Źródło tekstu: Parkiet

Komentarze
Zaloguj się
19. WitekT
0

2012-01-23 18:50:42

ludzik: ile razy można powtarzać, że skrótowce w dopełniaczu kończą się na U? Tak, jak Polsatu, Centernetu... A nie Polsata, Centerneta...

Odpowiedz

18. ~ludzik
0

2012-01-23 18:46:19

Panowie Co Wy (redakcjo) pod górkę mieliście Kogo czego? Polkomtela komu czemu? Polkomtelowi przepraszam jeśli kogoś uraziłem, ale już mnie to tednerwuje.

Odpowiedz

17. ~mariusz9a
0

2012-01-22 22:48:13

@16: umts900 jest dostępny dla wszystkich kart SIM, także najpierw coś sprawdź, żeby w przyszłości nie pisać podobnych głupot ;-)

Odpowiedz

16. ~ala
0

2012-01-22 19:00:08

szkoda tylko iż ten u9oo jest dostępny w drożsyzch taryfach.. a nie np, w pre-paid;ie. choć przy ich cenach, to to będzie i tak prawei nie używane..

Odpowiedz

14. ~
0

2012-01-22 09:41:15

1 - mi ten sim nie loguje się :( we wszystkich telefonach i tabie nie jest widoczny - brak prośby o pin :(

Odpowiedz

13. ~luszeq
0

2012-01-21 16:46:56

Nie wiem jak Ty Stentor, ale u mnie z rodzinnej miejscowości z edge zrobił się hsdpa. Z racji, że miejscowość liczy sobie około 3 tys... no w porywach niech bedzię 4 tys na dzisiaj, to uważam że to jest coś. Tym bardziej, że w łodzi mam hsdpa na tym samym poziomie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Odpowiedz

10. Kamil_K
-1

2012-01-21 15:04:41

8, zapewne o największym w Polsce UMTS900.

Odpowiedz

9. ~pabloki
0

2012-01-21 15:02:24

oby ten ich ionternet sie nie zapchał. mi sie obecnie niestety zapycha(plusinternet)od pol roku a oni mi odpowiadaja ze tochwilowe problemy.niestety mam umowe jeszcze.

Odpowiedz

8. Stentor
0

2012-01-21 15:00:33

~mirekb Piszesz o zasięgu EDGE?

Odpowiedz

7. ~mirekb
1

2012-01-21 14:44:57

zygmunt da sobie rade,ma silne wsparcie w kraju i za granicą.z takim zasiegiem mobilnego internetu cala jego polityka ma sens

Odpowiedz

6. ~L.
0

2012-01-21 14:43:25

Same odsetki to 127.75mln USD kosztów. W roku 2012 Polkomtel zysków raczej nie wykaże. Żegnajcie podatki...

Odpowiedz

4. ~Szczęsław Kusiciel
2

2012-01-21 14:29:39

Polkomtel jeszcze wstrząśnie rynkiem. Play praktycznie już przestał trząść rynkiem, ale zacznie gaciami.

Odpowiedz

3. slawekt
1

2012-01-21 14:10:39

@2 Na tym polega "geniusz" Solorza... I jego dźwigni finansowej. Konsorcjum się złożyło, ja zaś korzystam :-)

Odpowiedz

2. ~
3

2012-01-21 13:49:29

Eh, jak fajnie jest kupić coś, za pieniądze tego czegoś.

Odpowiedz