DAJ CYNK

Polkomtel ma nowego członka zarządu

15.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4854

Ważne 1

7

Polkomtel poinformował, że nowym członkiem zarządu spółki został Piotr Gaweł.



Polkomtel poinformował, że nowym członkiem zarządu spółki został Piotr Gaweł.

Piotr Gaweł ma bogate doświadczenie menadżerskie. W latach 1992 - 2000 zajmował stanowisko prezesa agencji reklamowej Lintas i Ammirati Puris Lintas. Następnie od 1997 do 2002 był przewodniczącym Rady Poczty Polskiej. Jest również współtwórcą i prezesem Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, a jego ostatnim stanowisku była prezesura w Fundacji Centrum Bożej Opatrzności. W międzyczasie Piotr Gaweł miał już epizod z Polkomtelem i w 2006 roku był już członkiem zarządu spółki.

Źródło tekstu: Polkomtel; wł

Komentarze
Zaloguj się
40. ~
0

2018-01-16 19:25:03

No pewnie że ten facet ma bogate doświadczenie menedżerskie bo je od dawna zdobywał. Ale na początku nie miał żadnego doświadczenia a mimo to dostał stołek.

Odpowiedz

39. ~Marta
0

2018-01-16 14:32:24

Też czasami mam gdzieś nowego członka :)

Odpowiedz

38. gepard
0

2018-01-16 01:38:30

Paweł i Gaweł.

Odpowiedz

37. ~gość
0

2018-01-15 21:53:05

@36 Flej już chyba przegonił skansen Solorza.

Odpowiedz

36. ~Flej
0

2018-01-15 21:09:35

Czekają aż sieć-skansen się rozleci? Czy jak przegoni ich Play?

Odpowiedz

35. iphoneski
0

2018-01-15 20:20:30

@30 tego od Mikołaja i choinki :)

Odpowiedz

34. ~Pepe
-1

2018-01-15 20:15:01

Komuch ma rację. Na 25-leciu Polsatu był prezydent Duda. To nie przypadek. Przehandlowali coś żeby PISLAM nie czepiał się Polsatu, tak jak np robi to do TVN-u. Life is life :-)

Odpowiedz

33. tehmal
1

2018-01-15 18:45:36

Jakie tu szpece?Największa ilość odejść jest z TM oraz Orange wraz z virtualkami...PLAY i Plus zyskują... w konkretnie to nie Plus zyskajuje, tylko jego sieci wirtualne - a2mobile (które defacto jest osobną spółką, nie bez powodu) oraz Premium Mobile...PLAY zyskuje dzięki PLAY Formuła - 5zł doładowania daje 50dni przychodzące oraz stan darmowy, za granicą telefon.play.pl gdziekolwiek jesteś...nie oszukujmy się... jesteśmy narodem biedaków więc szukamy najtańszych rozwiązań...Nawet kosztem *** usług... zwłaszcza w Polkomtelu i Aero 2

Odpowiedz

32. ~CaIm7-2018
0

2018-01-15 18:42:08

28, 29).Jak to dobrze, że nie tylko do mnie coś się przyczepiło ...

Odpowiedz

31. toms
0

2018-01-15 18:40:05

27 - jedno szczekają, inni merdają ogonkiem. Dla każdego, coś miłego... :-)

Odpowiedz

30. ~nie jo
-1

2018-01-15 18:31:06

20. iphoneski) ***A Którego Szefa Wszystkich Szefów masz na myśli ? Tego z Torunia ?, czy tego od Atlasu Kotów ?**

Odpowiedz

29. RaVOLTEe
3

2018-01-15 18:30:17

Orange Awaria Polska

Odpowiedz

28. ReVoLTEa
-2

2018-01-15 18:22:39

@21;26 Przypełzło to coś za mną z gsmonline:-))))) Dobre. "RaVOLTEe" - a co to jest? Żeby się podszywać pod kogoś to trzeba mieć jeszcze rozum:-)Wiem. boli cię du...pcia że plus jest słaby i zacofany. Dobrze że promujesz Orange tym logo:-)

Odpowiedz

1

2018-01-15 18:14:06

@25. Dla nas nic, ale inni mają okazję aby sobie poszczekać w komentarzach.

Odpowiedz

26. RaVOLTEe
-1

2018-01-15 18:12:59

@20. Najwięcej ludzi odchodzi przecież z żałosnej sieci Play.

Odpowiedz