DAJ CYNK

Policja wybierze operatora do świadczenia usług transmisji danych

13.02.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 19

Ważne 5

1

Komenda Głowna Policji głosiła przetarg na zakup usługi transmisji danych do użytkowanych w Policji terminali mobilnych.

Komenda Głowna Policji głosiła przetarg na zakup usługi transmisji danych do użytkowanych w Policji terminali mobilnych.

Przedmiotem zamówienia jest usługa transmisji danych w technologiach GPRS / EDGE / HSDPA umożliwiająca bezprzewodowy dostęp terminali do centralnych systemów informatycznych Policji. Usługi świadczone będą przez 24 miesiące dla 15556 sztuk kart SIM poprzez dedykowany punkt dostępowy APN. Dla wszystkich kart musi zostać dostarczony co miesiąc wspólny pakiet 28 TB transferu danych.

Wykonawca musi zapewnić stałą dostępność usług na terenie Polski zgodnie z cyfrową mapą zasięgu, którą zobowiązany jest dostarczyć. Mapa musi uwzględniać podział administracyjny kraju na województwa, powiaty i gminy wraz z oznaczeniem miejscowości. Mapa musi także uwzględniać brak zasięgu usługi na danym obszarze - dopuszcza się niepełne pokrycie kraju, z warunkiem, że zasięg usług GPRS nie może być mniejszy niż 90% powierzchni kraju.

Termin składania ofert mija 21. marca. Kryterium wyboru będzie najniższa cena.

Zobacz: specyfikacja warunków zamówienia - siwz

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się