DAJ CYNK

Polkomtel będzie świadczył usługi telekomunikacyjne na rzecz ZUS-u

26.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3581

Ważne 8

2

Polkomtel wygrał z Orange przetarg na obsługę Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Finalna wartość zamówienia to 4,74 mln zł (bez VAT).Polkomtel wygrał z Orange przetarg na obsługę Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Finalna wartość zamówienia to 4,74 mln zł (bez VAT).

Zakład Ubezpieczeń Społecznych poinformował, że 4 września bieżącego roku zawarł z Polkomtelem umowę dotyczącą dostarczenia sprzętu oraz świadczenia usług telefonii komórkowej przez okres 2 lat.

Jak czytamy w komunikacie, przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług telekomunikacyjnych przez okres 24 miesięcy lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację Umowy. Usługi telekomunikacyjne świadczone będą od dnia zawarcia Umowy jednak nie wcześniej niż od dnia 01.09.2017 r. Świadczone usługi telekomunikacyjne zapewniać mają między innymi łączność: głosową (wychodzące i przychodzące połączenia krajowe, międzynarodowe i roamingowe), tekstową (SMS), multimedialną (MMS) oraz dostęp do zasobów Internetu w technologiach LTE/HSPA+/HSDPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM.

Dodatkowo Polkomtel dostarczy ZUS-owi fabrycznie nowe telefony komórkowe (4640 sztuk) oraz modemy transmisji danych (2100 sztuk). Zamówienie obejmuje 4945 aktywacji głosowych i 2372 aktywacji do mobilnego Internetu, a także 100 nieaktywnych kart SIM, które zamawiający będzie mógł wykorzystać do aktywacji nowych numerów lub w przypadku utraty lub uszkodzenia karty SIM. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zastrzegł sobie również możliwość domówienia 415 telefonów komórkowych, 300 modemów transmisji danych oraz 400 aktywacji (łącznie taryfy głosowej i mobilnego dostępu do Internetu).

Źródło tekstu: europa.eu

Komentarze
Zaloguj się